Aktyvios,pramoginės kelionės Lietuvoje

Jeigu Lietuvos žemėlapyje pamėgintume sužymėti visas vietas, kur šalies keliautojams yra siūlomos įvairiausios pramogos, jame greičiausiai neliktų laisvos vietos.

Pramoginės kelionės – puikus būdas ne tik pažinti kraštą, bet ir išbandyti pačias įdomiausias ir smagiausias pramogas Lietuvoje. Mūsų šalyje gausu įvairiausių pramogų vaikams ir suaugusiems, šeimoms, draugų kompanijoms ir įmonių kolektyvams.

Visus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus neabejotinai pakerės vaizdingiausi maršrutai pažintiniais pėsčiųjų ir dviračių takais, ekskursijos miestuose riedžiais ir elektromobiliais, medžiuose įrenginti laipiojimo nuotykių parkai, ištisus metus veikiantis žiemos pramogų kompleksas, vandens parkai su smagiausiais nusileidimo kalneliais, žygiai kalnų arba elektrinėmis Offroad riedlentėmis, vėjo žaidimai su mini jėgos aitvarais bei orientaciniai žaidimai pėsčiomis ir automobiliais. O kur dar visa galybė vandens pramogų: plaukimas baidarėmis vingiuojančiomis Lietuvos upėmis, vandenlenčių sporto ir pripučiamų batutų parkai šalies ežeruose, pramoginis plaukimas laivais, jachtomis ir greitaeigiais kateriais Kuršių mariose bei Baltijos jūroje. Ir tai tikrai dar ne viskas!

Pramoginės kelionės – išskirtinė galimybė suderinti aktyvų laisvalaikį ir poilsį Lietuvos gamtoje, todėl tikrai patiks aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems keliautojams, norintiems retkarčiais ištrūkti iš kasdienio miesto šurmulio.