Poilsis ir golfas Mauricijuje

Rekomenduojame šią kelionę prabangų poilsį ir golfo žaidimą vertinantiems keliautojams

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 7 n. 5* viešbutyje + pusryčiai ir vakarienės + apsilankymas 2 golfo laukuose + ekskursija po salą
Kaina:
nuo 2690€

Kelionės programa

„Iš pradžių buvo Mauricijus, o tik po to atsirado rojus“ – yra ​​​​​​​pasakęs Markas Tvenas. Mauricijus garsėja ne tik įspūdingais paplūdimiais, bet ir žaliuojančiais golfo laukais. Suderinkite poilsį su hobiu, puikiai praleiskite laiką su draugais, šeima ar kolegomis – juk sportas suvienija! Visus metus šviečianti saulė, balto smėlio paplūdimiai, prabangūs viešbučiai, nepriekaištingas aukšto lygio aptarnavimas ir, žinoma, nepaprasta gamta – kviečiame atrasti ir pažinti Mauricijaus salos grožį, o Estravel ekspertai rekomenduoja leistis į kelionę, kuri leis suderinti poilsį ir mėgstamą sportą.

 

1 diena:

Vilnius – Mauricijus. Skrydis į Mauricijų (MRU) su tarpiniu persėdimu. Privatus pervežimas į viešbutį.

2 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Poilsiaudami viešbutyje aplankykite 3 šalia įsikūrusius golfo laukus: The Legend, The Links, Ile aux Gerf Golf, leiskite laiką 4 teniso kortuose, sporto salėje, jogos centre, kaituokite ar leiskitės į nardymo džiaugsmus. Ramesniam poilsiui viešbutyje įsikūręs SPA centras, 2 saunos, 3 baseinai, sukūrinės vonios, 7 restoranai ir 6 barai bei kavinės kelionėms po skonių pasaulį.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

3 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Estravel ekspertai rekomenduoja atostogas Mauricijuje paįvairinti aplankant Cukraus muziejų, kur galėsite pasimėgauti tradiciniu maistu, pasivaikščioti su liūtais Casela gamtos parke, aplankyti spalvotą Chamarelio žemę, Trou Aux Cerfs nebeveikiantį vulkaną, nuo kurio atsiveria įspūdingi salos vaizdai, Labourdonnais vaismedžių sodus, Flacq turgų, Ile aux Cerfs elnių salą, Casela paukščių sodą, Le Morne pusiasalį, įspūdingas Hindu ir Maheswarnath šventyklas bei kitas įdomias Mauricijaus salos vietas.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

4 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nepraleiskite progos paplaukioti su delfinais arba apsilankyti La Vanille krokodilų parke. Paviešėkite niekada nemiegančioje salos sostinėje Port Luise. Estravel ekspertai suorganizuos Jums nepamirštamus turus po lankytinas vietas, o jei norėsite, galėsite leistis į savarankišką kelionę pažinčiai su sala.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

4 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

5 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

6 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

7 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

8 diena:

Mauricijus. Poilsis viešbutyje, laisvas laikas pramogoms golfo laukuose.

Nakvynė, pusryčiai ir vakarienė viešbutyje.

9 diena:

Mauricijus – Vilnius. Laisvas laikas. Privatus pervežimas viešbutis – oro uostas. Skrydis į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Mauricijus, Mauricijus – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. dviviečiame kambaryje 5* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai ir vakarienės;
 • dienos ekskursija po salą su anglakalbiu gidu;
 • 2 golfo laukai: The Legend ir The Links ir pervežimai iki jų;
 • golfo mokykla 1 kartą per savaitę;
 • golfo įrangos saugykla.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • 18 duobučių golfo žaidimai;
 • golfo įrangos nuoma;
 • papildomos ekskursijos (teirautis konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Mauricijų?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Mauricijų ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Mauricijų?

Kelionei į Mauricijų būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Mauricijų rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Mauricijų užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą? 

Taip, keliaujant į Mauricijų rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Mauricijų?

Privalomų skiepų keliaujant į Mauricijų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Mauricijuje?

Oficiali Mauricijaus valiuta – Mauricijaus rupija (MUR). Mauricijaus rupijos ir Euro valiutos kursą galite sužinoti čia.

Ką verta aplankyti atostogų Mauricijaus saloje metu?

Atostogų Mauricijuje metu nepraleiskite progos aplankyti judrios ir spalvingos šalies sostinės Port Luiso. Sostinė garsėja ypatingu Cukraus muziejumi, kur galėsite pasimėgauti vietiniu tradiciniu maistu. Mylintiems gyvūniją Port Luisas suteiks galimybę pasivaikščioti su liūtais Casela gamtos parke bei išvysti unikalų paukščių sodą. Ekskursijos metu aplankysite Mauricijaus salą garsinančią spalvotąją Chamarelio žemę, kurios spalvingumo mįslė dar nėra  iki galo įminta. Klajokite po Labourdonnais vaismedžių sodus, aplankykite Flacq turgų, elnių salą, įspūdingas Hindu ir Maheswarnath šventyklas. Rekomenduojame pasinaudoti proga paplaukioti kartu su delfinais bei apsilankyti La Vanille krokodilų parke.

Koks geriausias būdas pažinti Mauricijaus salą?  

Atostogų metu Mauricijaus saloje siūlome derinti kokybišką poilsį su salos pažinimu, o vienas geriausių būdų tai padaryti – vykti į visos dienos pažintinę Mauricijaus salos grožį atskleidžiančią ekskursiją. Ekskursijos metu mėgausitės kvapą gniaužiančiais vaizdais nuo jau neaktyvaus, tūkstančių metų senumo ugnikalnio Trou Aux Cerfs. Aplankysite Curepipe miestelio centrą, garsėjantį kolekcinių laivų modeliais. Vėliau išvysite Didįjį Baseiną – šventą ežerą hinduistų piligrimams. Po pietų aplankysite mistinę juodąją upę Gorges, Chamarel miestelį ir jo spalvingąsias apylinkes. Ekskursijos kaina 85 €/asm. – į kainą įskaičiuoti pietūs, Jūsų paėmimas ir parvežimas atgal į viešbutį autobusu, įėjimo mokestis į Chamarel kaimelį.

Kaip patartumėte keliauti po Mauricijų?

Po Mauricijaus salą galite keliauti nuomotu automobiliu (būtina su savimi turėti tarptautinį vairuotojo pažymėjimą), autobusu, taksi ar vietiniais lėktuvais, kurie kursuoja tarp 5-ių salos oro uostų.

Ką nuveikti viešbutyje poilsiaujant Mauricijuje?

Poilsiaudami viešbutyje aplankykite 3 šalia įsikūrusius golfo laukus, leiskite laiką 4 teniso kortuose, fitneso salėje, jogos centre, kaituokite ar leiskitės į nardymo džiaugsmus. Ramesniam poilsiui viešbutyje tiks SPA centras, 2 saunos, 3 baseinai, sukūrinės vonios, 7 restoranai ir 6 barai bei kavinės kelionėms po skonių pasaulį.

Koks atstumas nuo viešbučio iki golfo laukų?

Artimiausius golfo aikštynus pasieksite lengvai: atstumas iki The Legend – 0 km, iki The Links – 4 km, iki Ile aux Gerf Golf – 21 km.

Kiek kainuoja golfo žaidimas?

Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas pervežimas iki žaidimo aikštelių, golfo mokykla 1 kartą per savaitę ir golfo įrangos saugykla. The Legend ir The Links laukuose galėsite lankytis nemokamai. Kainos priklauso nuo pasirinktų duobučių sudėtingumo, jų kiekio ir laiko. Visos dienos bilietas 18 duobučių paketui kainuoja nuo 171 eur.

Koks klimatas vyrauja Mauricijuje?

Klimatas Mauricijaus saloje – tropinis. Žiemos sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki lapkričio: būna ir šilta, ir sausa. Temperatūra svyruoja tarp 21 ir 24 laipsnių šilumos. Nuo lapkričio iki gegužės Mauricijuje yra vasaros sezonas – tuo metu temperatūra svyruoja tarp 23 ir 28 laipsnių šilumos.

Ką rekomenduojate paragauti Mauricijuje?

Mauricijaus sala nuostabi tuo, kad vienoje saloje galite paragauti beveik visų pasaulio kampelių virtuvių skonių. Mauricijaus gyventojai nebijo eksperimentuoti su maistu ir valgo kreolų, kinų, indų, musulmonų virtuvių patiekalus. Estravel ekspertai rekomenduoja paskanaukite garsiosios duonos su aštuonkoju Pain vindaye d’ourite, ragu, primenantį Rougaille, pyragaičių Gateaux piments ar Samosa bei paragaukite vietinio romo.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Mauricijuje?

Iš Mauricijaus salos populiaru parvežti butelį vietinio romo. Jeigu norite parvežti originalesnių lauktuvių, galite įsigyti rankų darbo laivą ar saloje kadaise gyvenusio paukščio Dronto suvenyrų.

„CONSTANCE BELLA MARE PLAGE“ 5*, MAURICIJUS

Šalia prabangaus „Constance Bella Mare Plage“ viešbučio yra 3 Mauricijaus golfo aikštynai, kuriuose rekomenduojame tobulinti golfo žaidimo įgūdžius. Savo jėgas galėsite išbandyti trijuose artimiausiuose golfo laukuose su 18 duobučių: The Legend golfo laukas yra visai čia pat, už viešbučio sienų; The Links už 4 km, o iki Ile aux Gerf Golf – 21 km. Apsistoję šiame viešbutyje golfo aikštynuose The Legend ir The Links galėsite lankytis nemokamai. Į pasiūlymo kainą įskaičiuotas pervežimas iki žaidimo aikštelių, golfo mokykla 1 kartą per savaitę ir golfo įrangos saugykla. Už 18 duobučių žaidimų paketą reikės sumokėti papildomą mokestį. Šis viešbutis yra tinkamiausias golfo entuziastams, tačiau čia rasite ir daugiau sporto užsiėmimų: 4 teniso kortus, fitneso salę, jogos centrą, kaitavimą ar PADI nardymą. Nusprendę atsipalaiduoti galėsite keliauti į viešbutyje įsikūrusį U SPA centrą, kuriame yra saunos, prabangūs baseinai ir sūkurinės vonios. Laiką leisti galėsite žaliuojančiame sode arba leistis į skonių kelionę restoranuose, baruose bei kavinėse.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti