Kelionė automobiliu po Islandiją

Skrydis + automobilio nuoma + 7 n. su pusryčiais + įdomi pažintinė programa

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis + automobilio nuoma + 7 n. su pusryčiais + įdomi pažintinė programa
Kaina:
nuo 2090€

Kelionės programa

Nieko nėra unikalesnio kaip stebėti ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties saulėlydį šiaurinėje Islandijoje: saulė leidžiasi į vandenyną, panyra iki pusės ir vėl kyla aukštyn! Islandija – tai šalis, kuri turi ne vieną veidą. Nuotykių ieškotojai tvirtina, kad tai, ką čia patyrė žodžiais sunku apsakyti. Leiskitės į 8 dienų trukmės savarankišką kelionę nuomotu automobiliu ir pajuskite Islandijos dvasią. Pažinsite garuose paskendusią sostinę Reikjaviką, Tingveliro nacionalinį parką, kuriame susiduria dviejų žemynų litosferos plokštės, įspūdingus krioklius, užburiančius geizerius, fiordus ir kalnuotas dykumas, dėl kurių Islandija praminta mėnuliu žemėje. Savarankiška kelionė automobiliu leis atrasti gamtos stebuklus ir unikalų salos charakterį, o prie kelionės plano priderinti ekspertų parinkti viešbučiai leis maksimaliai mėgautis įspūdžiais. Keliaukite su draugais ar šeima ir patirkite tikrą gyvenimo nuotykį!

1 diena:

Vilnius – Reikjavikas – Hveragerdi (~100 km). Kelionė aplink Islandiją prasideda skrydžiu iš Vilniaus (VNO) į Reikjaviką (KEF). Pasiimsite automobilį oro uoste ir važiuosite į nakvynės vietą Hveragerdi. Ši vietovė yra žinoma dėl karštų versmių bei kelių kontrastingų lavos darinių nepaliestoje gamtoje. Pamatysite versmių įvairovę: nuo mažo gurguliavimo iki didžiausių gamtos sukurtų karštų versmių ir garo baseinų. Grožėsitės senų ugnikalnių krateriais bei naujomis atsivėrusiomis versmėmis užburiančioje kalnų aplinkoje. Nakvynė Hveragerdi apylinkėse.

2 diena:

Auksinis žiedas – Gulfosas – Geisiras – Tingveliras – Pufinų kolonijos – pietinė Islandijos pakrantė (~310 km). Pusryčiai viešbutyje. Aplankysite Tingveliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Vėliau aplankysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio. Pamatysite Strokkuro geizerį – vieną labiausiai lankomų vietų Islandijoje. Geizeris pasirodo žiūrovams kas 5-10 min. Toliau važiuodami pietine pakrante pasivaikščiosite po Vik juodosios lavos paplūdimį. Kelionė tęsis per vulkano Eyjafjallajokul apylinkes su įspūdingais Systrafoss ir Seljalandsfoss kriokliais. Pastarasis – vienas iš nedaugelio, kurį galima apeiti aplinkui. Nakvynė Vik apylinkėse.

3 diena:

Kirkjubajarkloisturas – Skaftafell nacionalinis parkas – Ledkalnių lagūna (~270 km). Pusryčiai viešbutyje. Keliausite vaizdingu keliu per žvejų kaimelius, palei Vatnajokudlį, didžiausią Europoje ledyną, apsuptą juodu dykumos smėliu. Vėliau pasuksite link Jokulsarlon ledkalnių lagūnos. Vulkaninės kilmės ežere galėsite pasiplaukioti valtimis aplink ledkalnius. Kelionė tęsis link vieno labiausiai lankomų parkų Islandijoje – Skaftafelio nacionalinio parko. Aplankysite žavingą uosto miestelį Hofną, žinomą kaip omarų sostinė šiaurės Europoje. Nakvynė Hofno apylinkėse.

4 diena:

Hofnas – Djupivoguras – Reydafiordas – Egilsstadiras (~300 km). Pusryčiai viešbutyje. Vairuodami išilgai pakrante šalia rytinių fiordų, grožėsitės šarmingais žvejų miesteliais. Pakeliui turėsite galimybę plaukti laivu į Papey salą, kurioje vasarą tūkstančiai marmorų suka savo lizdus. Stodvarfiordur miestelyje aplankysite garsią Petra mineralų bei akmenų vietovę. Nakvynė Rytų Islandijoje.

5 diena:

Egilsstadir – kalnuota dykuma – galingiausi kriokliai Europoje – Tekančio ledyno tarpeklis -Husavikas (~310 km). Pusryčiai viešbutyje. Keliausite toliau per Möðrudalsöræfi aukštumas ir fiordus, pamatysite Dettifoss – nepaprasto grožio galingiausiaus krioklius visoje Europoje! Aplankysite stebuklingą pasagos formos Ásbyrgi kanjoną, Tekančio ledyno tarpeklį. Pasivaikščiosite žvejų uoste Husavike, kur stebėsite banginius. Nakvynė Husaviko apylinkėse.

6 diena:

Mivatno ežeras – Godafoso krioklys – Akureyri (~130 km). Pusryčiai viešbutyje. Pakeliui prie Mivatno ežero pasigrožėsite įspūdingu Godafoso, dar vadinamu Dievų kriokliu. Apsižvalgysite Myvatno srityje, kuri garsėja laukinių paukščių kolonijomis, taip pat Dimmuborgiro mistiniais vulkanų dariniais ir spalvotais pseudo krateriais. Mivatno ežeras – tai tikras rojus paukščių stebėtojams. Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes ir fumaroles. Aplankysite šiaurės Islandijos sostinę – Akureyri, joje esantį botanikos sodą, liuteronų bažnyčią, pasigrožėsite senuoju ir naujuoju Akureyrio centru.

7 diena:

Skagafiordas – Reikjavikas (~490 km). Pusryčiai viešbutyje. Važiuosite per istorinį Skagafiord regioną, garsėjantį arklininkyste. Galėsite aplankyti seną Glaumbar fermą, įspūdingą senosios Įslandijos architektūros pavyzdį. Toliau tęsite kelionę pro Junaflo įlanką, per Holtavorduheidi plynaukštę, atvažiuosite į Borgarfiorduro regioną. Vakare atvyksite į Reikjaviką. Nakvynė Reikjavike.

8 diena:

Reikjavikas – Žydroji Lagūna – Keflavikas – Vilnius (~50 km). Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas iki išvykimo. Pakeliui į Keflaviką, važiuosite į Žydrąją Lagūną – vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankomų vietų. Prieš skrydį galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje, maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta ir švariu, švežiu oru. Po maudynių važiuosite į oro uostą, grąžinsite automobilį ir skrisite namo.

 • Profesionalios Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Reikjavikas, Reikjavikas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • 7 n. viešbučiuose ir svečių namuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • automobilio nuoma (Budget klasės);
 • GPS sistema;
 • detali ir kruopščiai suplanuota kelionės programa;
 • išankstinio apmokėjimo SIM kortelė;
 • skubios pagalbos iškvietimas visą parą.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma (jeigu pageidausite);
 • parkavimo išlaidos;
 • apgyvendinimas aukštesnės kategorijos viešbučiuose (jeigu pageidausite);
 • pageidaujantiems – registruojamas bagažas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Islandiją?

Trumpalaikiam buvimui Islandijoje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos Respublikos piliečiai Islandijoje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

Kokių dokumentų reikia keliaujant į Islandiją?

Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys į Islandiją, su savimi privalo turėti pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Islandiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Islandiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Islandiją?

Keliaujant į Islandiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Islandijoje?

Islandijos valiuta – Islandijos krona (ISK). Daugelyje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, bet rekomenduojama turėti Islandijos kronų suvenyrams ir kitiems smulkiems pirkiniams. Prekybos centruose galima atsiskaityti net ir eurais, tačiau grąžą gausite kronomis. Kronos kursą galite sužinoti čia.

Ką veikti Islandijoje?

Be abejonės – keliauti ir grožėtis gamta. Tik Islandijoje pamatysite visus gamtos stebuklus: geoterminius baseinus, geizerius, uolas, krioklius. Nuvykę į Islandiją turėsite galimybę išvysti banginius, paukščių kolonijas. Savarankiškos kelionės po Islandiją metu su Estravel ekspertų parengta profesionalia programa aplankysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro ir Skaftafelio nacionalinius parkus, Kraflos ir Heklos ugnikalnius, Vatnos ledyną, Dyrholaey uolas, Hvitos kanjoną, Gulfosso krioklį, Keridos ugnikalnio kraterį, Žydrąją Lagūną ir dar daugiau.

Ką paragauti Islandijoje?

Islandija pasižymi išskirtiniais produktais: žuvis, džiovintos žuvies gabaliukai, valgomi su sviestu arba kopūstų salotomis, jogurtas, rūkyta ėriena, dešra iš avies mėsos. Islandijoje labai populiari banginių mėsa. Galėsite paragauti ryklio mėsos, rūkytos rajos, valgio iš ruonio pelekų, įvertinti ar kmynų degtinė išties stipri!

Ką parvežti lauktuvių iš Islandijos?

Islandija garsėja avininkyste. Sakoma, kad avių čia gyvena daugiau nei žmonių, todėl nenuostabu, kad šalis turtinga natūralia ir kokybiška vilna, o populiariausios lauktuvės iš kelionės į Islandiją yra vilnoniai gaminiai: megztiniai, kepurės, pirštinės. Taip pat galima įsigyti papuošalų iš lavos, molinių trolių ir kitų suvenyrų su islandiška atributika.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti