Prabangus Kalėdinis upių kruizas

Įspūdingas kruizas Dunojaus upe, aplankant Budapeštą, Vieną, Diurnšteiną, Zalcburgą, Rėgensburgą, Niurbergą ir daugiau!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. 5* kruiziniame laive + pervežimai + 5 kartų maitinimas ir gėrimai + liokajaus paslauga + ekskursijos + uostų mokesčiai + pramogos + arbatpinigiai
Kaina:
asmeniui vidinėje kajutėje - nuo 3495 € ; kajutėje su balkonu - nuo 4330 €; Royal kajutėje su balkonu - nuo 6220 €;
Laivas:
Scenic Jasper, Opal arba Amber

Kelionės programa

Kviečiame Jus leistis į prabangų 5* upių kruizą, kur plaukdami pro laivų langus stebėsite atsiveriančius nuostabius miestų vaizdus bei vietinį gyvenimą. Lėtai, neskubėdami mėgaukitės kiekviena išskirtinės kelionės akimirka. Laivas sustos miestų centruose, tad tyrinėjant gražiausius miestus patiems toli keliauti nereikės. Upių kruizo metu kiekvieną dieną lankysite vis naujus miestus ir objektus, o naktį, kol laivas plauks iš uosto į uostą, ilsėtės.

Estravel komanda parinko Jums išskirtinį kruizą Dunojaus upe, kurio maršrutas ves per Budapeštą, Vieną, Diurnšteiną, Zalcburgą, Rėgensburgą, Niurbergą ir daugiau. O geriausia dalis ta, kad plaukimų datos numatytos žiemą, kuomet lankomi miestai bus šventiškai pasipuošę ir kvies įsisukti į Kalėdinių mugių sūkurį.

*Dėmesio! Skirtingomis plaukimo datomis maršrutas gali nežymiai keistis arba keistis lankomų uostų eiliškumas. Tikslaus maršruto Jūsų pageidaujama kelionės data teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.

1 diena:

Budapeštas.  Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į laivą/viešbutį. Išplaukimas 17:00 val.

Kruizinė kelionė Dunojaus upe prasidės Vengrijos sostinėje – BudapešteAtvykti į Budapeštą rekomenduojama bent 1 d. prieš kruizinės kelionės pradžią. Taip būsite ramus, kad suspėsite į kelionę ir tuo pačiu pasimėgausite Kalėdoms pasipuošusiu miestu.  

Keletas Estravel rekomendacijų ką verta pamatyti ir patirti Budapešte iki kruizo pradžios:

 • Kalėdų mugė – išvysite miestą, pasipuošusį tūkstančiais lempučių. Mugėje galėsite paragauti skanėstų, įsigyti rankų darbo žaisliukais eglutėms ir kt.
 • Pasivaikščiojimas centrine Budapešto miesto dalimi ir šalia Dunojaus upės. Promenada idealiai tinka pasivaikščiojimas tiek dieną, tiek naktį. Smagi pramoga bus ir kelionė tramvajumi, linija nr. 2 šalia upės. 
 • Centrinis miesto turgus –  puiki vieta ieškoti lauktuvių ar gurmaniškų skanėstų.
2 diena:

Budapeštas

Diena skirta susipažinti su Budapešto lankytinomis vietomis ir ne tik

Galėsite pasirinkti norimą ekskursiją:

 • Pažintinis miesto turas su gidu – klausantis gido istorijų vaikščiosite po Budapeštą. Ekskursiją praturtins muzikinis koncertas, kurio metu klausysite fortepijono melodijų.
 • Aktyvus pasivaikščiojimas iki Budos kalno – išvysite istorinę pilį ir Vengrijos karalių rūmų kompleksą. Šiuo metu pilyje veikia Vengrijos nacionalinė galerija ir Budapešto istorijos muziejus.
 • Kelionė iki Sentendrės miesto – šis Vengrijos miestas žinomas dėl savo muziejų, galerijų ir menininkų.
3 diena:

Viena

Dunojaus upe kruiziniu laivu iš Budapešto plauksite link Austrijos sostinės – Vienos. Tai klasikos, kultūros ir aristokratijos miestas, kuris keliautojus stebina savo spindinčiais rūmais, išskirtiniu muzikiniu paveldu, kurį iki šių dienų galima išgirsti viename didžiausių pasaulio operos teatrų, meno kolekcijomis ir daug daugiau.  

Šią dieną turėsite privačią išvyką į Lichtenšteino rūmus, kur Jus apsups ne tik karališka prabanga, puošnumus, menas bet ir galėsite pasimėgauti austrišku putojančiu vynu bei klausytis V. Mocarto ir J. Štrauso muzikinio koncerto. Girdėsite klasikinės muzikos austrų kilmės kompozitorių kūrinius garsius kūrinius.

4 diena:

Viena

Viena itin populiari dėl čia vykstančios Kalėdinės mugės. Stebuklingu žiemos laikotarpiu Kalėdų miestelyje galima paragauti kvapnių meduolių, karšto vyno, austriškų saldumynų, įsigyti žaisliukų Kalėdų eglutei, rankų darbo žvakių ir daug daugiau unikalių rankdarbių. Taip pat verta pačiuožinėti ant ledo Rotušės aikštėje ar paklausyti Advento koncertų pagrindinėje Vienos katedroje.

Galėsite pasirinkti norimą ekskursiją:

 • Ekskursija į Šenbruno rūmus – XVIII a. pradžioje pastatyti rūmai, kurie priklausė garsiai Habsburgų dinastijai. Tai vieni gražiausių baroko stiliaus rūmų visoje Europoje. Dėl savo unikalaus išplanavimo, interjero – įtraukti į UNESCO sąrašą.
 • Ekskursija į Belvederio rūmus didingas rūmų kompleksas, princų vasaros rezidencija, kurią sudaro dveji barokinio stiliaus rūmai, pastatyti vienas prieš kitą ant nuožulnios kalvos.
 • Ekskursija elektriniais dviračiais į Dunojaus salą – kartu su gidu turėsite aktyvų laiką ir susipažinsite su dar kita Vienos dalimi.
5 diena:

Diurnšteinas, Melkas

Kruizinę kelionę Dunojaus upe tęsite vykdami iki senovinio vyndarių miestelio Diurnšteino.

Galėsite pasirinkti norimą ekskursiją:

 • Ekskursija po Melko abatiją įspūdingą benediktinų vienuolyną, esantį šalia Melko miesto. Čia galėsite apžiūrėti kambarius su įvairiomis ekspozicijomis, pasakojančiomis abatijos istoriją ir daug daugiau. 
 • Ekskursija elektriniais dviračiais palei upę iki Melko – kartu su gidu turėsite aktyvų laiką ir susipažinsite Melko miesto istorija.
 • Kelionė į Vachau slėnį – šiame regione auginamos vynuogės ir abrikosai. Susipažinti su regionu galima degustuojant vietinį vyną ir kitus patiekalus.
 • Stipriųjų gėrimų degustacija – galimybė susipažinti su Austrijoje gaminamo stipraus gėrimo (degtinė) istorija, gamybos procesu, padegustuoti kelis jo variantus.
6 diena:

Zalcburgas, arba Česky Krumlovas

Šią dieną galėsite pasirinkti ar norėsite apsilankyti garsiame Austrijos mieste Zalcburge, ar istoriniame Čekijos mieste Česky Krumlove. Taip pat yra galimybė pasilikti laive ir dalyvauti lankomų miestų vietinių patiekalų gaminimo demonstracijoje.

 • Ekskursija po Zalcburgą –  išvykos metu pamatysite Hohensalzburgo pilį, senamiestį pilną istorinių pastatų, Šv. Petro abatiją, Zalzburgo katedrą, V. A. Mocarto gimtinės namą, apsilankysite Kalėdinėje mugėje ir daugiau. 
 • Ekskursija po Česky Krumlovą – išvykos metu pamatysite miesto pilį, kuri yra antra pagal dydį Čekijoje po Prahos pilies. Ji stūkso ant dviejų kalnų, kuriuos jungia daugiaaukštis akmeninis tiltas. Taip pat išvysite renesansinės rotušės fasadą, šešiakampį akmeninį fontaną ir daug daugiau.
7 diena:

Rėgensburgas

Šią dieną susipažinsite su Vokietijos miestu Rėgensburgu. Tai miestas, kurio senamiestis puikiai išsaugojęs Viduramžių dvasią. Ekskursijos metu išvysite senąją rotušę, kurios bokštai siekia 105 metrų aukštį. Pamatysite įspūdingą akmeninį tiltą, o turint laiko taip pat galėsite užsukti į seniausią miesto užeigą, kurioje, manoma, dešrelės ruošiamos jau nuo XII a.

 

8 diena:

Niurnbergas. Atplaukimas 12:00 val. 

Upės kruizo pabaiga, pervežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Dėl patogiausio skrydžio varianto kreipkitės į Estravel kelionių ekspertų komandą.

 • Profesionalios Estravel kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba planuojant kelionę;
 • plaukimas 5* kruiziniu laivu, kuris talpina iki 163 svečių;
 • 7 n. erdviuose kajutėse-apartamentuose su langu arba su balkonu;
 • liokajaus paslaugos prie kiekvienos kajutės;
 • pilnas 5 kartų maitinimas laive;
 • aukščiausios rūšies gaivieji ir alkoholiniai gėrimai visą dieną ne tik valgio metu;
 • minibaras ir jo kasdienis papildymas;
 • Scenic Enrich – išskirtinės patirtys, leidžiančios pasinerti į vietos kultūrą ir istoriją;
 • Scenic Freechoice – nemokamos ekskursijos pagal pasirinkimą;
 • elektriniai dviračiai savarankiškam lankomų miestų tyrinėjimui*;
 • nemokamas belaidis Wi-Fi ryšys laive;
 • Scenic Tailormade App – mobili programelė patogesniam keliavimui;
 • Scenic kruizų vadovo paslaugos ir pagalba viso kruizo metu;
 • gidai ekspertai kiekviename mieste;
 • pervežimai oro uostas – kruizinis laivas – oro uostas *;
 • visi uostų mokesčiai;
 • arbatpinigiai kruizinio laivo personalui ir vietiniams gidams.

Verta žinoti: Scenic Cruises kruizų užsakymo taisyklės ir sąlygos.

!Verta žinoti! Šią kelionę galite įsigyti išsimokėtinai – spauskite čia.

 • Rekomenduojama apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai: Vilnius – Budapeštas, Niurnbergas – Vilnius (nuo 400 €);
 • nakvynės viešbutyje prieš arba po kruizo;
 • Spa paslaugos laive;
 • asmeninės išlaidos.

Ar keliaujant šiuo kruizu reikalinga viza?
Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstant šiuo kruizu, vizos nereikia.

Ar rekomenduojate keliaujant šiuo kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant šiuo kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kaip patogiai nuvykti iki išplaukimo uosto?

Išvykimo uostą pasieksite patogiai prie kelionės programos priderintais skrydžiais. Dėl nuvykimo iki išvykimo uosto kreipkitės į kelionių konsultantą – mielai padėsime Jums užsakyti patogiausius skrydžius.

Kokia valiuta lankomose šalyse?
Oficiali Vengrijos valiuta – forintas (HUF), Austrijos – euras (EUR), Vokietijoje – euras (EUR). 

Kuo skiriasi jūros ir upių kruizai?

Jūros kruizai yra tarsi „Akropolis“, kuriuo plaukia 6000 keleivių ir tiek pat 2000 aptarnaujančio personalo. Tuo tarpu, upių kruizai yra lyg senamiesčio boutique’as su 163 keleiviais: upių kruizai skirti pasiturintiems keleiviams, kurie nori ilsėtis lėtai, neskubant ir vertina kokybę, prabangą bei asmeninį dėmesį.

Kodėl verta plaukti upių kruizu?

Upių kruizas – geriausias būdas pažinti provanso spalvas, nes upė – tai senasis greitkelis: pro laivų langus, terasas ir denius atsiveria nuostabūs pakrančių ir miestų vaizdai, leidžiantis mėgautis nepamirštama kelione.

Ką paragauti šioje kruizinėje kelionėje?

 • Vengrijoje paragaukite vengrų “gatvės” valgio Langos – pagamintas iš pieno, miltų, mielių ir druskos, šis ne visai sveikas, bet skanus maistas paprastai patiekiamas su gausia grietinės ir tarkuoto sūrio pudra, tačiau populiarūs ir kiti užpilai, tokie kaip šoninė, dešra, raudonasis svogūnas, česnakai ir paprika. Vengrijoje verta paragauti guliašo. Taip pat ši šalis garsėja įvairiausiais desertiniais kepiniais – nuo lietinių iki bandelių, nuo pyragų iki įvairiausių tortų. Budapeštas taip pat išsiskiria savo „Ruin Pubs“ – barais, įkurtais senuose apleistuose pastatuose, gamyklose, išsiskiriančiais savo stiliumi ir atmosfera.  Kiekvienas baras turi savo unikalų stilių. Populiariausi tokie barai pasak Agnės yra „Instant“ „Fogas Ház“ „Kuplung“, “Szimpla”.
 • Austrijoje paragaukite garsiojo šnicelio Wiener Schnitzel, raugintų kopūstų su rūkyta mėsa Selchfleisch, jautienos su obuoliais ir krienais Tafelspitz, jautienos sriubos Rindsuppe, sūrio kremo Liptauer. Desertui Vienoje rinkitės tradicinius Štruderio, šokoladinio Sachertorte ir sūrio Topfenstrudel pyragus. 
 • Vokietijoje – gausiai naudojama ne tik mėsos bei daržovių, bet ir gardžiausių pieno produktų, tokių kaip įvairūs sūriai.  Paragaukite kiaulės kojos su troškintais raugintais kopūstais, žirnių tyrės su virtomis bulvėmis, marinuotos silkės su prieskoniais, paršiuko su krienais ir kitų nacionalinių patiekalų. Kuo pasimėgauti desertui? Įvairiausiais pudingais, sausainiais ar gabalėliu torto – gardumynų gausu!

Ką parvežti lauktuvėms iš kruizo?

 • Vengrijoje – vyno gurmanamas puikiai tiks tradicinio vengriško vyno butelis, kulinarams – įvairiausių rūšių paprikos milteliai/prieskoniai, kolekcionieriams – vengriškas krištolas ir jo dirbiniai, mėgstantiems Velykų šventę – dekoruoti įmantriausiais raštais mediniai kiaušiniai.
 • Austrijoje – apsilankykite turguose, kuriuose galėsite įsigyti garsaus austriško šokolado, marcipanų, kavos, abrikosų likerio, Jagatee koncentrato, pagaminto iš stiprios juodos arbatos, romo, degtinės ir raudonojo vyno ar Austrijos simbolių – varpelių.
 • Vokietijoje – lauktuvėms puikiai tiks kvapnios dešros ar kumpiai, įvairių rūšių alus, o desertui – riestainiai. Nuostabius kelionės prisiminimus įamžinsite įsigyję Bavarijos alaus bokalą, Meiseno porceliano, Harco kalnų medžio dirbinių.

SCENIC JASPER, OPAL IR AMBER LAIVAI

Išskirtinai prabangioms kruizinių kelionių patirtims parinkome Jums “Scenic” kruizą Dunojaus upe po vienus gražiausių Europos miestų. Šios kruizinės kompanijos laivai pasižymi prabanga ir keliautojams dovanoja asmeninį dėmesį kiekviename žingsnyje, “viskas įskaičiuota – ultra prabangu”, aukščiausio lygio aptarnavimą, pramogas laive, ekskursijas lankomuose miestuose ir daug daugiau. Tereikia atsipalaiduoti ir mėgautis – kelionės metu galite pamiršti piniginę, kadangi viskas jau apgalvota ir pasirūpinta iki smulkmenų už Jus.

Video įrašas apie šiuos kruizinius laivus – žiūrėti čia.

Nedideli laivai – 135 metrų ilgio, iki 4 denių ir vienu metu talpina iki 163 keleivių. Tad keliaujant šiais nedideliais laivais jausite ne tik prabangą, bet ir privatumą.  Išskirtinis dėmesys bus jaučiamas nuo pat pirmų kelionės akimirkų – įžengiant į laivą Jus pasitiks ir pasveikins laivo vadovas.

Prabangios laivo kajutės – keliautojai gali gyventi jaukiai įkurtose standartinio tipo kajutėse su langu (15-16 m²), erdviose kajutėse su balkonu (19-23 m²), karališkose – Royal tipo kajutėse su balkonu (33-47 m²). Kiekvienoje kajutėje įrengti vonios kambariai su firminėmis kosmetikos priemonėmis, chalatais, šlepetėmis. Kasdien pildomas mini baras bei galima bet kada pasinaudoti liokajaus paslauga. Taip pat kajutėse rasite gamtą tausojančias dovanėles nuo laivo personalo. Visame laive puikiai veikia Wi-Fi ryšys, tad su artimaisiais galėsite dalintis kelionės akimirkomis, kad ir kur bebūtumėte.

Gurmaniškoms “viskas įskaičiuota” patirtims  – kelionės metu į gastronominę kelionę galėsite leistis net 5 kartus per dieną bei mėgautis aukščiausios rūšies gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais visą dieną.  Rafinuotais ir išieškotais skoniais džiugins priofesionalūs virtuvės šefai ir someljė. Pagrindiniame restorane ragausite sezoninių patiekalų, “River Cafe” – mėgausitės gardžiais užkandžiais ir šiltais, aromatingais gėrimais. Visos kruizinės kelionė metu būsite pakviesti pavakarieniauti prabangiame “Portobellos” ar “L’Amour” restorane. Šie restoranai talpina iki 32 svečių ir siūlo 5 patiekalų meniu, sudarytą iš itališkų, prancūziškų arba portugališkų sezoninių patiekalų ir prie jų priderintų vynų. Taip pat yra galimybė užsisakyti pusryčius į kajutę.

Sveikam ir aktyviam gyvenimo būdo puoselėjimui – galėsite apsilankyti druskos kambariuose, už papildomą mokęstį užsisakyti SPA grožio procedūras ar masažus. Energijos galėsite pasisemti treniruoklių salėje ar dalyvauti rytinėse tempimo pamokose su sveikatingumo treneriu. Atpalaiduojančiam laikui – galėsite džiaugtis saulės spinduliais laivo viršutiniame denyje ar mėgautis maudynėmis baseine. Taip pat visuose restoranų meniu rasite patiekalų, pagamintų iš šviežių, ekologiškų produktų. Palaikyti fiziniam aktyvumui, galėsite rinktis ekskursijas, kurios vedamos elektriniais paspirtukais.

Scenic Enrich patirtyskelionės metu galėsite sudalyvauti ir išbandyti įvairias pramogas laive. Susipažinti su lankomo miesto tradicine virtuve – dalyvaujant gaminimo pamokose, klausytis gyvo garso muzikinių pasirodymų ir daug daugiau.

Scenic Freechoise ekskursijos – kiekviename lankomame mieste galėsite pasirinkti iš 3-4 siūlomų ekskursijų. Jūsų lauks degustacijos, pažintiniai turai po miestą, aktyvios išvykos elektriniais dviračiais, trumpos kelionės į netoliese esančius istorinius miestus ir daugiau. Visos ekskursijos vyksta nedidelėmis grupėmis ir kartu vyksta gidas. Dėl Jums labiausiai tinkančios ekskursijos ar laive vykstančių pramogų, visuomet galėsite pasitarti su laivo pramogų vadovu.

Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Rūta
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali būti įdomu: