Savaitgalio kelionės: akcijos skrydžiams vasarį

Vasario 16 d. turime laisvadienį. Kviečiame prasitęsti šią nedarbo dieną papildomomis atostogų dienomis ir turėti ilgąjį 4-5 d. savaitgalį. Ką veikti tomis dienomis? Kviečiame aplankyti giminaičius ar draugus, kurie gyvena įvairiuose Europos miestuose. Estravel komanda atrinko ypatingai gerus lėktuvų bilietų variantus, kuriuos galite greitai ir patogiai užsisakyti savarankiškai internetu!

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti Estravel?

  • 24/7 pagalba klientams – net jei ir naktį atšauktų skrydžius – Jumis bus pasirūpinta ir parinkti alternatyvūs kelionės variantai (skrydžiai, traukiniai, keltai ir kt.).
  • Visuomet rekomenduojame ir pairūpiname aviabilietų draudimu – taip net ir be priežasties atšaukę kelionę susigrąžinsite 80% sumokėtos sumos (tik kreipiantis į Estravel kelionių konsultantus).
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), Estravel komanda padės pasirūpinti viešbučiu, maitinimu ar pervežimais, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel komanda padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Pasirūpinsime Jūsų registracija į įvairių aviakompanijų lojalumo programas, kad galėtumėte kaupti taškus, mylias ir vėliau iškeisti tai į skrydžius ar susijusias paslaugas.
  • Pasirūpinsime ir papildomomis paslaugomis pagal numatytas kelionės datas: užsakysime viešbutį, ekskursijas, pervežimus, papildomą bagažą ir daugiau!

Norite užsakyti lėktuvų bilietus į bet kurią pasaulio kryptį, privačiai arba verslo kelionei?  Aptarkite visas kelionės detales su Estravel komanda jau dabar – esame pasiruošę Jums padėti visu 120%!