Kruizai su kelionės vadovu iš Lietuvos

Renkamos grupės į įspūdingus 2023 vasaros sezono kruizus. Visos kelionės metu nuo pat oro uosto Jus lydės kelionių vadovas iš Lietuvos

Džiaugiamės, galėdami Jums pristatyti unikalias grupines keliones kruizais su kelionės vadovu iš Lietuvos. Estravel kelionių centras Lietuvoje jau daugiau kaip 25 metus parduoda kruizus visame pasaulyje. Iš visų įspūdingų kruizų atrinkome tris su ypatingai įdomiais maršrutais, nuostabiomis lankytinomis vietomis ir kokybiškais laivais. Į visus šiuos kruizus šiuo metu yra renkamos grupės – išvykimai – 2023 m. vasarą.

  • Norvegijos fiordai – unikalaus kruizo po Norvegijos fiordus metu mėgausitės ne tik įspūdingu maršrutu po nerealaus grožio pakrantes, įlankas, ledynus, upių slėnius, vietines gyvenvietes, kalnus, bet ir naujo kruizinio laivo MSC Euribia  pramogomis.
  • Graikijos salos – vos per savaitę laiko aplankysite ne tik 5 gražiausias Graikijos salas Celesytal Crystal – Santorinį, Milos, Mykonos, Kretą ir Rodą, bet ir kitus legendomis apipintus uostus: Atėnus, Salonikus bei Kušadasį Turkijos pakrantėje.
  • Aliaska – aplankykite amžino sniego žemę Aliaską, pajauskite laukinės gamtos didybę ir tuo pačiu mėgaukitės pramogomis elegantiškame Royal Caribbean kruiziniame laive Radiance of the Seas.

Daugiau apie kruizinę kelionę su kelionės vadovu iš Lietuvos skaitykite čia. Norėdami pasikonsultuoti su Estravel kelionių ekspertais – skambinkite tel. nr. 85 212 58 05 arba rašykite el. p. keliones@estravel.lt.

Šiuo metu renkame grupes 2023 m. vasaros kruizams: