Poilsinė kelionė į Dominikos Respubliką

Rekomenduojame vertinantiems prabangų ir atpalaiduojantį poilsį - viešbutyje įkurtas vienas geriausių šalies SPA

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
tiesioginis skrydis iš Varšuvos + 7 n. viešbutyje + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 1328€

Kelionės programa

Leiskitės į poilsinę kelionę į Dominikos Respubliką – Karibų vėjo nugairintą ir gražiausiais paplūdimiais apdovanotą rojų žemėje, kur jūros pakrantės nusėtos vešliomis kokosų palmėmis, šniokščia 27 nuostabūs kriokliai, bangomis lepina skaidri Karibų jūra, o Jus pasitinka svetingi gyventojai.

Atrinkome puikų 5* viešbutį poilsiui “Grand Palladium Resort & SPA” su “viskas įskaičiuota” maitinimu, garsėjantį vienu geriausiu SPA visoje šalyje, tad jei norite ne tik lepintis Karibų jūra ir balto smėlio paplūdimiais, bet ir kokybiškomis grožio bei sveikatinimo procedūromis – poilsis šiame viešbutyje, žavingame Punta Kanos kurorte – idealiai Jums tiks.

1 diena:

Varšuva – Punta Kana. Tiesioginis skrydis iš Varšuvos (WAW) į Punta Kanos (PUJ) oro uostą Dominikos Respublikoje. Pervežimas į “Grand Palladium resort & SPA” viešbutį. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Dominikos Respublika žavinga tuo, kad orai čia puikūs ir ramų paplūdimio poilsį patogu derinti su aktyviu laisvalaikiu. Vandens sporto mėgėjams čia idealios sąlygos vandens sportui: nardymui, buriavimui, jėgos aitvarams ar plaukiojimui banglente. Mėgstantiems aktyvesnes veiklas sausumoje – įdomu bus kopti į kalnus, žygiuoti po atogrąžų bei mangrovių miškus, grožėtis čiurlenančiais  upeliais bei krioklių grožiu, maudytis koraliniuose rifuose ar stebėti banginius ir delfinus.

3 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Estravel kelionių agentūros ekspertai poilsiaujant viešbutyje rekomenduoja keliauti aplankyti Dominikos Respublikos sostinės Santo Domingo, graikiško stiliaus kaimelio Altos de Chavon, kur galėsite pamatyti graikiško stiliaus amfiteatrą bei archeologijos muziejų.

4 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Jeigu nuspręsite daugiau laiko praleisti Punta Kanos kurorte, rekomendujame aplankyti vieną didžiausių pasaulyje Fun – Fun urvą, kuriame galime leistis net į 18 m gylį ir grožėtis požeminiais stalaktitų ir stalagmitų peizažais. Dėmesio vertas ir Manati parkas-sodas, kuriame rasite kalbančių papūgų ir galėsite su delfinais plaukioti baseine.

5 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

Gamtos mėgėjams kelionės į Dominikos Respubliką metu rekomenduojame nuvykti į Samanos pusiasalį, pasivaikščioti po Los Haitises Nacionalinį parką ir tyrinėti kvapą gniaužiančią gamtą. Įdomi kelionė bus į į Saona salą – gamtos draustinį, kuriame plyti balto smėlio paplūdimiai su jūrų žvaigždėmis, o aplink salą ratus suka delfinai ir žuvys skraiduolės.

6 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Dominikos Respublika. Prabangus poilsis viešbutyje Punta Kanos kurorte, laisvas laikas pramogoms bei pažinčiai su Dominikos Respublika. Maitinimas viešbutyje.

Vakarop – pervežimas į Punta Kanos oro uostą, tiesioginis skrydis į Varšuvą.

9 diena:

Varšuva.  Atvykimas į Varšuvos oro uostą.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Varšuva – Punta Kana, Punta Kana – Varšuva;
 • rankinis bagažas iki 5 kg;
 • registruotas bagažas iki 20 kg;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. viešbutyje, standartiniame dviviečiame kambaryje;
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“;
 • Dominikos Respublikos turistinė kortelė.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • savarankiškas nuvykimas iki Varšuvos oro uosto ir atgal;
 • viza (kortelė) – perkama atvykus į šalies oro uostą (kaina ~10 USD);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);*
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Dominikos Respubliką?

Lietuvos Respublikos piliečiams vizų nereikia, tačiau tiek atvykus, tiek išvykstant mokamas ~10 USD mokestis. Daugiau informacijos rasite čia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi vykstant į Dominikos Respubliką?

Keliaujant į Dominikos Respubliką būtina su savimi turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris privalo galioti  ne mažiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės.

Ar rekomenduojate keliaujant į Dominiką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Dominikos Respubliką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Kelionės ir sveikatos draudimą taip pat galite užsakyti ir internetu čia.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant į Dominikos Respubliką?

Ne, privalomų skiepų keliaujant į Dominikos Respubliką nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Dominikos Respublikoje?

Dominikos Respublikos valiuta – Dominikos pesas (DOP). Euro ir peso santykį rasite čia. Estravel kelionių konsultantai rekomenduoja kelionei į Dominikos Respubliką išsikeisti ir su savimi turėti grynųjų pinigų.

Ką veikti Dominikos Respublikoje?

Dominikos Respublika – tai poilsio, paplūdimių ir vandens sporto rojus. Leiskite laiką nuostabiame Punta Kana kurorto paplūdimyje: mėgaukitės saule ir jūra, išbandykite burlentes, jėgos aitvarus, parasparnių sportą, vandens slides, nardymą, golfą ir kitas pramogas – nuobodžiauti tikrai neteks.

Jei norite labiau pažinti Dominiką, Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į pažintines ekskursijas. Aplankykite UNESCO priklausantį Santo Domingo miestą, Viduržemio jūros stiliaus kaimelį Altos de Chavon, Saona ir Catalinos salas, Samanos pusiasalį, Los Haitises Nacionalinį parką, į 10 gražiausių paplūdimių pasaulyje sarašą įtrauktą Bavaro paplūdimį ir kitas lankytinas vietas. Daugiau apie Dominikos Respubliką teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiame Dominikos Respublikos puslapyje.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek jos kainuoja Dominikos Respublikoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Dominikos Respublikoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Vietinių ekskursijų kainos: 3 val. aštrių įspūdžių kupina ekskursija į Zip Line parką – nuo 80 €, įdomi pažintinė Santo Domingo apžvalginė ekskursija – nuo 85 €, dienos ekskursija į fantastiško grožio Catalinos salą – nuo 95 €, 4 val. romantiškas pasiplaukiojimas su delfinais – nuo 130 €. Norėdami užsakyti šias ar daugiau įdomių ekskursijų Dominikos Respublikoje – kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus, kurie visuomet yra pasiruošę Jums padėti.

Ar yra galimybė pratęsti atostogas po poilsinės kelionės?

Taip, galite pratęsti atostogas Dominikos Respublikoje, rinkdamiesi ilgesnės trukmės poilsį saloje, arba keliauti į kitą Karibų jūros salą. Dėl konkrečių kelionės pratęsimo pasiūlymų bei kainų kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar  į Dominikos Respubliką rekomeduojama vykti su vaikais?

Taip, į Dominikos Respubliką vykti su vaikais yra patogu: ši kryptis orientuota į poilsį, dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ir žaidimų kambarius, kuriuose mažieji keliautojai bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti keletą valandų poilsiui atskirai nuo atžalų.

Kada rekomenduojama vykti į Dominikos Respubliką?

Į Dominiką rekomenduojame vykti gruodžio – gegužės mėnesiais, kai šalyje daugiausia saulėtų dienų ir mažiausia kritulių. Per Naujuosius metus temperatūra nenukrenta žemiau 25 laipsnių šilumos dienos metu.

Kokie skrydžio iš Varšuvos privalumai?

Kelionė įš Varšuvos į Dominikos Respubliką turi daug privalumų:

 • kelionių kainos – geresnės, nei keliaujant Lietuvos – galite sutaupyti net iki 700-800 €/asm.
 • skrydžiai – tiesioginiai: nereikia skirti laiko persėdimams.
 • Varšuvą patogu pasiekti iš Lietuvos  taupantiems laiką: skrydis iš Vilniaus trunkantis mažiau nei 1 val., taupantiems pinigus: kelionė autobusu už ~25 €!
 • pasirinkę skrydį iš Varšuvos į Dominikos Respubliką per Naujuosius metus (žiemos švenčių laikotarpių) įsigysite pigesnius bilietus, o turėdami daugiau laiko – galėsite pasigrožėti šventiškai papuoštu Varšuvos miestu.

Ką verta paragauti Dominikos Respublikoje?

Estravel ekspertai kelionės Dominikos Respublikoje metu rekomenduoja paragauti tradicinių patiekalų: Sancocho mėsos ir daržovių troškinio, Sapo tirštos sriubos su mėsa, ryžiais ir daržovėmis, Arroz Con Pollo vištienos su ryžiais.  Plantana bananų patiekalas ir Bunuelos tradiciniai pyragėliai būtų įdomi gastronominė patirtis. Populiarūs sultingi jautienos kepsniai, nepakartojamos jūros gėrybės: omarai, milžiniškos krevetės ir šviežia žuvis. Mūsų keliautojams labai patiko tradicinis Dominikos Respublikos gėrimas Mama Juana.

Ką parvežti lauktuvėms iš Dominikos Respublikos?

Dominikoje rekomenduojame parvežti tai, kuo šalis didžiuojasi iki šiol: kvapnių cigarų, švelnaus skonio romo ir stiprios kavos, kurios aromatas ilgam išlieka atostogų prisiminimuose. Ieškokite įvairių gaminių iš medžio, kaulo, gintaro ar keramikos.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Dominikos Respubliką?

„Su vyru keliavome į Dominkos Respubliką prieš pusantrų metų. Estravel ekspertė Solveiga rekomendavo pasirinkti Punta Kanos kurortą ir viešbutį. Oro temperatūra buvo fantastiška, vanduo – tikra arbata! Rekomenduotas viešbutis ir kurortas  – tikras rojaus kampelis žemėje! Aptarnavimas kavinėse irviešbutyje aukšto lygio, tiesiog be priekaištų. Gyvenome viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ sistema, tad maistu ir alkoholiniais gėrimais galėjome mėgautis be papildomų priemokų. Kainos už viešbučio ribų tiesiog juokingos – dviese per 2 savaites ekskursijoms, kazino ir pirkiniams išleidome apie 500 dolerių. Jei kas dar nėra buvęs Dominikos Respublikoje, tikrai rekomenduoju!“

„GRAND PALLADIUM RESORT & SPA“ 5*, PUNTA CANA

Viešbučio teritorijoje yra daug baseinų, veikia vienas geriausių SPA centrų kurorte.

Net 13 skirtingų restoranų maisto gurmanams bei gausybė barų įvairiausiam skoniui. Beje, maistas viešbutyje fantastiškas! Meksikietiška, ispaniška, japoniška, indiška, braziliška, amerikietiška, itališka ir azijietiška virtuvės a la carte restoranuose. Buffet tipo restoranuose ragausite barbekiu, picos, makaronų patiekalų, salotų, sveikų užkandžių, ledų bei šviežių vaisių.

Poilsiaudami viešbutyje aktyviai leisite laiką žaisdami krepšinį, tinklinį, tenisą, golfą ir mini golfą, stalo tenisą, badmintoną, smiginį, biliardą, šaudydami iš lanko ar užsiimdami kita veikla.

Įvairios pramogos ir animacijos suaugusiems bei vaikams dienos metu, koncertai ir žaidimai, diskoteka bei kazino – šiltų vakarų paįvairinimui. Šis viešbutis – puikus pasirinkimas poroms bei šeimoms su vaikais, ieškantiems kokybiško bei aktyvaus poilsio.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti: