Poilsis Mahdijoje, Tunise

Tiesioginiai skrydžiai + 7n. 5* viešbutyje + viskas įskaičiuota paslaugos + pervežimai

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Tiesioginiai skrydžiai + 7 n. 5* viešbutyje + viskas įskaičiuota paslaugos + pervežimai
Kaina:
nuo 725 €

Kelionės programa

Maloniai kaitri saulė, lengvas brizas, baltas paplūdimių smėlis, paslaptimi dvelkiantys senoviniai miestai, arabiško turgaus spalvos – malonumai, kurie Jūsų laukia Mahdijoje, Tunise. Leisitės į miražų lydimą kelionę džipais ar kupranugarių safariu po Sacharos dykumą, aplankykite legendinį Kartaginos miestą ir įgaukite auksinį įdegį po Tuniso saule. Poilsiaukite Mahdijos kurorte ir leiskitės į pažintines ekskursijas po Tunisą.

1 diena:

Tiesioginis skrydis į Enfidos oro uostą iš Vilniaus. Vos atvykus – grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį.

2 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu.

Jūsų viešbutis įsikūręs Mahdijos kurorte, Enfidos mieste. Mahdija – nedidelis kurortas, tačiau turistų itin mėgiamas dėl gražios jūros pakrantės ir gerų viešbučių. Mahdijoje rekomenduojame aplankyti Didžiąją mečetę, Bordž el Kebiro tvirtovę, Skif el Kalos vartus, Bordž er Raso bokštą, šilkininkystės muziejų. Atostogaujant Enfidoje rekomenduojame leistis ir į pažintines ekskursijas Tunise ar jo apylinkėse. Aplankykite legendinio Kartaginos miesto griuvėsius, kurie saugomi UNESCO,  pasivaikščiokite Džemo amfiteatro prieigose, įkopkite į Manaro kalną, kuris garsėja tik baltos ir mėlynos spalvos namais. Aplankykite Kairuano vietovę, kur sklando legendos apie miestą ir kadaise čia buvusius labai svarbius prekybinius kelius. Matinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Poilsis ir pramogos viešbutyje Mahdijos kurorte arba pažintis su Tunisu. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Enfida – Vilnius. Pusryčiai ir išsiregistravimas iš viešbučio. Grupinis pervežimas į Enfidos oro uostą, kur Jūsų laukia skrydis į Vilnius.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos planuojant kelionę;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Enfida, Enfida – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruojamasis bagažas 1 vnt. iki 20 kg/asm.;
 • 7 n. viešbutyje su “viskas įskaičiuota” maitinimo paslauga;
 • grupiniai pervežimai oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas;
 • oro uostų mokesčiai.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu*;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • pagal pageidavimą – aukštesnės kategorijos kambarys viešbutyje (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

* Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza kelionei į Tunisą?

Lietuvos piliečiams, vykstantiems trumpalaikiam apsilankymui, ne ilgesniam kaip 90 dienų, viza į Tunisą nėra būtina.

Kokie kiti dokumentai būtini, keliaujant į Tunisą? 

Būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris nuo paskutinės kelionės dienos galioja ne trumpiau kaip 6 mėnesius. Detalesnė informacija apie vizas ir būtinus dokumentus keliaujant į Tunisą skaitykite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Tunisą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Tunisą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Ką reikia žinoti keliaujant į  Tunisą? 

Kaip ir visos šalys, taip ir Tunisas įgyvendina saugumo priemones dėl COVID-19. Pagrindiniai dalykai, ką turite žinoti keliaudami į Tunisą Reikalavimai gali keistis, tad rekomenduojame prieš kelionę su savo kelionių konsultantu juos pasitikrinti dar kartą.

 • Prieš atvykstant į Tunisą reikia rezervuoti viešbutį saviizoliacijai, kuri truks 10 dienų (išimtis – keliautojams, kurie turi skiepus įrodantį pažymėjimą su QR kodu bei diplomatiniams keleiviams). 
 • Keliaujantys su Janssen vakcina, ji turi būti gauta bent 28 d. prieš atvykimą į Tunisą. Kitos vakcinos turi būti atliktos ne anksčiau kaip 7 d. prieš atvykimą. Vakcinacijos reikalavimas negalioja vaikams iki 18 m., jeigu jie keliauja su vakcinuotais tėvais ar globėjais.
 • Visi keliautojai turi užpildyti sveikatos formą prieš išvykimą iš Lietuvos (ar kitos šalies iš kurios skrendate). Užpildžius gausite QR kodą, jį išsisaugokite.
 • Keliautojai turi atsisiųsti mobiliąją programėlę “Tunisia’s track and trace”. 
 • Atvykus oro uoste keliautojams matuojama temperatūra, taip pat privalomas apsauginių veido kaukių devėjimas. Pasirinktinai oro uoste gali būti atliekami greitieji COVID-19 testai.
 • Prieš atvykstant į Lietuvą reikia užpildyti NVSC keliautojo formą.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia atlikti COVID-19 testą ir grįžus saviizoliuotis. Privaloma saviizoliacija 10 d. ir būtinas neigiamas testas (PGR tipo) atliktas ne seniau nei 72 val., arba antigeno ne seniau nei 48 val. iki atvykimo. Saviizoliaciją galima sutrumpinti po 7 d. atlikus pakartotinį testą ir gavus neigiamą rezultatą.  Testuotis atvykus nebus galimybės. Saviizoliacija ir testo reikalavimas netaikomas vakcinuotiems nuo COVID-19 bei šiuo virusu persirgusiems keleiviams, taip pat vaikams iki 12 metų.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Tunisą?

