Juodkalnija

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 7 n. viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + pervežimai

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 7 n. viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + pervežimai
Kaina:
asmeniui nuo 540 €

Kelionės programa

Keliaukite atostogauti į Juodkalniją, kur gausu Adrijos jūros skalaujamų paplūdimių puikiam įdegiui ir geram poilsiui. Šalies kalnų viršūnės aštrios lyg Šveicarijoje, o plytintys kanjonai primena Koloradą. Juodkalnijos miesteliuose vakarais prasideda aktyvus naktinis gyvenimas, pramogų galima rasti ištisus metus, tad čia kiekvienas ras ką nuveikti. Galima keliauti po vienuolynus, romantiškai tyrinėti pakrantę, sudalyvauti tradicinėse kaimo vakaronėse ar net aplankyti kaimynines šalis.

1 diena:

Vilnius – Tivatas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Tivatą. Kelionių vadovo pasitikimas oro uoste. Grupinis pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Budva. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas. Viešėdami Juodkalnijoje pasinaudokite galimybe pamatyti, kuo žavinga ši šalis. Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti beveik 900 m. skaičiuojantį Ostrogo vienuolyną ir jo teritorijoje čiurlenančius gydomuosius šaltinius, didžiausią Balkanų Skadaro ežerą ir nacionalinį parką, gražiausią pajūrio miestą Kotorą ir kalnais apsuptą Kotoro įlanką. Senajame bare, įsikūrusiame Londžos kalno šlaite, galėsite pasigrožėti senoviniais pastatais, alyvmedžių giraitėmis, Šv. Jono bažnyčia ir Nokilo rūmais.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

3 diena:

Budva. Nepraleiskite progos pamatyti Cetinėje pastatytus Petro II rūmus, vienuolyną, kuriame saugomos kryžiaus, ant kurio buvo nukryžiuotas Jėzus. Pamerkite kojas Taros upėje, kurią supa smaragdiniai miškai, o išsiraizgiusios Taros upės vanduo toks skaidrus, kad ši vieta dažnai vadinama „Europos ašara”. Apsilankykite Biogradska Gora nacionaliniame parke. Pasigrožėję Juodkalnijos gamta, užsukite į Budva miestą, kuriame gausu senovinių pastatų, jaukių bažnytėlių, puikių restoranų, barų ir kitų pasilinksminimo vietų. Dėl ekskursijų kainų ir laikų teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

4 diena:

Budva. Jeigu nuspręsite daugiau laiko praleisti viešbutyje, galėsite išbandyti lauko ir vidaus baseinus, teniso kortus, ragausite a la carte restoranų gėrybes, geriausius gėrimus net keliuose skirtinguose baruose ir leisitės į kitas pramogas viešbutyje: zumbos, pilates, jogos ir vandens sporto užsiėmimai, šokių pamokos, karaokė, parduotuvės ir kt. Viešbutis apsuptas žaliuojančios gamtos ir kalnų, todėl net nekeldami kojos iš viešbučio galėsite pajausti Juodkalnijos alsavimą.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

5 diena:

Budva. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Juodkalnija. Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

6 diena:

Budva. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Juodkalnija. Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

7 diena:

Budva. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Juodkalnija. Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

8 diena:

Tivatas – Vilnius. Laisvas laikas. Grupinis pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginis skrydis: Vilnius – Tivatas, Tivatas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. viešbučio standartiniame dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas viešbutyje: pusryčiai ir vakarienės;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Juodkalniją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Juodkalniją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Juodkalniją?

Kelionei į Juodkalniją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas ar Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK). Dokumentas privalo galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Juodkalniją rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Juodkalniją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Juodkalniją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kur kreiptis, jeigu kelionės metu ar prieš kelionę skubiai norite pasikonsultuoti su gydytoju? 

Planuojant atostogas būtina pasirūpinti ne tik tinkama apranga, bet ir minimalia vaistinėle, sužinoti, kokie skiepai yra būtini keliaujant į vieną ar kitą šalį, pasirūpinti galiojančiais vaistų receptais. Estravel rekomendacija – visu tuo pasirūpinti mūsų partnerių internetinėje klinikoje “Dimedic Lietuva”. Šioje klinikoje profesionalią gydytojo konsultaciją galite gauti nuotoliniu būdu, maždaug per 1-ną valandą. Plačiau apie kliniką skaitykite mūsų bloge.

Kartu su “Dimedic Lietuva” e.klinika Estravel paruošė Jums nuolaidos kodą, su kuriuo gausite nuolaidą gydytojo konsultacijos paslaugai. Prenumeruokite Estravel naujienlaiškį ir nuolaidos kodas netrukus pasieks Jūsų el. pašto dėžutę.

Ką reikia žinoti keliaujant į  Juodkalniją? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Juodkalnija įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Juodkalniją. Reikalavimai gali keistis, tad rekomenduojame prieš kelionę su savo kelionių konsultantu juos pasitikrinti dar kartą.

 • Būtina pateikti skiepų pažymą ar persirgimo faktą patvirtinančią pažymą.
 • Būtina turėti neigiamo Covid testo rezultatų pažymą (PGR – 72 val., antigeno – 48 val.).
 • Jeigu persirgote COVID-19,  teigiamas PGR testo atsakymas ar antigeno testo atsakymas turi būti ne senesnis nei 14 dienų, bet ne senesnis nei 180 d.
 • Šie reikalavimai netaikomi vaikams iki 18 m.
 • Prieš atvykstant į Lietuvą reikia užpildyti NVSC keliautojo formą.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir būtinas neigiamas testas (PGR tipo) atliktas ne seniau nei 72 val., arba antigeno ne seniau nei 48 val. iki atvykimo. Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą.  Testuotis atvykus nebus galimybės. Saviizoliacija ir testo reikalavimas netaikomas vakcinuotiems nuo COVID-19 bei šiuo virusu persirgusiems keleiviams, taip pat vaikams iki 12 metų.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Juodkalniją?

Keliaujant į Juodkalniją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Juodkalnijoje?

Juodkalnijos valiuta – euras (EUR), todėl keliaujant nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Ką pamatyti Juodkalnijoje?

Nuskridę į Juodkalniją aplankykite Ostrogo vienuolyną, Skadaro ežerą ir nacionalinį parką, Kotoros miestą ir kalnais apsuptą Kotoro įlanką, Senąjį bare Londžos kalno šlaite, Šv. Jono bažnyčią, Nokilo rūmus, Cetinės Petro II rūmus ir vienuolyną, Taros upę, Biogradska Gora nacionalinį parką, Budvą miestą ir kitas nuostabias Juodkalnijos vietas.

Ką veikti viešbutyje?

Poilsiaudami viešbutyje galėsite išbandyti lauko ir vidaus baseinus, teniso kortus. Ragausite a la carte restoranų gėrybes, geriausius gėrimus net keliuose skirtinguose baruose ir leisitės į kitas pramogas viešbutyje: zumbos, pilates, jogos ir vandens sporto užsiėmimai, šokių pamokos, karaoke, parduotuvės ir kt. Arba tiesiog lepinkitės saulės spinduliais privačiame viešbučio paplūdimyje.

Ar Juodkalnija tinkama kryptis kelionei su vaikais?

Taip, tai puiki kryptis neįpareigojančioms atostogoms su vaikais. Ši kryptis orientuota į poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Kuo garsi Juodkalnijos virtuvė?

Juodkalnijos virtuvėje dominuoja patiekalai iš mėsos, žuvies ir daržovių. Populiarūs avienos ir kiaulienos kepsniai, ant iešmo keptas ėriukas arba paršiukas, veršienos šašlykai, patiekiami su ryžiais ir šviežių daržovių salotomis. Firminiai Juodkalnijos patiekalai: aštri troškinta upių žuvis Alaska čorba, troškinta mėsa su ryžiais ir daržovėmis Džuveč, Negošo sūris ir kumpis. Smaližiai įvertins sluoksniuotą varškės pyragą, pagardintą grietinėle, uogomis arba riešutais su medumi.

Ką parvežti lauktuvių iš Juodkalnijos?

Geriausios lauktuvės iš Juodkalnijos – kumpis ar vynas. Jeigu norėsite namiškiams parvežti įmantresnių dovanų, tai galėtų būti įvairiausi suvenyrai su Juodkalnijos simbolika: tekstilės, siuvinėtų dirbinių, drožinių, dirbinių iš metalo, tradicinių rankdarbių, keramikos ir juvelyrikos.

„SLOVENSKA PLAZA HOTEL COMPLEX“ 3*, BUDVA

Estravel ekspertai poilsiauti Juodkalnijoje rekomenduoja viename populiariausių ekonominės klasės viešbučių. Visai šalia paplūdimio įsikūręs Slovenka Plaza kasmet pritraukia daugybę turistų. Atstumas iki Budvos centro – kiek daugiau nei 1 km. Oro uostas nutolęs per 20 km.

Viešnagės metu viešbučio restorane mėgausitės įskaičiuotais pusryčiais ir vakariene. Už papildomą mokestį galėsite ragauti patiekalų iš 2 a la carte restoranų bei 3 barų.

Čia rasite lauko ir vidaus baseinus, teniso kortus ir kitas pramogas: zumbos, pilates, jogos ir vandens sporto užsiėmimus, šokių pamokas, karaoke, parduotuves ir kt.

Mažieji keliautojai džiaugsis jiems skirtais užsiėmimais, animatorių programomis, baseinais, vandens kalneliais ir smagiai laiką leis vaikų klube.

Šią kelionę galite užsakyti internetu čia ir dabar! Spauskite mygtuką žemiau.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti