Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių patarimai: kaip elgtis kilus streikams oro uostuose?

Jeigu nutiko taip, kad Jūsų skrydžiai numatyti oro uostuose vykstančių streikų metu, Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į keletą labai svarbių patarimų. Pirmiausia ką turėtumėte padaryti – patikrinti savo skrydžio statusą. Jei skrydis yra pavėlintas, atšauktas ar perkeltas, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis:

 • Atvykite į oro uostą gerokai ankščiau – jei įprastai rekomenduojama atvykti likus 2 valandoms iki skrydžio, streikų metu atvykite mažiausiai 3-4 valandomis anksčiau.
  Dar kartą pasitikrinkite ar rezervuodami bilietus suvedėte savo tel. nr. ir elektroninį paštą – suvestiKelionių patarimai kaip elgtis kilus streikams oro uostuose?tikslūs duomenys padidins tikimybę pačią naujausią informaciją apie skrydžius gauti operatyviai.
 • Jei turite galimybę, keliaukite tik su rankiniu bagažu. Išvengsite eilių bagažo atsiėmimo skyriuje ir galėsite būti ramūs, kad bagažas nevėluos ir nebus pamestas.
 • Stebėkite skrydžio statusą. Apie jį sužinoti galite:
  a) oro uosto internetiniame puslapyje;
  b) aviakompanijos internetiniame puslapyje;
  c) aviakompanijos mobiliojoje programėlėje;
  d) jei įmanoma, užsisakykite informaciją apie skrydžių statusą: sms žinutes ar laiškus į el. paštą.

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų aviakompanijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Jeigu nerimaujate dėl skrydžių streikų metu, rekomenduojame skrydžių bilietus užsakyti per Estravel kelionių agentūrą, nes:

Kelionių patarimai kaip elgtis kilus streikams oro uostuose

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms. Tuo tarpu į oro uostų ar aviakompanijų pagalbos linijas streikų metu prisiskambinti beveik neįmanoma.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau gauti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį – taip išvengsite bendrų bilietų keitimo eilių oro uostuose, kur bilietus norės pasikeisti šimtai keleivių – kol sulauksite savo eilės, skrydžių bilietų gali tiesiog nelikti.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu aviakompanija Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlgynimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms (šiuo atveju – streikams), jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai gauti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus. Šiais keliavimo būdais galite užtrukti kiek ilgiau, tačiau likę oro uoste galite jame užstrigti net kelioms dienoms.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Reikalingos skubios ir profesionalios pagalbos savo kelionėse visuomet sulauksite iš Estravel kelionių ekspertų – esame pasiruošę Jums padėti visais 110%

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.