Pažinkite Portugaliją traukiniais

Skrydžiai + traukinių bilietai + 8 n. 4* viešbučiuose + pusryčiai + pervežimai + ekskursijos

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + traukinių bilietai + 8 n. 4* viešbučiuose + pusryčiai + pervežimai + ekskursijos
Kaina:
nuo 1590€

Kelionės programa

Turime gerų žinių ieškantiems vis naujų patirčių ir atradimų bei svajojantiems aplankyti Portugaliją! Estravel kelionių ekspertai pristato naujieną – kelionę po Portugaliją traukiniais. Kelionę suplanavome kruopščiai: įskaičiuoti skrydžiai, traukinių bilietai, visi pervežimai, ekskursijos, nakvynės 4* viešbučiuose. Keliaudami įspūdingu maršrutu grožėsitės vynuogynais, alyvmedžių giraitėmis bei uolėtomis pakrantėmis. O ką jau kalbėti apie portugališkus malonumus: visame pasaulyje vertinamą portugališką vyną, šviežias jūros gėrybes, apsipirkimą šimtametėse parduotuvėlėse ir poilsį auksiniuose paplūdimiuose..

1 diena:

Vilnius – Lisabona. Skrydis į Lisaboną iš Vilniaus oro uosto.  Kelionė į Lisaboną prasidės pervežimu iš oro uosto į viešbutį. Įsikūrus viešbutyje – laisvas laikas Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Lisabona – Evora. Antrą kelionės Lisabonoje dieną pradėsite pusryčiais viešbutyje, o po jų Jūsų lauks pervežimas iš viešbučio į Gare do Oriente traukinių stotį. Prieš pietus atvyksite į Evoros miestą. Pervežimas į viešbutį Evoroje iš traukinių stoties. Po pietų Jūsų laukia privati ekskursija į Monsaraz pilį Evoroje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Evora – Lisabona. Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas nuostabiame Evoros mieste. Aplankykite Se Katedrą, Capela dos Ossos, o po šių objektų lankymo – laisvas laikas Evoroje. Antroje dienos pusėje – pervežimas iš viešbučio Evoroje į geležinkelio stotį, iš kurios traukiniu keliausite atgal į Lisaboną. Į Gare do Oriente stotį Lisabonoje atvyksite apie pusę 9 vakaro.  Pervežimas iš traukinių stoties į viešbutį Lisabonoje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Lisabona. Pusryčiai Lisabonoje. Ekskursija prasidės kelione link Belemo rajono, kuriame išvysite keletą monumentų, skirtų atminti portugalų vandenų kelionėms. Vėliau stabtelėsite Torre de Belem tvirtovėje, kuri saugoma UNESCO. Taip pat aplankysite Padao dos Descobrimentos paminklą. Keliausite link  Jeronimo vienuolyno bei Manuelinų architektūros šedevru laikomo Belem bokšto. Vėliau aplankysite Karietų muziejų, kuriame saugomos brangiausios pasaulio karietų kolekcijos. Šios vietos pirmadieniais uždarytos, tad jei nepavyks jų aplankyti – keliausite lankyti Ajuda Rūmų, Medeiros ir Almeida foundation.

Toliau keliausite šalia Tago upės ir aplankysite Alfama – charizmatišką rajoną kupiną turtingos istorijos ir jaukių parduotuvėlių. Toliau keliausite į Morques de Pombal aikštę, apžiūrėsite Praca do Comercio, Rossio monumentus bei Avenida da Liberdae – pagrindinę Lisabonos alėją.

Vakare laisvas laikas Lisabonoje arba grupinė ekskursija po Sintrą/Carcais/Estoril (už papildomą mokestį).

5 diena:

Lisabona – Koimbra. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iš viešbučio į Gare do Oriente traukinių stotį Lisabonoje ir kelionė traukiniu į Koimbrą. Atvykus į Koimbrą – pervežimas į viešbutį. Po pietų – panoraminis turas po Koimbrą.  Laisvas laikas, nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Koimbra. Laisva diena Koimbros mieste. Rekomenduojame užsisakyti ekskursiją į Serra da Estrela ir Belmone žemes (Brazilijos atradėjo Pedro Alvares gimtinę).  Taip pat aplankysite svarbiausią Portugalijoje žydų bendruomenės rajoną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Koimbra – Porta. Pusryčiai viešbutyje. Po jų – pervežimas į traukinių stotį Koimbroje. Traukiniu keliausite į Porto miestą (Campanha stotį). Atvykus – pervežimas į viešbutį. Laisva popietė Porto mieste. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Porto. Pusryčiai viešbutyje ir visa diena Porto mieste. Tyrinėkite vieną seniausių Europos miestų, kuris pilnas istorijos ir kultūrinio palikimo. Unikalus ir nepamirštamas pasivaikščiojimas Bairro da Se – Porto miesto širdyje, menančių dar viduramžių laikus. Šį nuostabų turą pabaigsite vyninėje, istorinėj Vila Nova de Gaia vietoje, kuri nukels Jus į praeitį.  Popietę – laisvas laikas Porto mieste arba ekskursija už papildomą mokestį į Aveiro, dar kitaip vadinamą Portugališkąją Veneciją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Porto – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje ir pervežimas į Porto oro uostą. Skrydis į Vilnių iš Porto oro uosto

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas kelionių maršrutas;
 • skrydžiai: Vilnius – Lisabona, Porto – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 7 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • pervežimai pagal programą Lisabonoje, Evoroje, Koimbroje ir Porte;
 • 8n. 4* viešbučiuose
 • maitinimas: pusryčiais;
 • pusės dienos grupinis pažintinis turas Lisabonoje;
 • pusės dienos individuali pažintinė ekskursija į Monsarazą
 • pusės dienos individuali pažintinė ekskursija Koimbroje;
 • pusės dienos grupinis pažintinis turas po Portą ir vynų degustacija;
 • 1-os klasės traukinių bilietai maršrutu Lisabona – Evora – Lisabona ir Lisabona – Koimbra – Portas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • Lisabonos pagalvės mokestis (1 eur dienai/asmeniui, mokama tiesiogiai viešbučiui);
 • nenumatytas maitinimas kelionės metu;
 • 3 ekskursijų paketas – kaina 240 eur/asmeniui: (pusės dienos grupinė ekskursiją į Sintrą ir Estorilį, visos dienos individuali ekskursija į Sierra da Estrela ir Belmontą, pusės dienos grupinė ekskursija į Aveirą;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Portugaliją?

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šią valstybę ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Portugaliją?

Keliaujant į Portugaliją su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne mažiau kaip 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant į Portugaliją rasite oficialiame URM puslapyje čia. 

Ar rekomenduojate keliaujant į Portugaliją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Portugaliją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie privalomi skiepai keliaujant į Portugaliją?    

Keliaujant į Portugaliją privalomų skiepų nėra. Visų rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Portugalijoje? 

Oficiali valiuta Portugalijoje euras (EUR), todėl skrendant į Portugaliją nereikės sukti galvos dėl valiutos keitimo.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Portugalijoje? 

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas poilsio Portugalijoje metu, tačiau į šį kelionės pasiūlymą jau įskaičiavome ir privačias, ir grupines ekskursijas. Jeigu pageidaujate papildomų ekskursijų – kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks daugiau informacijos apie ekskursijas Portugalijoje.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Portugalijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti savarankiška kelione po Portugaliją automobiliu arba poilsiu Algarvėje bei Madeiros saloje.

Ką rekomenduojate paragauti Portugalijoje?
Portugališka virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. O kur dar nuostabūs desertai, priversiantys nusikalsti net besilaikančius griežčiausios dietos, pavyzdžiui gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos. Vien menkę portugalai gali paruošti 300 būdų. Atmintyje ilgam išliks sodrių vynų ir burnoje tirpstančių saldumynų skonis, įspūdį paliks ir uždarame inde kartu su žuvimi troškinta mėsa cataplana.

Ką parvežti lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje?
Lauktuvėms iš atostogų Portugalijoje parvežkite portugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti