Kelionė į Keniją

Egzotiškas poilsis Diani Beach kurorte, prie žydro vandenynu su koraliniu rifu

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Varšuvos + 7 n. 4* viešbutyje + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + bagažas + grupiniai pervežimai
Kaina:
nuo 989€

Kelionės programa

Jei vis dar ieškote idėjų nepamirštamoms egzotiškoms atostogoms šiltuose kraštuose – keliaukite į laukinę, tačiau labai žavingą Keniją! Poilsinė kelionė į Keniją nustebins Jus ir kokybišku poilsiu, ir nuostabia Afrikos gamta, ir nepaprastai plačiomis šalies pažinimo galimybėmis. Patirkite poilsio ir pažinimo džiaugsmus šiame karštame Afrikos kampelyje!

1 diena:

Varšuva — Mombasa. Tiesioginis skrydis iš Varšuvos į Mombasą.

2 diena:

Mombasa. Atvykimas į Mombasą. Pervežimas į Diani Beach kurorto viešbutį.

Atostogausite Indijos vandenyno pakrantėje, keliautojų pamėgtame „Diani Sea Resort“ viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Atostogų Kenijoje metu galėsite mėgautis karštos saulės voniomis, nes termometro stulpelis čia rodo 24-30°C ištisus metus. Šalia viešbučio esantį 25 km ilgio Diani paplūdimį ypač mėgsta nardytojai, nes gigantiškas povandeninis rifas apsaugo krantą nuo didelių bangų. Nepraleiskite progos patys pasigrožėti ypatingu povandeniniu pasauliu.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija. 

Kelionės į Keniją metu paplūdimio poilsį derinkite su pažinimu ir leiskitės į safarį ir pamatykite laukinę Afriką! Įsivaizduokite – per šiaudelį traukiate šviežią kokoso pieną, o prieš Jus 10 dramblių kaimenė turškiasi rudoje it varis baloje. Važiuojant džipais per savanas išvysite keisčiausių gamtos derinių: snieguotą 5199 m aukščio Kenijos kalną ar savanose braidančias ilgakakles žirafas. Dėmesio verta ekskursija į Amboseli nacionalinį parką, esantį Kilimandžaro viršukalnės papėdėje. Žolėtas lygumas keičiančioje savanoje susiburia ir yra saugoma daugiausia „didžiojo Afrikos penketuko“ gyvūnų: dramblių, buivolų, raganosių, liūtų ir leopardų. Parkas garsėja kaip geriausia vieta Afrikoje stebėti dramblius iš arti.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija.

Norintiems daugiau išskirtinių potyrių ir nuostabių Afrikos vaizdų, verta nuvykti į Tsavo nacionalinį parką didžiausią nacionalinį parką Kenijoje ir vieną didžiausių pasaulyje. Tsavo vakaruose peizažą puošia vulkaninis kraštovaizdis, o rytuose plyti atviros savanos. Čia saugomi afrikiniai drambliai, raganosiai, hipopotamai, buivolai, antilopė.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija.

Kelionės į Keniją metu rekomenduojame nuvykti į Malindį – miestą pietryčių Kenijoje, prie Galanos upės žiočių. Tai svarbus turistinis centras, įsikūręs greta Malindžio nacionalinio vandens parko, kuriame galėsite išplaukti į giluminę žvejybą, užsiimti vandens sportu ar nardymu. Malindyje pamatysite vieną lankomiausių turistinių objektų – arabiškos kultūros palikimą, didžiąją Suahilių genties mečetę.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su Kenija. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Mombasa — Varšuva. Pervežimas į Mombasos oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Mombasos į Varšuvą.

 • profesionalios kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Varšuva – Mombasa, Mombasa – Varšuva;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas: iki 8 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas: iki 23 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • „viskas įskaičiuota“ maitinimas.

• rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu*;
• savarankiškas nuvykimas iki Varšuvos (skrydis į abi puses: ~ 220 EUR, autobuso bilietas į abi puses: ~ 25 EUR);
• Kenijos viza: 40 EUR – gaunama atvykus į oro uostą;
• ekskursijos;
• asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Keniją? 

Taip, į Keniją keliaujantiems Lietuvos piliečiams vizos reikia. Prašymą gauti vizą į Keniją galite pateikti paspaudę nuorodą elektroninėje vizų išdavimo sistemoje. Vizą taip pat galite užsakyti kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą. 

Kokie dar asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Keniją?

Kelionei į Keniją būtinas Lietuvos Respublikos piliečo pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos.

Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu planuojant kelionę į Keniją?

Taip, keliaujant į Keniją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Ar reikalingi skiepai keliaujant į Keniją? 

Privalomų skiepų keliaujantiems į Keniją nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo Geltonojo drugio bei Maliarijos. Pilną rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Kenijoje? 

Kenijos valiuta yra Kenijos šilingas (KES arba „Bob“). Kenijos šilingo ir euro kursą rasite paspaudę ant nuorodos. Jų galima išsikeisti Mombaso oro uoste. Daug kur galėsite atsiskaityti USD arba EUR (prekybos centruose galima atsiskaityti banko kortele), tačiau smulkioms išlaidoms, tokioms kaip arbatpinigiai ar suvenyrai, rekomenduojama turėti grynųjų pinigų vietine valiuta.

Kodėl verta keliauti iš Varšuvos?

Varšuva – gana lengvai pasiekiama lietuviams kryptis, į kurią nuvykti galima ir automobiliu, ir autobusu, ir net valandos netrunkančiu skrydžiu. Iš Varšuvos oro uosto patogiai pasieksite daugiau tolimų egzotiškų krypčių tiesioginiais skrydžiais. 

Į ką verta atkreipti dėmesį planuojant kelionę į Keniją?

 • Kenijoje ypač kaitri saulė, todėl būtinas apsauginis kremas su aukštu SPF rodikliu, akiniai nuo saulės, skrybėlė plačiais kraštais ir odą dengiantys rūbai.
 • Jei ketinate vykti į ekskursijas po nacionalinius gamtos parkus, rekomenduojame į kelionę pasiimti žiūronus.
 • Arbatpinigiai nėra privalomi, tačiau aptarnaujantis personalas, gidai ir vairuotojai bus labai pamaloninti gavę šiek tiek arbatpinigių (pageidautina Kenijos šilingų).
 • Nėra problematiškų krypčių, tik netinkamas pasiruošimas kelionėms. Kenijai tai ypač aktualu. Dėl kitos klimato juostos ir mums, europiečiams, nebūdingos augmenijos bei gyvūnijos, būtina turėti vaistų nuo peršalimo, alergijos (antihistamininių vaistų) ir diarėjos.
 • Nešiojantiems kontaktinius lęšius ar akinius vertėtų pasiimti atsarginę porą, kadangi prireikus jų įsigyti Kenijoje bus sudėtinga.
 • Atostogos Kenijoje – puikiai tinka romantiškam pabėgimui dviese, keliauti vienam (neabejotinai susirasite įdomių draugų) bei išvykoms su draugais.

Ką rekomenduojate paragauti Kenijoje? 

Viešint Kenijoje rekomenduojame paragauti įvairiausių tradicinių patiekalų. Išbandykite Ugali – mėsos arba pupelių troškinio, patiekamo su kukurūzinių miltų pagardu, Sukuma Wiki – troškintų kopūstų su svogūnais, Chips Mayai – bulvyčių su omletu, Mutura – kraujinės dešros, kurią Kenijoje ragauja kartu su alumi. Desertui galite paragauti tradicinės afrikietiškos spurgos Mandazi ir baobabų sėklų su cukrumi Mabuy. Taip pat paragaukite tradicinio bananų alaus – Urwagawa. 

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš kelionės į Keniją? 

Masajų genčių karoliukų dirbiniai – vienos populiariausių lauktuvių iš Kenijos. Tai spalvoti, daug darbo ir kruopštumo reikalaujantys suvenyrai. Mados gerbėjams rekomenduojame įsigyti Kiondo – Kenijos genčių moterų nešiojamų rankinių, kurias gamina vietiniai amatininkai. Taip pat galite parvežti kvapnios kavos ar makadamijos riešutų. 

DIANI SEA RESORT 4*, DIANI BEACH

Tropinių sodų apsuptas „Diani Sea Resort“ viešbutis – tikra egzotinio poilsio oazė, tapsianti Jūsų antrais namais visai savaitei. „Diani Sea Resort“ įsikūręs prie pat smėlėto Diani paplūdimio, kuriame keliautojus žavi krištolo skaidrumo Indijos vandenynas bei netoliese esantis didžiulis koralinis rifas, apsaugantis pakrantę nuo bangų. Tai ideali vieta nardymui ir ramioms maudynėms šiltame vandenyje, kurio temperatūra nenukrenta žemiau 26 °C. Nuo viešbučio iki Mombasos oro uosto – 41 km. 

Viešbučio kambariai – afrikietiško stiliaus, šviesūs ir jaukūs. Interjere naudojami baldai pagaminti iš vietinės medienos. Visuose kambariuose yra balkonas ar terasa. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Į skonių keliones leiskitės pagrindiniame viešbučio restorane, kuriame skiriamas ypatingas dėmesys maisto kokybei ir šviežumui. Čia rasite gardžių grilyje keptų valgių bei įvairių pasaulio virtuvių patiekalų: nuo itališkos, graikiškos, meksikietiškos iki afrikietiškos kulinarijos. Atsigaivinti gėrimais galėsite „Pool bar“ prie baseino esančiame bare, taip pat paplūdimio bare „Beach bar“, kuriame galėsite mėgautis ir gardžiais užkandžiais. Vakarais smagiai leiskite laiką „Maasai bar“ – čia rasite puikių kokteilių bei galėsite stebėti animatorių paruoštą pramoginę programą. 

„Diani Sea Resort“ viešbutis siūlo daugybę įdomių pramogų. Aktyvaus poilsio mėgėjai galės žaisti stalo tenisą, vandens tinklinį bei paplūdimio futbolą. Norintys labiau susipažinti su šalimi, galės mokytis vietinės Afrikos tautos – svahilių kalbos ar žaisti Kenijoje populiarų stalo žaidimą Bao. Už papildomą mokestį viešbutyje galėsite užsakyti įvairias vandens pramogas: leiskitės į nardymo nuotykį šiltame Indijos vandenyne ir pamatykite nuostabų koralinį rifą su įvairiaspalvėmis žuvelėmis, plaukiokite valtimi ar vandens motociklais, užsiimkite kaitavimu ar išbandykite žūklę Indijos vandenyne su profesionalais. Golfo mėgėjai galės žaisti visai netoliese esančiame golfo aikštyne. 

Mažųjų keliautojų viešbutyje laukia charizmatiška animatorių komanda. Prižiūrimi vaikai galės smagiai žaisti, piešti ar ieškoti gražiausių kriauklyčių paplūdimyje, iš kurių galės kurti papuošalus ar paveikslėlius. 

Viešbutis pelnęs du „Tripadvisor“ apdovanojimus ir Travelife“ aukso sertifikatą už aplinkos saugojimą bei rūpinimąsi ekologija ir vietinėmis bendruomenėmis. Travelife“ – tai tarptautinė organizacija, besirūpinanti ir skatinanti socialiai atsakingą verslą bei aplinką tausojantį turizmą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti