Kelionės į Madeirą 2021 m.

Ar žinote, kad Madeira 2020 m. „World Travel Awards“ apdovanojimuose išrinkta kaip patraukliausia sala keliautojams? Toks pripažinimas – ne vienintelė priežastis, kodėl atostogoms verta pasirinkti šį Atlanto vandenyno perlą. Jeigu planuojate 2021 m. atostogas  ir dar nežinote, kur keliauti – rinkitės Madeirą! Iš čia sugrįžę keliautojai būna kupini įdomiausių patirčių ir įspūdingiausių vaizdų atmintyje!

Kodėl nuostabioji Madeira?

  • Madeira – unikali sala,  kuri puikiai tvarkosi su virusu – per visą pandemiją saloje užfiksuota tik apie 1000 atvejų (vidutiniškai~3 atvejai per d.), o atvykstančių – dėl saugumo prašoma neigiamo COVID-19 testo.
  • Gamtos mylėtojų rojus: kvapą gniaužiantis kraštovaizdis, amžinai žaliuojanti sala, pasipuošusi spalvingais gėlių žiedais ir parkais.
  • Nuostabūs levadų takai, tinkami aktyviam poilsiui.
  • Visus metus lepina saulė, stebina natūralios gamtos baseinas Porto Moniz, apsuptas sustingusios lavos.
  • Pamatysite salos sostinę Funšalį, žaliuojančią Ponto do Sol pakrantę ir kvapą gniaužinačias Cabo Girao uolas.
  • Unikali portugališka kultūra: svetingi vietiniai gyventojai, fado dainos, gurmaniškas Madeiros vynas ir visada šviežios jūros gėrybės.

Pradinė įmoka poilsiui – tik 25 €/asm.

Estravel taip pat turi puikių žinių planuojantiems 2021 m. atostogas – pratęsiama akcija poilsiui Madeiroje, kai pradinė įmoka tik 25 €!*

*25 €/asm. pradinė į moka negalioja kelionei automobiliu, tačiau šiai kelionei galioja daug platesnis datų pasirinkimas ir pagal poreikį galima keisti maršrutą.  

Estravel kelionių ekspertai paruošė Jums keletą skirtingų, vienas už kitą įdomesnių poilsio variantų, kaip pažinti salą ir pailsėti Madeiroje. Rinkitės pagal savo poreikį!

Beje, Estravel kelionėms į Madeirą galioja lanksčios sąlygos kelionės atšaukimui prireikus:

  • jeigu kelionės nebus galima vykdyti dėl Turizmo įstatyme numatytų aplinkybių, tokių kaip sienų uždarymas dėl COVID ar pan. – pinigai bus grąžinti 100%.
  • Jeigu nuspręsite nebevykti į kelionę – galėsite nutraukti kelionės sutartį su minimaliais kaštais: 20% kelionės kainos.
  • Norint apsaugoti savo pinigus, visuomet rekomenduojame kelionės išlaidų draudimą, kuris galios ligos ar turtinės žalos atveju ir leis susigrąžinti iki 80% negrąžintos sumos (negalioja susirgus COVID-19).

Webinaras apie Madeirą

Amžinojo pavasario sala Portugalijoje – Madeira – saugi 2021 m. kelionių kryptis, kuri atsakingai žiūri į pasaulinę pandemiją. Kviečiame į Estravel webinarą sausio 13 d., 11 val. kuriame Estravel komanda papasakos viską, ką reikia žinoti planuojant kelionę į šią ištisus metus žydinčią salą.

Daugiau informacijos apie Madeirą

Planuojantiems keliauti į Madeirą – tikrai pravers vienas naujausių Estravel kelionių ekspertų parengtų blogo įrašų. Jame Estravel vadovė Žydrė tiesiogiai iš darbostogų Madeiroje keliautojams pasakoja apie situaciją saloje bei dalinasi kelionių patarimais ir rekomendacijomis planuojantiems atostogas Madeiroje. Verta paskaityti ir pasidalinti!

Geriausi Estravel kelionių pasiūlymai į egzotiškąją Madeirą:

Daugiau galimybių kelionėms į Madeirą: