Kelionės į Madeirą 2021 m.

Ar žinote, kad Madeira 2020 m. „World Travel Awards“ apdovanojimuose išrinkta kaip patraukliausia sala keliautojams? Toks pripažinimas – ne vienintelė priežastis, kodėl atostogoms verta pasirinkti šį Atlanto vandenyno perlą. Jeigu planuojate 2021 m. atostogas  ir dar nežinote, kur keliauti – rinkitės Madeirą! Iš čia sugrįžę keliautojai būna kupini įdomiausių patirčių ir įspūdingiausių vaizdų atmintyje!

NUO LIEPOS 20 D. – 2 SKRYDŽIAI Į MADEIRĄ IŠ VILNIAUS

Puiki žinia, kad nuo 2021.07.20, antradieniais, į Madeirą iš Vilniaus skris net 2 užsakomieji lėktuvai. Lėktuvai tiesioginiams skrydžiams kyla antroje dienos pusėje: 17:05 ir 19:30.

Puikus šansas keliauti tiems, kurie dėl per greitai išparduotų vietų ankstesniuose skrydžiuose, nespėjo patogiai ir už gerą kainą nuvykti į Madeirą.

KELIAUTOJAMS MADEIRA ATVERIA “ŽALIĄJĮ KORIDORIŲ” 

Madeira keliautojams atvėrė vadinamąjį “žalią koridorių” – jis taikomas tiems, kas jau yra persirgę koronavirusu arba yra paskiepyti dviejomis skiepo dozėmis. Tai reiškia, kad šiems keliautojams atvykus į Madeirą nereikia turėti papildomo COVID-19 testo rezultato ir nereikia saviizoliuotis.

Jeigu esate paskiepyti nuo koronaviruso, su savimi keliaujant į Madeirą Jums reikia turėti skiepo įrodymą: skiepų pasą arba skiepyjimų įrodymą, kuriuose turi būti nurodyta: Jūsų vardas ir pavardė, gimimo data, sveikatos pažymos  numeris, skiepo tipas ir data, testo tipas ir data.

Jeigu esate persirgę koronavirusu, su savimi Jums reikia turėti oficialią pažymą, kurį įrodo, kad Jūs esate persirgę koronavirusu COVID-19, per paskutines 90 dienų. Šiame dokumente būtinas žodelis anglų kalba – recovered (liet.: atgijęs, atsigavęs). 

Tiek skiepo atveju, tiek persirgimo atveju, keliaujant į Madeirą, visi dokumentai privalo būti pateikiami portugalų arba anglų kalbomis. 

KODĖL NUOSTABIOJI MADEIRA?

 • Madeira – unikali sala,  kuri puikiai tvarkosi su virusu – per visą pandemiją saloje užfiksuota tik apie 1000 atvejų (vidutiniškai~3 atvejai per d.), o atvykstančių – dėl saugumo prašoma neigiamo COVID-19 testo.
 • Gamtos mylėtojų rojus: kvapą gniaužiantis kraštovaizdis, amžinai žaliuojanti sala, pasipuošusi spalvingais gėlių žiedais ir parkais.
 • Nuostabūs levadų takai, tinkami aktyviam poilsiui.
 • Visus metus lepina saulė, stebina natūralios gamtos baseinas Porto Moniz, apsuptas sustingusios lavos.
 • Pamatysite salos sostinę Funšalį, žaliuojančią Ponto do Sol pakrantę ir kvapą gniaužinačias Cabo Girao uolas.
 • Unikali portugališka kultūra: svetingi vietiniai gyventojai, fado dainos, gurmaniškas Madeiros vynas ir visada šviežios jūros gėrybės.

KUR MADEIROJE REKOMENDUOJA ILSĖTIS ESTRAVEL KELIONIŲ EKSPERTAI?

Estravel kelionių ekspertai paruošė Jums keletą skirtingų, vienas už kitą įdomesnių poilsio variantų, kaip pažinti salą ir pailsėti Madeiroje. Rinkitės pagal savo poreikį!

Beje, Estravel kelionėms į Madeirą galioja lanksčios sąlygos kelionės atšaukimui prireikus:

 • jeigu kelionės nebus galima vykdyti dėl Turizmo įstatyme numatytų aplinkybių, tokių kaip sienų uždarymas dėl COVID ar pan. – pinigai bus grąžinti 100%.
 • Jeigu nuspręsite nebevykti į kelionę – galėsite nutraukti kelionės sutartį su minimaliais kaštais: 20% kelionės kainos.
 • Norint apsaugoti savo pinigus, visuomet rekomenduojame kelionės išlaidų draudimą, kuris galios ligos ar turtinės žalos atveju ir leis susigrąžinti iki 80% negrąžintos sumos (negalioja susirgus COVID-19).

WEBINARAS APIE MADEIRĄ

 • Sužinosite kada geriausias metas vykti atostogų į Madeirą bei kokie patogiausi nuvykimo būdai.
 • Kelionių ekspertai papasakos kaip tinkamai pasiruošti kelionei: būtiniausi dokumentai, Covid-19 testas ir kita aktuali informacija.
 • Estravel komanda pasidalins savo asmeninių kelionių patirtimi.
 • Išgirsite ką būtina aplankyti ir kokias pramogas išmėginti, atostogaujant Madeiroje.
 • Pristatysime specialius 2021 m. kelionių pasiūlymus į Madeirą.
 • Atsakymai į keliautojų klausimus – jų sulaukėme labai daug.

Registruokitės čia ir gaukite webinaro įrašą nemokamai.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MADEIRĄ

Planuojantiems keliauti į Madeirą – tikrai pravers vienas naujausių Estravel kelionių ekspertų parengtų blogo įrašų. Jame Estravel vadovė Žydrė tiesiogiai iš darbostogų Madeiroje keliautojams pasakoja apie situaciją saloje bei dalinasi kelionių patarimais ir rekomendacijomis planuojantiems atostogas Madeiroje. Verta paskaityti ir pasidalinti!