Įvairios patirys Balio saloje

Patirkite skirtingą Balio salą - poilsis Seminjake viloje, Ubudo džiunglėse ir Nusa Dua kurorte

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-23 (11 dienų)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 3 n. Seminjake 4* viloje + 3 n. Ubude 4* SPA komplekse + 5 n. Nusa Dua 4+* viešbutyje prie jūros + pusryčiai
Kaina:
nuo 1390 €

Kelionės programa

Poilsis Balio saloje atvers duris į pažintį su kita kultūra, pakvies aplankyti šventas vietas bei pažinti skirtingus salos kampelius. Viena populiariausių keliautojų krypčių užburia žalia oaze ir puikiu klimatu kokybiškoms atostogoms. Salos unikalumas – nuostabūs paplūdimiai, banguojantys ryžių laukai ir nuoširdūs Balio gyventojai!

Kelionę į Balį rekomenduojame norintiems ne tik mėgautis poilsiu, bet ir patirti naujų įspūdžių bei potyrių. Kelionės metu išbandysite skirtingus apgyvendinimo tipus: apsistoję Seminjake (Seminyak) esančioje viloje su privačiu baseinu atrasite meditacijos palaimą, persikėlę į Ubudo džiunglių prieglobstį mėgausitės SPA malonumais ir tyrinėsite pietinės salos dalį bei pasinersite į atpalaiduojantį poilsį Nusa Dua kurorte, garsėjančiame nuostabiais paplūdimiais.

1 diena:

Vilnius – Denpasaras. Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su tarpiniu persėdimu.

2 diena:

Vilnius – Denpasaras. Skrydis iš Vilniaus į Denpasarą su tarpiniu persėdimu.

3 diena:

Denpasaras – Seminjakas. Atvykimas į Denpasarą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į 4* vilą Seminjake. Apgyvendinimas ir nakvynė viloje.

4 diena:

Seminjakas. Pusryčiai. Poilsis Balio saloje prasidės Seminjake esančioje viloje. Vila bei privatus baseinas leis pajusti balietišką gyvenimo ritmą ir pasimėgauti meditacijos malonumais. Nakvynė viloje.

5 diena:

Seminjakas. Poilsis Seminjake esančioje viloje su privačiu baseinu leis pajusti balietišką gyvenimo ritmą ir pasimėgauti meditacijos malonumais. Nakvynė viloje.

6 diena:

Seminjakas – Ubudas. Pusryčiai. Poilsis Seminjake esančioje viloje su privačiu baseinu leis pajusti balietišką gyvenimo ritmą ir pasimėgauti meditacijos malonumais. Pervežimas į atogrąžų džiunglėse esantį 4* SPA kompleksą Ubude

Jeigu į Balį keliaujate įkvėpti garsaus filmo „Valgyk, melskis, mylėk“, Estravel ekspertai rekomenduoja apsilankyti Baltosios magijos kaimelyje.  Turėsite galimybę atstatyti dvasinę pusiausvyrą daugelyje jogos centrų ar išbandyti ypatingą baliečių masažą. Gyvūnų mylėtojams įspūdį paliks Lovinos kurortas, į kurį keliautojai traukia, kad pamatytų laisvai jūroje plaukiojančius delfinus ar banginius.

Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Ubudas. Pusryčiai. Turėsite galimybę pasimėgauti kalnų ramybe ir viešbučio teikiamomis SPA procedūromis ar leistis į pažintį su egzotiškuoju Ubudu. Ubudas – miestas, apsuptas ryžių terasų ir vienas lankomiausių pietinėje Balio dalyje. Tai puiki vieta susipažinti su baliečių kultūra bei kasdieniu gyvenimu. Rekomenduojame aplankyti garsųjį beždžionių mišką (Ubud Monkey Forest), kuriame išvysite gausybę ilgauodegių makakų. Poilsio Balio saloje metu taip pat verta aplankyti Vandens rūmus (Water palace).

Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Ubudas. Pusryčiai. Poilsis viešbutyje arba pažintis su apylinkėmis.

Trokštantiems dar daugiau įspūdžių rekomenduojame aplankyti Kintamano ugnikalnio regioną, kuriame atsiveria kvapą gniaužiantys Abango kalnų, juodosios lavos laukų, Baturo ugnikalnio ir ežero vaizdai. Verta užkopti į veikiantį Baturo ugnikalnį ir pamatyti, kaip jo garuose verdami kiaušiniai ar stebėti nuostabiausią saulėtekį. Tiems, kurie turi dar daugiau ryžto, rekomenduojame užkopti į Agungo ugnikalnį – kopimas į jį trunka net septynias valandas. Leiskitės tyrinėti nuostabaus gamtos grožio: ryžių terasų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldo sąrašą (labiausiai turistų lankomos Tegallalang ir Jatiluwih ryžių terasos), aukščiausių krioklių, iš kurių labiausiai lankytojų pamėgtas Tegenungan. Sustokite paragauti ir gardžios tradicinės balietiškos kavos Luwak.

Nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Ubudas – Nusa Dua. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Nusą Dua kurortą. Apgyvendinimas ir nakvynė 5* viešbutyje. 

10 diena:

Nusa Dua. Pusryčiai viešbutyje. Poilsis  arba pažintis su kurortu.

Nusa Dua jūsų laukia išpuoselėti parkų ir sodų kompleksai, įrengti pėsčiųjų takeliai, didelė pramogų įvairovė, golfo laukai, fontanai ir tradicinės Balio šventyklos.

Poilsis Balio saloje – puikus pasirinkimas aktyvaus poilsio mėgėjams: rekomenduojame išbandyti vandens sportą bei pramogas. Lenktyniaukite su vėju skrosdami bangas banglente ar grožėkitės povandeniniu pasauliu nardydami, o Waterbom vandens parke leiskitės vandens kalneliais. Bali Zoo  – smagi vieta susipažinimui su atogrąžų flora ir fauna. Pamatykite nuostabiuosius dramblius ar orangutangus. Aplankykite didžiausią ir svarbiausią hinduistų šventyklą Ulu Watu, pastatytą ant įspūdingos uolos: čia turėsite galimybę išvysti įspūdingą vakarinį ugnies šou Kecak. Aplankykite GWK parką, kuriame galėsite susipažinti su Balio teatru.

Nakvynė 4+* viešbutyje.

11 diena:

Nusa Dua. Pusryčiai viešbutyje. Poilsis arba pažintis su kurortu. Nakvynė 4+* viešbutyje.

12 diena:

Nusa Dua. Pusryčiai viešbutyje. Poilsis arba pažintis su kurortu. Nakvynė 4+* viešbutyje.

13 diena:

Nusa Dua. Pusryčiai viešbutyje. Poilsis arba pažintis su kurortu. Nakvynė 4+* viešbutyje.

14 diena:

Nusa Dua –Denpasaras – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Denpasaro oro uostą. Skrydis į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

15 diena:

Nusa Dua –Denpasaras– Vilnius. Atvykimas į Vilniaus oro uostą. 

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Denpasaras, Denpasaras – Vilnius (su tarpiniu perėdimu);
 • visi oro uosto ir bagažo mokesčiai;
 • privatūs pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 3 n. Seminjake 4* viloje „Seminyake Tonys Villa“;
 • 3 n. Ubude 4* viešbutyje „Alaya Resort Ubud“;
 • 5 n. (priklausomai nuo kelionės trukmės) Nusa Dua kurorto 4+* viešbutyje „Nusa Dua Marriott Bali“;
 • maitinimas: pusryčiai visos kelionės metu.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza skrendant į Balio salą?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Balį turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 30 dienų laikotarpiui vizos nereikia.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Balio salą?

Būtina su savimi turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kelionės pradžios. Daugiau naudingos informacijos apie reikalingus dokumentus vykstant į Balį rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Balio salą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Balio salą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Balio salą?

Vykstant į Balį nėra prievalomų skiepų, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Daugiau informacijos apie rekomenduojamus skiepus vykstant į Balio salą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Balyje?

Balio valiuta – Indonezijos rupija (IDR). Indonezijos rupijos ir Euro valiutos kursą rasite čia.

Ką vertėtų žinoti prieš skrendant į Balį?

