Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionė į Kaliningrado sritį – nuo šiol su nemokamomis elektroninėmis vizomis!

Džiugi žinia, planuojantiems keliauti į Kaliningrado sritį – nuo liepos 1-osios lietuviams keliautojams elektroninės vizos bus nemokamos. Norite ją gauti? Užpildykite prašymo formą Rusijos Federacijos Užsienio Reikalų ministerijos oficialiame puslapyje. Atkreipkite dėmesį, kad norėdami gauti nemokamą vizą prašymą turite užpildyti likus ne mažiau nei 4-ioms dienoms iki išvykimo.

Kaip sužinoti, kad Jūsų prašymas nemokamai elektroninei vizai gauti patvirtintas?

  • Patikrinus prašymo formą duomenys persiunčiami į pasienio kontrolės punktus. Po prašymo pateikimo ne vėliau nei per 4 dienas apie tai būsite informuoti.
  • Taip pat informaciją sekti galėsite patys – ji bus skelbiama ir internetiniame Rusijos Federacijos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje.
  • Patvirtinus prašymą, Jums bus suteiktas individualus identifikacijos numeris, kurį kartu su asmens dokumentu reikės parodyti kertant sieną.
  • Prieš pateikdami prašymą būtinai pasitikrinkite ar visi Jūsų nurodyti duomenys yra teisingi, ar užpildėte visus privalomus laukelius. Bet kokia nurodyta netiksli informacija gali užkirsti kelią vizos gavimui.

Kokie kiti dokumentai reikalingi keliaujant į Rusiją?

  • Lietuvos piliečiai, keliaujantys į Rusiją privalo su savimi turėti Lietuvos Respublikos pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo dienos, kai pateikėte prašymą gauti elektroninei vizai. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikiamus dokumentus galite rasti paspaudę nuorodą.
  • Keliautojams privalu turėti galiojantį  (Rusijos Federacijos teritorijoje) sveikatos draudimą visam kelionės laikotarpiui.

Norite įsigyti kelionę? Reikalinga profesionali konsultacija? Susisiekite su Estravel kelionių konsultantu jau šiandien tel. nr.: +37052125805, el. paštu sales@estravel.lt arba atvykite į biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius.