Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Skrydžiai iš Helsinkio į Pekino Daxing tarptautinį oro uostą

Aviakompanija „Finnair“ nuo 2019 metų lapkričio 3 dienos pradės skrydžius iš Helsinkio į naująjį Pekino Daxing (PKX) tarptautinį oro uostą. Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais, o skrydžiai iš Pekino Daxing oro uosto į Helsinkį – pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais.

Keleiviai bus skraidinami „Airbus A330-300“ orlaiviais,  kuriuose verslo keleiviams skirtas salonas talpina iki 45 keleivių, komforto ekonominė klasė 40, o ekonominė klasė – 217 keleivių.

Aviakompanija dabar siūlo kasdienius skrydžius į Kinijos sostinės Pekino Beijing (BJS) oro uostą, o būsimi skrydžiai į Daxing (PKX) juos papildys. Į Pekiną „Finnair“ per savaitę skraidys 10 kartų. Į Aziją skristi per Helsinkį patogiausia, tad kelionės trukmė optimaliai trumpa. Papildomus privalumas – Helsinkio oro uostas patogus keleiviams pereiti iš vieno lėktuvo į kita, nėra klaidus, o interneto ryšys jame – nemokamas.

Pekino Daxing tarptautinis oro uostas atidaromas rugsėjo 30 d. – jis bus vienas didžiausių pasaulyje. Daxingo oro uostas yra tarp Pekino ir Langfang, Hebei provincijoje, tad iš jo bus patogu pasiekti Pekino, Tianjino ir Hebei sritis.

Ketinate keliauti į Pekiną ir pasirinkote naująjį oro uostą Daxing? Skrydžių bilietus puikiomis sąlygomis ir su nuolaida galite įsigyti atvykę į Estravel kelionių centrą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius arba 24/7 internetu.