Balio saloje derėtų gerbti vietinių tradicijas ir nekelti kojos į šventyklas be leidimo ir tradicinio apdaro Sorongo, o vandenį Balyje galima gerti tik iš butelių. Jeigu viešėsite Balio saloje kovo mėnesį per Nyepi dieną (pirmoji Naujųjų metų diena Balyje), turėtumėte žinoti, kad tądien salos gyventojai susikaupia tylai, medituoja, o barai, restoranai nedirba ir visas gyvenimas sustoja, nedirba net oro uostas.

Ką rekomenduojate pamatyti Balio saloje?

Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti įspūdingiausias salos šventyklas: Tanah Lot jūroje, Ulu Watu pastatytą ant įspūdingos uolos, didžiausią ir svarbiausią Besakih šventyklą, Ulun Danu Beratano ežero saloje, Tirta Empul šventų versmių šventyklą. Leiskitės tyrinėti nuostabaus Balio salos grožio, aplankykite Tegallalang ir Jatiluwihryžių terasas, Tegenungan krioklį, Lovinos kurorte stebėkite banginius, o Ubude atraskite Šventąjį beždžionių miškąAplankykite GWK parką, Baturo ugnikalnį, Agungo ugnikalnį, Baltosios magijos kaimelį, zooparką ir kitas egzotiškas Balio salos vietas, kurios nepaliks abejingų.

Kokias aktyvias pramogas galima išbandyti Balio saloje?

Estravel ekspertai rekomenduoja išbandyti aktyvias vandens pramogas. Verta pasigrožėti povandeniniu pasauliu nardant. Tai padaryti įmanoma Gili salose. Pamatyti nuskendusį laivą Amede. O ką jau kalbėti apie banglenčių sporto entuziastus – jie visi tikrai žino Balio salą, kur pačios geriausios bangos. Waterbom vandens parke galėsite išsikrauti čiuoždami linksmaisiais kalneliais. Kopkite pėsčiomis ar leiskitės į dviračių žygį link Baturo arba Agungo ugnikalnių viršūnių pasitikti saulės, leiskitės į džiunglių safarį ar pripučiamomis valtimis kalnų upe.

Kaip geriausia keliauti Balio saloje?

Populiariausias transportas saloje – motoroleris arba automobilis su privačiu vairuotoju. Retas keliautojas išdrįsta vairuoti pats, kadangi eismas vyksta kairiąja kelio puse, o spūstys kelyje didelės. Pasirinkus motorolerį ar automobilį salos tyrinėjimui, būtina turėti tarptautines vairuotojo teises. Užsisakydami automobilį su vairuotoju neapsigaukite manydami, kad gausite ir gido paslaugą,  todėl norintiems geriau susipažinti su sala rekomenduojame užsisakyti grupines pažintines ekskursijas.

Kada geriausia skristi į Balio salą?

Balyje vyrauja tropinis klimatas. Visus metus temperatūra laikosi apie 27-30 laipsnių temperatūra. Kalnuotose vietovėse  temperatūra žemesnė. Saloje dominuoja du sezonai: nuo spalio iki balandžio mėnesio saloje vyrauja drėgnasis sezonas, nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio – sausasis. Daugiausia keliautojų sala sulaukia sausuoju periodu, tačiau tiems, kurie mėgsta mažesnius žmonių srautus ir nori daugiau privatumo, rekomenduojame keliauti rudenį ir žiemą.

Ką rekomenduojate paragauti Balio saloje?

Baliniečių patiekalų pagrindinis ingredientas yra ryžiai, kurie įprastai maišomi su įvairiomis daržovėmis ir gardinami gausybe prieskonių. Ilsėdamiesi Balio saloje paragaukite kepto paršiuko Babi Guling, ruošiamo ritualinėms Bali ceremonijoms, keptos antienos bananų lapuose Bebek Betutu, ryžių, makaronų bei daržovių su įvairiais prieskoniais Nasi Goreng ar Mia Goreng, Pisang Goreng patiekalo su keptais bananais ir cinamonu, o kulinarinius atradimus vainikuos brangiausia pasaulyje pagaminama Luwak kava.

Ką parvežti lauktuvių iš Balio salos?

Lauktuvėms iš Balio galite parvežti čia gaminamos Luwak brangiausios pasaulyje kavos. Unikalūs rankdarbiai ir meno dirbiniai, medžio ir kokoso drožiniai, spalvingi sarongai ar kvepiantys aliejai taip pat bus puiki dovana namiškiams.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti