Poilsis Jamaikoje

Atostogos tik suaugusiems skirtame prabangiame tarptautinės "RIU" grandinės viešbutyje

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-04-15 - 2020-04-23 (9 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. poilsis 5* viešbutyje + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 2450 €

Kelionės programa

Kai pėdos sminga į baltą smėlį, o Karibų vėjas kedena palmių viršūnes, regio muzikos fone ilsisi ne tik kūnas, bet ir siela! Jamaika yra kur kas daugiau nei tik tobulų atostogų kryptis su tolyn besidriekiančiais smėlio paplūdimiais ir net 365 saulėtomis dienomis per metus. Jūsų laukia nepakartojamas poilsis Jamaikoje, nes tai ne tik nuostabi šalis, bet ir gyvenimo būdas – plačiai besišypsantys žmonės ir užburiantys šokiui muzikos ritmai. Pasinerkite į atostogų malonumus tik suaugusiems skirtame viešbutyje Montego Bėjuje arba leiskitės į pažintį su Jamaika bei jos įžymybėmis.

1 diena:

Vilnius – Montego Bėjus.  Skrydis iš Vilniaus į Montego Bėjų su tarpiniu persėdimu. Atvykus į Montego Bėjaus oro uostą Jus pasitiks Estravel partnerių atstovai ir perveš Jus į viešbutį.

2 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

Kokybišką poilsį viešbutyje derinkite su šalies pažinimu! Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja aplankyti Dunns upės ir Y. S. krioklius, Mėlynąją lagūną, susipažinti su Jamaikos sostine Kingstonu, apsilankyti Bob Marley muziejuje. Montego Bėjuje pasivaikščiokite po įvairiomis legendomis apipintus Rožės rūmus ar Greenwood dvarą, kuriame kadaise gyveno turtuoliai. Pasigrožėkite vaizdais nuo aštuonis kilometrus besidriekiančių skardžių, apaugusių palmėmis Negrilyje. Port Antonio žavi pirmųjų salos gyventojų uolomis ir žydromis lagūnomis. Pasiekite aukščiausią Jamaikos viršukalnę, siekiančią net 2256 m. pėstiesiems skirtu taku arba surenkite iškylą nacionaliniame Juodosios upės parke. Poilsis Jamaikoje gali būti ir ekstremalus – išbandykite savo jėgas skrosdami bangas banglente Long Bay įlankoje ar leiskitės į Black River safarį.

3 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

4 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

5 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

6 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

7 diena:

Montego Bėjus. Atostogų malonumai viešbutyje arba pažintis su Jamaika. Maitinimas ir nakvynė viešbutyje. 

8 diena:

Montego Bėjus – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis iš Montego Bėjaus į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

9 diena:

Montego Bėjus – Vilnius. Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Montego Bėjus, Montego Bėjus – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • rankinis bagažas: iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 23 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 5* viešbutyje
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Jamaiką?

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Jamaiką turistiniais tikslais ne ilgiau kaip 30 dienų laikotarpiui, vizos nereikia.

Kokių dokumentų reikia keliaujant į Jamaiką?

Vykstant į šią šalį Jums reikės LR piliečio paso. Įsitikinkite, kad Jūsų pasas galioja bent 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie reikiamus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Jamaiką užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Jamaiką rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Jį galite užsakyti internetu paspaudę nuorodą arba kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks visą dominančią informaciją.

Kokie skiepai reikalingi skrendant į Jamaiką?

LR piliečiai, vykstantys į Jamaiką turistiniais tikslais ne ilgiau nei 30 dienų laikotarpiui, privalo pateikti dokumentą, įrodantį apie atliktus skiepus nuo tymų, raudonukės ir poliomielito. Daugiau informacijos apie skiepus keliaujant į Jamaiką rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Jamaikoje?

Oficiali Jamaikos valiuta – Jamaikos doleris (JMD). Valiutos kursą sužinosite paspaudę čia.

Ką verta pamatyti Jamaikoje?

Estravel ekspertai rekomenduoja aplankyti Dunn upės, Y. S. krioklius, Mėlynąją lagūną, susipažinti su Jamaikos sostine Kingstonu, apsilankyti Bob Marley muziejuje, Montego Bėjuje pasivaikščioti po Rožės rūmus ar Greenwood dvarą, pasigrožėti vaizdais nuo Negrilio skardžių, aplankyti Port Antonio, Nacionalinį Juodosios upės parką, Long Bay įlanką ar leistis į Black River safarį.

Kada geriausia keliauti poilsiauti į Jamaiką?

Poilsis Jamaikoje – nepakartojamas, nes tai šalis, kurią lankyti  ir mėgautis tobulu oru galite net 365 dienas per metus. Jamaikoje ištisus metus oro temperatūra svyruoja nuo 27 laipsnių iki 35 laipsnių, o vandens – nuo 25 iki 27 laipsnių.

Kokius patiekalus vertėtų paragauti Jamaikoje?

Jamaikos kulinarija žavi įvairiais netikėtumais: vienas populiariausių patiekalų – saldi kiaušinienė su ananasais, kurios tiesiog būtina paragauti pusryčiams. Estravel ekspertai rekomenduoja išbandyti pyragėlių Patties, ant anglių keptos vištienos Jerk Chicken, menkių sriubos su bananais ir baltuoju romu Cows Cod, aštrios ožkos mėsos sriubos Mannich su tradicine kukurūzų duona. Desertui – bananų kokosinis pudingas Duckunoo bei tradicinis jamaikiečių pyragas Johnny cakes. Po gardžių pietų atsigaivinkite kokosų sultimis arba vietiniu romu.

Ką parvežti lauktuvėms iš Jamaikos?

Iš atostogų Jamaikoje namiškiams galite parvežti vietinės kavos, romo, vietinių rankomis gamintų dovanų: keramikinių indų, šiaudinių kilimėlių, skrybėlių ir kitų panašių dirbinių.

RIU PALACE JAMAICA ADULTS ONLY 5*, MONTEGO BĖJUS

Atostogas leisite tik suaugusiems skirtame RIU Palace Jamaica viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu ir gėrimais. Viešbučių tinklas turi puikią infrastruktūrą ir gražiausią smėlėto paplūdimio pakrantę, kuri puikiai tiks romantiškoms atostogoms Jamaikoje!

Ilsėdamiesi viešbutyje pasinersite į skonių pasaulį, stebėsite, kaip gaminamas Jūsų patiekalas pagrindiniuose viešbučio restoranuose arba leisitės į romantišką kelionę po gastronomijos pasaulį à la carte japonų, italų, “Krystal Fusion” ar “Steakhouse” restoranuose. Atostogų metu galėsite mėgautis “viskas įskaičiuota” privalumais: neribotu 24 val. užkandžių ir gėrimų pasirinkimu ir galimybe lankytis šalia įsikūrusių “Riu Reggae” ir “Riu Montego Bay” viešbučių baruose. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Atostogų metu Jūsų laukia poilsis smėlėtame Jamaikos paplūdimyje, skalaujamame smaragdinių jūros bangų arba prie vieno iš gausybės baseinų, saunoje ar sukūrinėje vonioje.

Aktyviam poilsiui viešbutyje įrengta sporto salė, teniso kortai. Galėsite žaisti paplūdimio tinklinį, užsiimti burlenčių sportu, išbandyti katamaranus, nardyti, plaukti kajakais, lankyti fitneso užsiėmimus ir pasinaudoti mokomąja nardymo pamoka baseine.

Kiekvieną dieną Jūsų užimtumu rūpinsis animatorių komanda, vakarais įsijausite į gyvos muzikos ritmus, ir stebėsite kasdien vis kitą vakarinio šou programą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti