Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kaip saugiai praleisti laiką oro uostuose? Laukiamieji kambariai (lounges)

Kasdien planuodami Jūsų keliones atsakome ir į įvairiausius rūpimus klausimus apie kelionėms reikalingus dokumentus, tvarką oro uostuose ir daugiau. Vienas iš dažnai pasikartojančių klausimų – ar oro uostuose veikia parduotuvės, kavinės ir privatūs laukiamieji kambariai (lounges), kad būtų galima komfortiškai laukti savo skrydžių? Tikrai taip – kelionių paklausai vis augant, oro uostai vėl pradeda veikti kaip prieš pandemiją – laukiamieji kambariai ilgina darbo laiką, dalis kurie buvo užsidarę – vėl atnaujina veiklą. Plačiau apie tai pasakojame šiame bloge. 

Kodėl verta skrydžių laukti verslo laukiamuosiuose kambariuose (business lounges)?

Keliaujantys su Estravel klientai žino, kad rūpinamės ne tik skrydžių bilietų užsakymu, bet ir maksimaliai patogia kelione. Jeigu iki skrydžių yra nemažai laiko – visuomet klientams rekomenduojame skrydžio laukti patogiai verslo kambariuose (business lounges). 

Tai komfortiškiausias būdas, kaip galite praleisti laiką iki skrydžio. Prireikus čia galite ir dirbti, ir ilsėtis, ir papusryčiauti ar pavakarieniauti gana privačioje erdvėje, atskirtoje nuo kitų oro uoste esančių keleivių. 

Verslo kambariais pasinaudoti gali ne tik verslo klase keliaujantys, bet ir keleiviai, kurie turi įsigiję “Priority Pass”, dalyvauja oro uostų ar aviakompanijų lojalumo programose, arba tiesiog nusipirkę “Business Lounge” leidimą vietoje. Tai priklauso nuo kiekvieno verslo kambario taisyklių.

Kaip užsakyti leidimą būti laukiamuosiuose kambariuose? 

Visus įmanomus įėjimus į verslo kambarius įvairiuose oro uostuose galite užsakyti iš anksto, kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantus. Pagal Jūsų skrydžių maršrutus rekomenduosime Jums patogiausius laukiamuosius kambarius, užsakysime Jums ne tik pavienius leidimus, bet ir metines verslo laukiamųjų verslo kambarių narystes. 

Estravel komanda gali keliautojams užsakyti leidimus daugiau kaip 450 verslo laukiamųjų kambarių įvairiausiose pasaulio vietose. Užsakyti šiuos leidimus galime ir keliolika mėnesių prieš ar likus vos keletui dienų iki kelionės bei pačios kelionės metu, jei prireiktų. 

Atrinkome pagrindinius oro uostus Europoje į kuriuos yra vykdomi skrydžiai iš Lietuvos ir žemiau lentelėje pateikiame informaciją, apie šių oro uostų verslo kambarių darbo laiką ir kitas aktualias sąlygas. Šiuo metu visa informacija kinta dažnai, todėl prieš skrydį – visuomet rekomenduojame –  dar kartą pasiteiraukite verslo kambario darbo laiko ir sąlygų savo kelionių konsultanto, nes jos gali keistis.

Oro uostas Verslo kambarys Darbo laikas Kaina, EUR Papildomos sąlygos
Vilniaus Narbutas Business Lounge 04:00-22:00 25 Tik keleiviams su skrydžių bilietais
Rygos Primeclass Riga Business Lounge 06:00-23:30 45
Talino Tallinn Airport Business Lounge 04:30-22:00 29
Helsinkio Aspire Lounge 05:00-20:00 32
Kopenhagos
SAS Gold Lounge 05:00-23:00 Tik EurobBonus, Gold ir Diamond lygių nariams ir Star alliance Gold lygio nariams. Šiuo klubu taip pat gali naudotis SAS Lounge nariai, jei pastarasis neveikia.
Aviator Lounge 05:00-20:00 26 Visi keleiviai, nusipirkę leidimą
Frankfurto
 
 
Lufthansa Senator Lounge A (Šengeno zonoje) 06:00-21:30 Tik VIP klientai: “Lufthansa Group” pirmos klasės keleiviai ir kurie turi “Senatoriaus” statusą arba “Star Alliance”  Gold statusą
Lufthansa Business Lounge A (Šengeno zonoje) 06:00-21:30 49
Lufthansa Senator Lounge B 07:00- 21:00 Tik VIP klientai: “Lufthansa Group” pirmos klasės keleiviai ir kurie turi “Senatoriaus” statusą arba “Star Alliance”  Gold statusą
Miuncheno
 
Lufthansa Lounge 05:00-22:00 39
Paryžiaus Air France Lounge 05:30-22:00 35-50
Amsterdamo
Privium Club Lounge 05:30-21:00 235 (metinis) Patekti gali “Privium Plus” metinę narystę, jų šeimos nariai arba keliaujantys kartu svečiai – už papildomą mokestį.
Aspire Lounge 26 (Šengeno zonoje) 06:00 – 18:00 30 Nusipirkę leidimą, turintys metinę “Aspire Lounge” narystę “Priority Pass”, “Diners Club”, “DragonPass”kortelių turėtojai
Aspire Lounge 41 06:00 – 18:00 30
KLM Crown Lounge (Šengeno zonoje) 06:00 –22:00 Patekti gali KLM verslo klasės keleiviai ir lojalumo programų “Flying Blue”/”SkyTeam” Platinum,Gold, Elite Plus nariai.
KLM Crown Lounge (ne Šengeno zonoje) 06:00 – 22:00
Varšuvos

LOT Lounge: Polonez 05:00-23:00 Gali patekti “Star Alliance verslo klasės keleiviai, turintys tarpžemyninius skrydžius ir “Miles&More” programos nariai, turintys HON, SEN statusus.
Executive Lounges Preludium: 05:00 – 21:00

Bolero: 06:30-21:00

28 Visiems keleiviams prieinama

Apie Estravel privilegijų kortelę 

Estravel rekomenduoja įsigyti savo klientams Vilniaus oro uosto privilegijų kortelę – su ja kiekviena kelionė taps ypatingai komfortiška. Kodėl verta ją įsigyti?

  • Kortelė – puikios vertės, nes suteikia daugiausiai paslaugų ir nuolaidų Vilniaus oro uoste. 
  • Jums – išskirtinė galimybė pirmiesiems be eilės pereiti “greitąją” saugumo patikrą. 
  • Galimybė mėgautis gėrimais ir užkandžiais “Narbuto verslo klube” prieš skrydį.

Šią vardinę Estravel privilegijų kortelę galite užsakyti kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantus.

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu ir kiti Estravel ekspertų blogo įrašai: