Kelionė į Balio salą

Poilsis puikiame tropikų sodų apsuptame viešbutyje, su net 9 restoranais bei netoliese esančiu vandens pramogų parku

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
patogūs skrydžiai iš Vilniaus + 9 n. poilsis 4* viešbutyje + pusryčiai + pervežimai
Kaina:
nuo 1179€

Kelionės programa

Balio sala – viena populiariausių keliautojų krypčių, užburianti žalia oaze ir puikiu klimatu kokybiškoms atostogoms. Gamta šią salą daro unikalia – čia ir nuostabūs paplūdimiai, ir banguojantys ryžių laukai, ir nuoširdūs Balio gyventojai! Sala idealiai tinka ramiam poilsiui ir aktyviam vandens sporto pramogų laisvalaikiui.

1 diena:

Vilnius – Balio sala. Patogūs skrydžiai Vilnius – Denpasaras su tarpiniais persėdimais. 

2 diena:

Atvykimas į Balio salą. Jūsų lauks pervežimas iš oro uosto į 4* viešbutį. Nakvynė viešbutyje. 

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Jeigu nuspręsite dalį laiko skirti pažinčiai su sala, Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti įspūdingiausias salos šventyklasTanah Lot jūroje, Ulu Watu pastatytą ant įspūdingos uolos, didžiausią ir svarbiausią Besakih šventyklą, Ulun Danu Beratano ežero saloje, Tirta Empul šventų versmių šventyklą. Leiskitės tyrinėti nuostabaus gamtos grožio: Tegallalang ir Jatiluwih ryžių terasos, Tegenungan krioklys. Lovinos kurortas ir banginių stebėjimas, Šventasis beždžionių miškas Ubude, GWKparkas, Baturo ugnikalnis ir ežeras, Agungo ugnikalnis, Baltosios magijos kaimelis, zooparkas ir kitos egzotiškos Balio vietos nepaliks abejingų. Balio sala garsėja idealiomis sąlygomis banglentininkams ir nardytojams, todėl nepraleiskite progos išbandyti šias veiklas. Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje.

3 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

4 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

5 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

6 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

7 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

8 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

9 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

10 diena:

Balio sala. Poilsis prie vandenyno, pramogos viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

11 diena:

Balio sala – Vilnius. Po pietų – pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Patogūs skrydžiai Denpasaras – Vilnius su tarpiniais persėdimais.

12 diena:

Balio sala – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Denpasaras, Denpasaras – Vilnius (su tarpiniais persėdimais);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • privatūs pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 9 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai.
 • kelionės programoje nenumatytas maitinimas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

Ar reikalinga viza keliaujant į Balio salą?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Balio salą trumpalaikiam buvimui vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Balio salą?

Kelionei į Balio salą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Balio salą rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Balio salą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Balio salą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Balio salą?

Keliaujant į Balio salą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti šalyje?  

Šalies valiuta yra Indonezijos rupija (EUR). Indonezijos rupijos ir euro valiutos kursą galite sužinoti čia.

Ką vertėtų žinoti prieš skrendant į Balio salą?

Balio saloje derėtų paisyti vietinių tradicijų ir nekelti kojos į šventyklas be leidimo ir tradicinio apdaro Sorongo, vandenį Balyje galima gerti tik iš butelių. Jeigu viešėsite Balio saloje kovo mėnesį per Nyepi dieną (pirmoji Naujųjų metų diena Balyje), turėtumėte žinoti, kad tądien salos gyventojai susikaupia tylai, medituoja, o barai, restoranai nedirba ir visas gyvenimas sustoja, neveikia net oro uostas.

Ką rekomenduojate pamatyti Balio saloje?

Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti įspūdingiausias salos šventyklas: Tanah Lot jūroje, Ulu Watu pastatytą ant įspūdingos uolos, didžiausią ir svarbiausią Besakih šventyklą, Ulun Danu Beratano ežero saloje, Tirta Empul šventų versmių šventyklą. Leiskitės tyrinėti nuostabaus Balio salos grožio, aplankykite Tegallalang ir Jatiluwihryžių terasas, Tegenungan krioklį, Lovinos kurorte stebėkite banginius, o Ubude atraskite Šventąjį beždžionių miškąAplankykite GWK parką, Baturo ugnikalnį, Agungo ugnikalnį, Baltosios magijos kaimelį, zooparką ir kitas egzotiškas Balio salos vietas, kurios nepaliks abejingų.

Ką veikti viešbutyje?

Ilsėdamiesi viešbutyje galėsite leistis į kulinarines keliones viešbutyje ar šalia jo esančiuose restoranuose. Mėgausitės puikiu poilsiu ilgame smėlio paplūdimyje arba viešbučio SPA. Aktyviam poilsiui – sporto salė su nauja treniruoklių įranga. Jeigu keliaujate su vaikais, didelį džiaugsmą mažiesiems sukurs už 100 metrų esantis “Waterbom” vandens parkas, kuriame daug pramogų įvairaus amžiaus keliautojams.

Kokias aktyvias pramogas galima išbandyti Balio saloje?

Estravel ekspertai rekomenduoja išbandyti aktyvias vandens pramogas. Verta pasigrožėti povandeniniu pasauliu nardant. Tai padaryti įmanoma Gili salose. Pamatyti nuskendusį laivą Amede. O ką jau kalbėti apie banglenčių sporto entuziastus – jie visi tikrai žino Balio salą, kur pačios geriausios bangos. Waterbom vandens parke galėsite išsikrauti čiuoždami linksmaisiais kalneliais. Kopkite pėsčiomis ar leiskitės į dviračių žygį link Baturo arba Agungo ugnikalnių viršūnių pasitikti saulės, leiskitės į džiunglių safarį ar pripučiamomis valtimis kalnų upe.

Kaip geriausia keliauti Balio saloje?

Populiariausias transportas saloje – motoroleris arba automobilis su privačiu vairuotoju. Retas keliautojas išdrįsta vairuoti pats, kadangi eismas vyksta kairiąja kelio puse, o spūstys kelyje didelės. Pasirinkus motorolerį ar automobilį salos tyrinėjimui, būtina turėti tarptautines vairuotojo teises. Užsisakydami automobilį su vairuotoju neapsigaukite manydami, kad gausite ir gido paslaugą,  todėl norintiems geriau susipažinti su sala rekomenduojame užsisakyti grupines pažintines ekskursijas.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas Balio saloje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ar galima į Balio salą keliauti su vaikais?

Poilsinė kelionė į Balio salą puikiai tinka keliauti su vaikais. Estravel ekspertų parinktas viešbutis turi šeimyninius kambarius (už papildomą priemoką). Didžiajame baseine yra atskira erdvė vaikams, tad vaikai nuo Jūsų nenutols. Šalia viešbučio – “Waterbom” vandens parkas, kuriame vaikai galės pramogauti.

Ką rekomenduojate paragauti Balio saloje?

Baliniečių patiekalų pagrindinis ingredientas yra ryžiai, kurie įprastai maišomi su įvairiomis daržovėmis ir gardinami gausybe prieskonių. Ilsėdamiesi Balio saloje paragaukite kepto paršiuko Babi Guling, ruošiamo ritualinėms Bali ceremonijoms, keptos antienos bananų lapuose Bebek Betutu, ryžių, makaronų bei daržovių su įvairiais prieskoniais Nasi Goreng ar Mia Goreng, Pisang Goreng patiekalo su keptais bananais ir cinamonu, o kulinarinius atradimus vainikuos brangiausia pasaulyje pagaminama Luwak kava.

Ką parvežti lauktuvių iš Balio salos?

Lauktuvėms iš Balio galite parvežti čia gaminamos Luwak brangiausios pasaulyje kavos. Unikalūs rankdarbiai ir meno dirbiniai, medžio ir kokoso drožiniai, spalvingi sarongai ar kvepiantys aliejai taip pat bus puiki dovana namiškiams.

BALI GARDEN BEACH RESORT4*, Tuban-Kuta, Bali

„Bali Garden Beach Resort“, tai 4* puikiai keliautojų vertinamas (Booking.com apdovanojo viešbutį už puikius klientų atsiliepimus) viešbutis, supamas tropinių sodų ir įsikūręs visai prie pat vandenyno. Paplūdimys ilgas, švelnaus smėlio, kuriame mėgausitės vasariškais malonumais – vandenyno bangomis ir saulės voniomis.

Viename pagrindinių Balio kurortų, Kutoje esantis viešbutis yra puikioje vietoje – nedidelis atstumas iki oro uosto, vos už 100 metrų nuo viešbučio jau rasite pramogų: “Waterbom Park” vandens parką ir pagrindinį Kutos prekybos centrą “Discovery”, o už 330 metrų – spalvingą amatų turgų. Kutos kurorto centrą nuo viešbučio skiria taip pat ~100 metrų.

Viešbučio kambariai – erdvūs, tradicinio balietiško stiliaus, žemiškų spalvų. Visi kambariai turi balkonus arba terasas, o dideli vilos tipo kambariai – privačius kiemus.

Gastronominėms kelionėms viešbutyje rasite net 9 restoranus ir 5 barus. “Boardwalk” restorane galėsite mėgautis tradicine Viduržemio jūros regiono virtuve, “Warung Damar” ir “Karum” estoranuose turėsite galimybę paragauti tradicinės Indonezijos virtuvės skonių, “Aribar” restorane – Meksikos virtuvės šedevrų. Norintiems gardžios europietiškos virtuvės – itališko maisto restoranas ‘Iltempio”, sporto baras “Kabar”.

Atsipalaidavimui viešbutyje yra 3 baseinai – bekraštis (infinity) baseinas, iš kurio galėsite grožėtis vaizdinga vandenyno panorama ir saulėlydžiais, pagrindiniame didžiajame baseine smagiai pramogauti galės ir suaugę ir vaikai. Jei maudynių metu norėsite atsigaivinti gėrimais – maudykitės baseine su baru. Aktyviam poilsiui įrengta sporto salė.

Jei norite tradicinio balietiško masažo ar tik SPA klientams skirto poilsio baseine – apsilankykite “Tari SPA”. Pilkų ir melsvų atspalvių, minimalistinio stiliaus interjeras nudžiugins kiekvieną poilsio centro klientą. Beje, šiame SPA baseinas, apsuptas žaliuojančios gamtos yra skirtas tik ramiam suaugusiųjų poilsiui, tad galite būti tikri, kad Jums čia netrukdys mažieji viešbučio svečiai.

Viešbutis yra gavęs apdovanojimą “First Class Gold Security” apdovanojimą, kuris pažymi nepriekaištingą viešbučio saugumo įvertinimą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti