Poilsis Jamaikoje

Atostogos tik suaugusiems skirtame prabangiame tarptautinės "RIU" grandinės viešbutyje

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. poilsis 5* viešbutyje + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 2390 €

Programa

Kai pėdos sminga į baltą smėlį, o Karibų vėjas kedena palmių viršūnes, regio muzikos fone ilsisi ne tik kūnas, bet ir siela! Jamaika yra kur kas daugiau nei tik tobulų atostogų kryptis su tolyn besidriekiančiais smėlio paplūdimiais ir net 365 saulėtomis dienomis per metus. Jamaika – tai ne tik nuostabi šalis, bet ir gyvenimo būdas – plačiai besišypsantys žmonės ir užburiantys šokiui muzikos ritmai.

1 diena:

Vilnius – Montego Bėjus. Poilsis Jamaikoje prasidės skrydžiu iš Vilniaus į Montego Bėjų su tarpiniu persėdimu. Atvykus į Montego Bėjaus oro uostą Jus pasitiks Estravel partnerių atstovai ir perveš Jus į viešbutį.

2 diena:

Montego Bėjus. Rekomenduojame pasinerti į atostogų malonumus viešbutyje arba leistis į pažintį su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

Jus kviečiame aplankyti Dunns upės, Y. S. krioklius, Mėlynąją lagūną, susipažinti su Jamaikos sostine Kingstonu, apsilankyti Bob Marley muziejuje. Montego Bėjuje pasivaikščiokite po įvairiomis legendomis apipintus Rožės rūmus ar Greenwood dvarą, kuriame kadaise gyveno turtuoliai. Pasigrožėkite vaizdais nuo aštuonis kilometrus besidriekiančių skardžių, apaugusių palmėmis Negrilyje. Port Antonio žavi pirmųjų salos gyventojų uolomis ir žydromis lagūnomis. Pasiekite aukščiausią Jamaikos viršukalnę, siekiančią net 2256 m. pėstiesiems skirtu taku arba surenkite iškylą nacionaliniame Juodosios upės parke. Poilsis Jamaikoje gali būti ir ekstremalus – išbandykite savo jėgas skrosdami bangas banglente Long Bay įlankoje ar leiskitės į Black River safarį.

3 diena:

Pasinerkite į atostogų malonumus viešbutyje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Pasinerkite į atostogų malonumus viešbutyje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Pasinerkite į atostogų malonumus viešbutyje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Pasinerkite į atostogų malonumus viešbutyje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Pasinerkite į atostogų malonumus viešbutyje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Montego Bėjus – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis iš Montego Bėjaus į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

9 diena:

Montego Bėjus – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

Įskaičiuota

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Montego Bėjus, Montego Bėjus – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7n. 5* viešbutyje
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“.

Papildomai

 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Rekomendacijos

Ar reikalinga viza kelionei į Jamaiką?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Jamaiką turistiniais tikslais ne ilgiau kaip 30 dienų laikotarpiui, vizos nereikia.

Kokių dokumentų reikia keliaujant į Jamaiką?

Vykstant į šią šalį Jums reikės LR piliečio paso. Įsitikinkite, kad Jūsų pasas galioja bent 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Jamaiką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Jamaiką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai reikalingi skrendant į Jamaiką?

LR piliečiai, vykstantys į Jamaiką turistiniais tikslais ne ilgiau nei 30 dienų laikotarpiui, privalo pateikti dokumentą, įrodantį apie atliktus skiepus nuo tymų, raudonukės ir poliomielito. Daugiau informacijos apie skiepus keliaujant į Jamaiką rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Jamaikoje?

Oficiali Jamaikos valiuta – Jamaikos doleris (JMD). Valiutos kursą sužinosite paspaudę čia.

Ką verta pamatyti Jamaikoje?

Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti Dunn upės, Y. S. krioklius, Mėlynąją lagūną, susipažinti su Jamaikos sostine Kingstonu, apsilankyti Bob Marley muziejuje, Montego Bėjuje pasivaikščioti po Rožės rūmus ar Greenwood dvarą, pasigrožėti vaizdais nuo Negrilio skardžių, aplankyti Port Antonio, Nacionalinį Juodosios upės parką, Long Bay įlanką ar leistis į Black River safarį.

Kada geriausia keliauti į Jamaiką?

Jamaika – šalis, kurią lankyti  ir mėgautis tobulu oru galite net 365 dienas per metus. Jamaikoje ištisus metus oro temperatūra svyruoja nuo 27 laipsnių iki 35 laipsnių, o vandens – nuo 25 iki 27 laipsnių.

Kokius patiekalus vertėtų paragauti Jamaikoje?

Jamaikos virtuvė žavi įvairiais netikėtumais: vienas populiariausių patiekalų – saldi kiaušinienė su ananasais, kurios tiesiog būtina paragauti pusryčiams. Estravel ekspertai rekomenduoja išbandyti pyragėlių Patties, ant anglių keptos vištienos Jerk Chicken, menkių sriubos su bananais ir baltuoju romu Cows Cod, aštrios ožkos mėsos sriubos Mannich su tradicine kukurūzų duona. Desertui – bananų kokosinis pudingas Duckunoo bei tradicinis jamaikiečių pyragas Johnny cakes . Po gardžių pietų atsigaivinkite kokosų sultimis arba vietiniu romu.

Ką parvežti lauktuvėms iš Jamaikos?

Iš atostogų Jamaikoje namiškiams galite parvežti vietinės kavos, romo, vietinių rankomis gamintų dovanų: keramikinių indų, šiaudinių kilimėlių, skrybėlių ir kitų panašių dirbinių.

Viešbutis

RIU PALACE JAMAICA ADULTS ONLY 5*, MONTEGO BĖJUS

Atostogas leisite tik suaugusiems skirtame RIU Palace Jamaica viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu ir gėrimais. Viešbučių tinklas turi puikią infrastruktūrą ir gražiausią smėlėto paplūdimio pakrantę, kuri puikiai tiks romantiškoms atostogoms Jamaikoje!

Ilsėdamiesi viešbutyje pasinersite į skonių pasaulį, stebėsite kaip gaminamas Jūsų patiekalas pagrindiniuose viešbučio restoranuose arba leisitės į romantišką kelionę po gastronomijos pasaulį a la carte japonų, italų, Krystal Fusion ar Steakhouse restoranuose. Neribotas 24 val. užkandžių ir gėrimų pasirinkimas ir galimybė lankytis šalia įsikūrusių Riu Reggae ir Riu Montego Bay viešbučių baruose.

Atostogų metu Jūsų laukia poilsis smėlėtame Jamaikos paplūdimyje, skalaujamame smaragdinių jūros bangų arba prie vieno iš gausybės baseinų, saunoje ar sukūrinėje vonioje.

Aktyviam poilsiui viešbutyje įrengta sporto salė, teniso kortai, galėsite žaisti paplūdimio tinklinį, užsiimti burlenčių sportu, išbandyti katamaranus, nardyti, plaukti kajakais, lankyti fitneso užsiėmimus ir pasinaudoti mokomąja nardymo pamoka baseine.

Kiekvieną dieną Jūsų užimtumu rūpinsis animatorių komanda, vakarais įsijausite į gyvos muzikos ritmus, ir stebėsite kasdien vis kitą vakarinio šou programą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti