Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujiena: tiesioginiai skrydžiai į London City oro uostą

Puikios naujienos tiems, kurie į Londoną daug keliauja verslo reikalais, vyksta aplankyti artimųjų ir draugų bei tiems, kurie visuomet norėjo susipažinti su Londono miestu! Nuo šiol aplankysite juos daug greičiau ir paprasčiau, nes jau nuo gegužės 1 d. “Polish Airlines LOT” aviakompanija pradeda vykdyti tiesioginius skrydžius į Londoną, London City (LCY) oro uostą.

Tiesioginio skrydžio į London City oro uostą trukmė 3 valandos. Oro uostas nuo centrinės traukinių stoties nutolęs vos 16 kilometrų, tad nuvykimas iki miesto centro, palyginus su atstumais Londone, bus gana greitas.

Tiesioginiai skrydžiai bus vykdomi kiekvieną darbo dieną, kai kurie reisai bus vykdomi ir šeštadienį bei sekmadienį. Skrydžių laikas – labai patogus: išskrisite ryte, grįšite – vakare. Daugiau informacijos žiūrėkite skrydžių tvarkarštyje:

Skrydžių į London City oro uostą tvarkaraštis

Tiesioginių skrydžių į London City (LCY) iš Vilniaus oro uosto (VNO) kainos prasideda nuo 130€*, tačiau konkrečių kainų Jus dominančiomis kelionės datomis teiraukitės Estravel kelionių konsultanto. Į skrydžio bilieto kainą įskaičiuotas rankinis, iki 8kg svorio bagažas, kurį galėsite vežtis su savimi. Už papildomą mokestį galėsite vežtis ir registruotą bagažą, kurio svoris negali viršyti 23 kg. Priemoka už 1-ną registruoto bagažo vienetą – 25€/asm. į vieną pusę.

Kelionių patarimai besiruošiantiems vykti tiesioginiais skrydžiais į Londoną su “Polish Airlines LOT” avialinijomis:

1. Asmens dokumentai. Keliaudami į Londoną su savimi turėkite asmens tapatybės kortelę arba Lietuvos Respubliko piliečio pasą. Plačiau apie būtinus kelionei dokumentus skaitykite oficialiame URM puslapyje čia.

2. Registruoto bagažo įsigijimas. Registruotą bagažą galite įsigyti dviem būdais:
1) Kreipdamiesi į jus aptarnavusį Estravel konsultantą, kuris užsakys Jums registruotą bagažą.*
2) LOT aviakompanijos oficialioje svetainėje čia.
3) oro uoste registracijos į skrydį metu (oro uoste perkant registruotą bagažą, jis gali kainuoti brangiau).

3) Registracija į skrydį. Registraciją į skrydį (angl. check in) galite atlikti 3 būdais:
1) LOT avialinijų puslapyje čia. Registruotis skrydžiui nemokamai galite likus 36 valandoms iki skrydžio).
2) Oro uoste prie registracijos į skrydį langelio (nemokamai, tačiau jei registraciją į skrydį vykdysite oro uoste, atvykite į oro uostą bent 2 valandos iki skrydžio).
3) Jeigu aviabilietus perkate Estravel kelionių centre, Jus užregistruoti į skrydį galės Estravel kelionių konsultantas.*

4) Atvykimas į oro uostą. Skrendant į Londoną, į Vilniaus oro uostą rekomenduojame atvykti bent 2 valandos iki skrydžio (jei iš anksto esate užsiregistravę į skrydį, galite atvykti į oro uostą 1,5 val. anksčiau). Skrendant iš Londono į Vilnių, į London City oro uostą atvykite bent 2-3 valandomis anksčiau – atminkite, kad Londone kelio eismas intensyvesnis, nei Vilniuje.

5) Nuvykimas į Lonodono centrą iš London City oro uosto. Jeigu atskridę į London City oro uostą iki Londono miesto centro norėsite nuvykti viešuoju transportu, rekomenduojame iš anksto pasirūpinti traukinio bilietais. Juos galėsite įsigyti oro uoste esančiuose bilietų automatuose (angl. DLR counters).

*Šioms paslaugoms taikomi papildomi aptarnavimo mokesčiai.

Norite užsakyti tiesioginį skrydį  į London City oro uostą? Bilietų pardavimai jau prasidėjo! Susisiekite su Estravel kelionių konsultantu ir įsigykite bilietus vieni pirmųjų!