Savaitgalio kelionės Lietuvoje

Trumpos savaitgalio kelionės Lietuvoje – idealus pasirinkimas tiems kelionių entuziastams, kurie užimtoje darbotvarkėje neranda laiko ilgesnėms atostogoms. Lietuva yra išskirtinio grožio kraštas, kuriame gausu jau pamėgtų ir dar neatrastų gamtos kampelių, natūralių mineralinio vandens šaltinių, didingos istorijos ir architektūros paminklų, kultūrinio ir kulinarinio paveldo lobių. Tad tinkamai viską suplanavus, pailsėti, atgauti jėgas, praplėsti savo akiratį ir bent trumpam numalšinti troškimą keliauti ir pažinti, galima ir trumpos savaitgalio kelionės metu!

Norite pabėgti nuo kasdienio didmiesčio šurmulio? Išnaudokite savaitgalį kelionei po Lietuvą ir nepakartojamą jos gamtą. Tyla ir ramybė slypi ten, kur plyti žydinčios pievos, tyvulijuoja vingiuojančios upės ir ritmingai ošia žaliuojantys pušynai. O gal gyvenate ramiame miestelyje ir ieškote aktyvaus laisvalaikio pramogų? Keliaukite į charizmatiškąją Lietuvos sostinę! Gyvybės kupinas Vilnius padovanos nepakartojamų patirčių ir įsimintinų nuotykių. Svajojate apie SPA teikiamus malonumus? Rinkitės kelionę į Birštoną, Druskininkus ar kitą Lietuvos kurortą ir pasimėgaukite mineralinio vandens ir gydomųjų procedūrų teikiama nauda Jūsų kūnui ir sielai.

Estravel savaitgalio kelionių kolekcijoje rasite pasiūlymų kelionėms ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Siūlomų kelionių programos kupinos įsimintinų patirčių, smagių pramogų, naujų potyrių ir atradimų. Jums belieka išsirinkti, kokį poilsį Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje šiandien norite patirti.