Keliaujant į Tunisą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę nuorodą.

Kokia valiuta Tunise?

Tuniso valiuta – Tuniso dinaras (TDN). 1 euras atitinka 0,41 Tuniso dinarų.

Ką rekomenduojate aplankyti Tunise?

Estravel kelionių agentūros ekspertai rekomenduoja ne tik neįpareigojamai atostogauti viešbutyje, tačiau leistis ir į pažintinės ekskursijas Džerbos saloje ar kitose Tuniso vietovėse. Aplankykite Kartaginos miesto griuvėsius, kurie, beje, saugomi UNESCO organizacijos. Pasivaikščiokite Džemo amfiteatro prieigose, įkopkite į Manaro kalną, kuris garsėja ten esančiu miestus, kurio visi namai nudažyti tik balta ir mėlyna spalvomis! Nepamirškite apsilankyti Kairuano vietovėje, kur sklando legendos apie čia kadaise buvusius labai svarbius prekybinius kelius. Lauktuvėms ar suvenyrams įsigyti apsilankykite spalvingame Džerbos turguje ar vietinėse keramikos parduotuvėlėse.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Tunise?

Taip, galite užsakyti ekskursijas Tunise ir Džerboje. Rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių konsultantą dėl įdomiausių ekskursijų užsakymo ir gidų pasirinkimo. Ekskursijų kainos nuolat kinta, todėl apie konkrečias ekskursijų kainas ir datas informaciją suteiks Estravel kelionių ekspertai.

Ar yra galimybė pratęsti poilsinę kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Tunise. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja atostogas pratęsti keliaujant  į Fuerteventūrą, Gran Kanariją ar Madeirą Portugalijoje. Daugiau kelionių pasiūlymų pateiks Estravel kelionių konsultantas.

Ką rekomenduojate paragauti Tunise?

Tuniso virtuvės patiekalai gausiai paskaninti įvairiausiais prieskoniais, tad jei mėgstate nuolat išbandyti egzotiškus skonius – Tunisas tam puiki vieta. Rekomenduojame paragauti aštrių maltinukų su pomidorais (Kaftagi), tradicinių maltos mėsos kebabų, pipirų sriubos Chorbos, Chariso padažo, kvietinių kruopų su datulėmis ir razinomis (Mesfouf) ir tradicinio kuskuso. Desertui paragaukite Brikų – tradicinių pyragėlių su įvairiausiais įdarais. Tunise verta išragauti tunisiečių gėrimų: mėtų arbatos sumigdolais ar kedro riešutais, vietinio vyno ar datulių degtinės.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Tunise?

Estravel ekspertai iš atostogų Tunise rekomenduoja parvežti alyvuogių aliejaus, prieskonių, aliejinių kvepalų ar kosmetikos iš molio. Užsukę į arabišką turgų rasite nuostabiausių spalvingos keramikos dirbinių, autentiškų varinių indų, vilnonių kilimų, odos dirbinių, papuošalų, siuvinių ir kitų tautodailės kūrinių.

NOUR PALACE RESORT & THALASSO 5*, MAHDIJA

Poilsiausite puikiai viešbučio svečių vertinamame 5* prabangiame viešbutyje, kuriame Jus nustebins pietietiškas svetingumas ir paslaugumas. Viešbutis įsikūręs visai šalia jūros ir savo svečiams siūlo platų spektrą pramogų ir malonumų.

Ragausite įvairiausių pasaulio virtuvių patiekalus A la Carte tipo restoranuose, gėrimais gaivinsitės viešbučio baruose paplūdimyje, prie baseino ar viešbučio foje.

Norintys aktyvesnio laisvalaikio galės išbandyti įvairiausius užsiėmimus: aerobiką, futbolą, paplūdmio tinklinį, treniruoklių salės paslaugas, biliardą, stalo ar lauko tenisą, golfą, vadens sportą su motorinėmis transporto priemonėmis ir dar daugiau!

Atpalaiduojačiam poilsiui viešbutyje įrengtas sūkurinis baseinas, garinė pirtis, sauna, masažo kabinetas. Poilsiaujantiems su vaikais taip pat gausu pramogų: baseinas vaikams, mini užimtumo klubas ir gausybė video žaidimų!

Šią kelionę galite užsakyti internetu čia ir dabar! Spauskite mygtuką žemiau.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka
  Kelionių konsultantė