Panamos kanalo kruizas

17 n. kruizinė kelionė aplankant: Majamį ir Los Andželą JAV, Kolumbiją, Kosta Riką, Gvatemalą, Meksiką.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-04-06 - 2020-04-23 (18 dienų)
Įskaičiuota:
17 n. kruiziniame laive + pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai + jūrų uostų mokesčiai + pramogos laive + arbatpinigiai laivo personalui
Kaina:
nuo 2598€ išorinėje kajutėje su langu; nuo 3903 € išorinėje kajutėje su balkonu; nuo 7384 € Suite kategorijos kajutėje
Laivas:
Azamara Journey

Kelionės programa

Leiskitės į nepamirštamą nuotykį — Panamos kanalo kruizą po vietą, laikomą inžineriniu pasaulio stebuklu, kurį bent kartą gyvenime turėtų aplankyti kiekvienas keliautojas. Ši kruizinė kelionė yra puiki proga aplankyti vietas, apie kurias visada svajojote ir kampelius, apie kuriuos galbūt net negirdėjote — nuo Majamio iki Kartagenos, Puntareno ir Los Andželo.  „Azamara Journey“ laivas kruizą pradės Majamyje, kerinčiais paplūdimiais, audringais vakarėliais ir įspūdinga architektūra garsėjančiame mieste. Kelionės metu turėsite progą pamatyti įspūdingus koralinius rifus Kolumbijoje, laukinę Kosta Rikos gamtą, ugnikalniais apsuptą didžiausią Gvatemalos uostą, filmo vertus vaizdus Puerto Vallarta kurorte. Galėsite išbandyti aktyvias vandens pramogas Cabo San Lucas mieste, o maršrutą užbaigsite ir Kalifornijos saule galėsite mėgautis didingame Los Andžele, kuriame — glamūrinis Holivudo žavesys, geriausi pasaulyje restoranai ir paplūdimiai.

1 diena:

Majamis, Florida. Registraciją į kruizą. Išplaukimas 17:00 val.

2 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

3 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

4 diena:

Kartagena, Kolumbija. Atplaukimas 14:00 val. Leiskitės į pažintį su Kartagena — vienu garsiausių Kolumbijos kurortų, menančių ispanijos kolonijinius laikus. Jaukios senamiesčio gatvelės, įdomi architektūra ir nuostabi jūros pakrantė ypač patiks mėgstantiems fotografuoti. Aplankykite istorinę San Felipe de Barajas tvirtovę ir itin įdomų statinį Las Bóvedas, kurio arkose prekiaujama suvenyrais ir kitokiomis kolumbiškomis gėrybėmis, o užlipus ant jo atsiveria nuostabus Karibų jūros peizažas.

5 diena:

Kartagena, Kolumbija. Išplaukimas 13:00 val.

6 diena:

Panamos kanalas. Atplaukimas 6:00 val. Praplauksite didingajį Panamos kanalą, jungiantį Atlanto vandenyną su Ramiuoju. Čia kasmet praplaukia virš 14 tūkstančių laivų. Išplaukimas 18:00 val.

7 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

8 diena:

Puntarenas, Kosta Rika.  Atplaukimas 8:00 val. Praleiskite dieną nuostabiame Kosta Rikos miestelyje, Puntarene Atlanto vandenyno pakrantėje. Palmėmis apsuptas uostamiestis garsėja puikiais smėlio paplūdimiais ir tropiniu mišku. Išplaukimas 18:00 val.

9 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

10 diena:

Puerto Quetzal uostas, Gvatemala. Atplaukimas 6:30 val. Puerto Quetzal yra didžiausias Gvatemalos uostas, kurio horizonte matomi ugnikalniai sukuria išties ypatingą atmosferą. Per turimą laiką šią dieną spėsite nuvykti į jaukų Antigua miestelį, kurio senamiestyje tvyro ispaniška dvasia ir gausu kolonijinės architektūros. Išplaukimas 17:30 val.

11 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

12 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

13 diena:

Puerto Vallarta, Meksika. Atplaukimas 9:00 val. Praleiskite dieną vaizdingame Puerto Vallarta uostamiestyje, kuris garsėja įspūdinga naktine miesto panorama ir nuostabiais paplūdimiais — vienas jų užfiksuotas filme „Iguanos naktis“. Grožėkitės El Malecón pakrantės promenada, kurioje gausu šiuolaikinių skulptūrų, modernių barų ir naktinių klubų. Išplaukimas 23:00 val.

14 diena:

Cabo San Lucas, Meksika. Atplaukimas 7:00 val. Tai viena populiariausių kruizų stotelių, tikras rojus žemėje. Geriausi paplūdimiai ir vakarėliai, įspūdingos uolų struktūros ir gausybė vandens pramogų — Cabo San Lucas kurortas yra apie tai. Leiskitės į nardymo nuotykį, paplaukiokite baidarėmis šalia uolų ar išbandykite zip-line pramogą — čiuožimą lynu trasoje virš medžių viršūnių.

15 diena:

Cabo San Lucas, Meksika. Išplaukimas 22:00 val.

16 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

17 diena:

Diena jūroje. Laisvas laikas pramogoms ir poilsiui laive.

18 diena:

Los Andželas, Kalifornija. Atplaukimas 7:00 val.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 17 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai;
 • Gala vakarienės su specialiu šventiniu meniu;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • sporto klubas;
 • baseinas su gultais ir skėčiais;
 • arbatpinigiai laivo personalui.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ESTA elektroninis leidimas;
 • skrydžiai: Vilnius – Majamis, Los Andželas – Vilnius (nuo 850 EUR/asm.);
 • pervežimai: oro uostas – kruizinių laivų uostas – oro uostas (nuo 25 EUR/asm.);
 • 1 n. 4* viešbutyje Majamyje nuo 120 EUR už dvivietį kambarį (rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1n. anksčiau);
 • 1 n. 4* viešbutyje Los Andžele nuo 180 EUR už dvivietį kambarį (po kruizo);
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu (galite užsisakyti iš anksto – daugiau informacijos teiraukitės Estravel kelionių konsultanto);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalingos vizos, keliaujant kruizu po Panamos kanalą?

Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia. Trumpalaikiam vizitui (iki 90 dienų) į kruizo metu aplankomas kitas valstybes, vizų nereikia. Daugiau informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus JAV, Kolumbijoje, Kosta Rikoje, Gvatemaloje ir Meksikoje rasite paspaudę ant kiekvienos šalies pavadinimo.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant kruizu po Panamos kanalą?

Keliaujant į šį kruizą su savimi būtina turėti LR piliečio pasą, kuris galiotų ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo iš kelionės datos.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, prieš kruizą po Panamos kanalą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra būtinų skiepų, keliaujant šiuo kruizu po Panamos kanalą?

Privalomų skiepų į kruizo metu aplankomas valstybes nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: JAV, Kolumbija, Kosta Rika, Gvatemala, Meksika.

Kokia oficiali valiuta kruizo metu aplankomose šalyse?

 • JAV: Amerikos doleris (USD). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Kolumbija: Kolumbijos pesas (COP). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Kosta Rika: Kosta Rikos kolonas (CRC). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Gvatemala: Gvatemalos ketsalis (GTQ). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Meksika: Meksikos pesas (MXN). Valiutos kursą galite sužinoti čia.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja turėti šiek tiek grynų pinigų smulkioms išlaidoms. Laive ir dideliuose prekybos centruose galima atsiskaityti kortele, tačiau grynųjų pinigų gali prireikti atsiskaitant už prekes vietiniuose turgeliuose ar mažose krautuvėlėse.

Kodėl verta keliauti kruizu po Panamos kanalą?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant šiuo kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti net penkias valstybes per palyginus trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, belieka tik mėgautis nepamirštamomis atostogomis.

Ko verta paragauti kruizo metu aplankomose valstybėse?

Viešėdami didžiuosiuose Amerikos miestuose turėsite galimybę apsilankyti geriausiuose restoranuose ir paragauti maisto iš įvairiausių pasaulio virtuvių. Tačiau nepraleiskite progos paragauti ir tradicinių amerikietiškų gėrybių: burgerių, šonkauliukų ar amerikietiškųjų cezario salotų. Kolumbijoje verta paragauti Mojarra keptos žuvies su kokosų ryžiais bei gardutėlių pan de bono sūrio ir kukurūzų miltų bandelių ir tropinių vaisių. Kosta Rikoje išbandykite sočius tradicinius pusryčius gallo pinto – ryžių su pupelėmis, taip pat paragaukite tamale užkandžio, pagaminto iš tešlos ir bananų. Gvatemalos nacionalinėje virtuvėje jaučiasi Majų įtaka, pagrindiniai patiekalai čia dažnai susideda iš pupelių, kukurūzų ir čili pipirų. Meksikietiškoje virtuvėje vyrauja aštrūs, įvairių skonių kupini patiekalai. Estravel ekspertai rekomenduoja paragauti tradicinių meksikietiškų patiekalų: kesadilijų, enčiladų, tostados tortilijų su skirtingais įdarais, meksikietiškų sumuštinių torta, Frijoles pupelių. Gvakamolės ir salsos padažai Meksikoje fantastiški! Būtinai paragaukite tikros meksikietiškos tekilos ir meksikietiško alaus cerveza.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų?

Viešėdami JAV miestuose gigantuose rasite populiarių dizainerių gaminių, todėl galite lauktuvėms parvežti kosmetikos ar kvepalų. Jeigu ieškote pigesnių lauktuvių – draugus pradžiugins smulkūs suvenyrai su amerikietiškomis ikonomis: Laisvės statula,  geltonasis taksi, Amerikos vėliava. Kolumbija garsėja smaragdais, todėl prabangioms lauktuvėms nenusivilsite įsigiję šio brangakmenio papuošalų. Kolumbijoje taip pat galite įsigyti tradicinės aromatingos kavos ar vietinių amatininkų austų krepšių. Iš Kosta Rikos kelionių ekspertai rekomenduoja parsivežti tradicinio likerio guaro, rankų darbo papuošalų ar suvenyrų. Gvatemala yra šokolado gimtinė, todėl nenusivilsite įsigiję tradicinio šokolado. Meksikoje rasite vietinių amatininkų suvenyrų: pelerinų, pončų, sombrerų, actekų ritualinių suvenyrų, kaukių, tekilos, majų kalendorių, medžio, odos, keramikos, onikso, sidabro dirbinių.

„Azamara Journey“ – prabangus kruizinis laivas, kuriame iki smulkmenų apgalvota kiekviena detalė. Šiame europietiška estetika pulsuojančiame modernaus dizaino laive rasite viską, ko gali prireikti Jūsų įsimintinai kruizo patirčiai ir komfortiškoms atostogoms. Norintiems pajusti jūros gaivą iš pat ryto rekomenduojame pasirinkti kajutę su privačiu balkonu.

Kruizo po Panamos kanalą metu leiskitės į kulinarinę kelionę aukščiausios klasės laivo restoranuose ir kavinėse. „Aqualina“ restorane mėgaukitės itališka virtuve bei vegetariškais patiekalais. „Prime C“ pasižymi plačiu jūros gėrybių ir mėsos patiekalų asortimentu, geriausiais kepsniais ir puikiais restoranų šefų gaminamais desertais. Į skonių kelionę leiskitės ir elegantiškos atmosferos „Discoveries Bar“ restorane, o užsukę į „Destination Immersion“ paragaukite skaniųjų desertų, pavzydžiui, lankytojų itin pamėgto šaldyto jogurto su norimais pagardais. „Windows Café“ nustebins įvairių pasaulio virtuvių skoniais, o „Mosaic“ jaukioje kavinėje mėgaukitės savo mėgstamiausia kava. Kruizinio laivo restoranuose taip pat yra atskiras veganiškų patiekalų meniu, todėl išskirtinės kokybės ir šviežiu maistu čia galės mėgautis kiekvienas. Kruizo po Panamos kanalą metu galėsite mėgautis geriausiu vynu iš įvairiausių šalių, o prireikus, laivo someljė padės atrasti naujų skonių bei supažindins su vyno kultūra. Laivo nuotraukų galeriją pamatysite paspaudę čia.

Kruizo po Panamos kanalą metu skirkite laiko sau ir atsipalaiduokite „Sanctum SPA“ centre. Šioje ramybės oazėje Jūsų poilsiu pasirūpins masažo meistrai ir SPA centro profesionalai. Palepinkite save įvairiausiomis sveikatinimosi ir grožio procedūromis: veido kaukėmis, SPA ritualais ar druskų vonia.O užsimanę pasigražinti ar pakeisti šukuoseną apsilankykite kruiziniame laive įsikūrusiame grožio salone. Jėgų pasikraukite baseine su srovėmis bei moderniai įrengtame sporto centre.

Kruizo po Panamos kanalą metu tikrai nenuobodžiausite! Vakaro programą praturtins įvairūs muzikantų ir šokėjų pasirodymai, o Brodvėjaus dvasia pulsuojančioje Cabaret Lounge erdvėje lauks išskirtiniai šou.

Kruizu vienu metu plaukti gali iki 694 keliautojų. Laivo komandą sudaro 390 žmonės. Laivo ilgis – 181 m., 11 denių.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga
  Kelionių konsultantas