Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

2 naujienos iš Egipto ir kt. 38 sav. kelionių naujienos

Rugsėjis pamažu keliauja į pabaigą – o Estravel mes ją labai mėgstame, nes švenčiame profesinę mūsų turizmo industrijos darbuotojų šventę – Turizmo dieną! Nors tikrąją Turizmo dieną švęsime antradienį – turizmo dienos renginiai prasideda jau šiandien. Apie viską plačiau – tradicinėje Estravel 38 sav. apžvalgoje.

VILNIUS ŠĮ SAVAITGALĮ ŠVENČIA TURIZMO DIENĄ

Rugsėjo 27 d. visas pasaulis švęs Turizmo dieną, o Vilnius šią progą švenčia šį savaitgalį! Mieste gausu nemokamų ekskursijų, žaidimų ir pramogų. Jei dar neturite savaitgaliui planų – kviečiame pramogauti Vilniuje!

NAUJIENA ŠARM EL ŠEIKE: NAUJAS ‘MERAKI’ TINKLO VIEŠBUTIS

Spalio 1 d., prabangiausiu laikomame Egipto kurorte – Šarm el Šeike, duris poilsiautojams atveria naujas, keliautojų mylimo Meraki tinklo viešbutis. Viešbutis skirtas tik suaugusiems – jame rasite ne prabangą, puikų paplūdimį ir pramoginius renginius, bet ir galimybę netrukdomai ilsėtis.

GRĮŽTA TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI SKRYDŽIAI Į TABĄ

Dar viena nuostabi žinia apie Egiptą – gruodžio 21 d. po keleto metų pertraukos grįžta tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Tabą! Kodėl keliautojams patinka Taba? Puikios galimybės poilsiui prie Raudonosios jūros ir visiškai šalia esančių valstybių – Izraelio ir Jordanijos – pažinimui.

IŠSKIRTINĖ KELIONĖ Į BALIO SALĄ ŠĮ RUDENĮ

Balio salą labai išgarsino garsusi filmas “Valgyk, Melskis, Mylėk” – jei matėte šį filmą ir norite leistis į unikalią savęs atradimo kelionę, kviečiame prisijungti prie keliautojų grupės ir su lydinčiomis lektorėmis iš Lietuvos keliauti į Balio salą šį lapkritį.

KĄ ŽINOTE APIE ALGARVĘ?

Portugalija yra labai įdomi ir unikali, o vienas didžiausių jos unikalumų – pietuose esantis Algarvės regionas. Kuo Algarvė unikali ir išskirtinė? Plačiau pasakojame mūsų Facebook ir kartu rekomenduojame suaugusių poilsiui skirtą viešbutį iš puikios TUI Blue for Two kolekcijos.

KUR ATOSTOGAUTI PIRMĄJĄ LAPKRIČIO SAVAITĘ?

Jeigu planuojate atostogas su antrąja puse ar vaikais lapkričio I-ąją savaitę ir dar neturite užsakę kelionės – rekomenduojame paskubėti. Viena unikalių idėjų kur astostogaui – Malaga ir šalia esantis Andalūzijos regionas Ispanijoje. Kainos už 7 n. ‘viskas įskaičiuota’ prasideda nuo 750 €.

PASIILGOTE KOMANDINIŲ RENGINIŲ? 9 REKOMENDACIJOS

Kiekvienai komandai, prasidėjus vėsiajam metų sezonui, kyla iššūkis kur ir kokį komandos formavimo renginį organizuoti. Estravel viską apgalvojo už Jus – įdomiausias, mūsų klientų labiausiai pamėgtas komandos formavimo veiklas pristatome specialiame kalendoriuje.

PRADĖJOME AUGINTI DAR VIENĄ KELIONIŲ KONSULTANTŲ GRUPĘ

Norime pasidžiaugti, kad tęsiame dar pavasarį gimusį Estravel kelionių konsultantų akademijos projektą – šią savaitę mokslus pradejo gausi antroji grupė! Kaip sekasi mūsų šauniems studentams, kviečiame sekti Estravel naujienas. Plačiau apie šį akademiją – mūsų bloge.

Parašykite komentarą