Poilsis Kenijoje

Prabangus 4 n. poilsis Diani Beach kurorte, 2 n. pažintis su nacionaliniu Masai Mara parku ir 1 n. Kenijos sostinėje

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis verslo klase + 4 n. 5* viešbutyje Diani Beach kurorte + 1 n. Nairobyje + 2 n. Masai Mara nacionaliniame parke + pilnas maitinimas + bagažas + pervežimai
Kaina:
nuo 5750€

Kelionės programa

Prabangus poilsis Kenijoje – norintiems pamatyti kvapą gniaužiančią, tikros egzotikos kupiną laukinę gamtą, pasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiu nuostabiame balto smėlio paplūdimyje šnarant palmių lapams ir švelniai kojas glostant Indijos vandenyno bangoms! Ypatinga kelionės dalis – net 2 n. Masai Mara nacionaliniame parke, kuriame gyvūnų migracijos vyksta daugiau kaip 2 milijonus metų, o įsimintinos patirtys bus nepamirštamos, nes stebėsite didingiausius žemyno gyvūnus. Nepamirštamas atostogas pradėsite jau vos įlipę į lėktuvą – skrydis „Turkish Airlines“ verslo klase apdovanos Jus geriausiomis patirtimis, kurias tęsite žavėdamiesi nepaprasto grožio nacionaliniais parkais ir jų gyventojais, kildami oro balionu ar tiesiog mėgaudamiesi atostogų malonumais prabangiame viešbutyje, įsikūrusiame geriausiame Kenijos paplūdimyje!

1 diena:

Vilnius — Nairobis. Skrydis verslo klase iš Vilniaus į Nairobį (su tarpiniais persėdimais). Nuostabūs kelionės potyriai prasidės dar kelionės pradžioje – Stambulo oro uoste mėgausitės visais „Turkish Airlines“ verlo klasės klubo privalumais ir privilegijomis:

 • saugumo patikrą oro uoste praeisite be eilės;
 • mėgausitės erdvia ir privatumą užtikrinančia vieta lėktuve – patogiai galėsite ištiesti kojas ir kokybiškai pailsėti skrydžio metu;
 • iki skrydžio laiką leisite pramogaudami ir gardžiuodamiesi kokybišku maistu bei gėrimais;
 • skrydžio metu ragausite gurmaniškus virtuvės šefo lėktuve pagamintus patiekalus, kurie įvertinti „Skytrax“ apdovanojimuose.
2 diena:

Nairobis. Atvykimas į Nairobį. Nairobyje Jus pasitiks Estravel partnerių atstovai. Pervežimas į viešbutį. Pažintis su Kenijos sostine Nairobiu.

Nairobis įsikūręs tarp žaliuojančių kalvų bei savanų, keliautojus vilioja afrikietiškos muzikos ritmais, spalvinga savo kultūra ir vietinių žmonių gyvenimu bei nuostabaus grožio nacionaliniais parkais.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Masai Mara nacionalinis parkas. Ankstyvi pusryčiai viešbutyje. Šiandien vyksite į Masai Mara nacionalinį parką, garsų nuostabia laukine gyvūnija ir pelnytai vadinamu „Kenijos brangakmeniu“ . Čia galite pamatyti Didįjį Afrikos penketą: dramblius, raganosius, buivolus, liūtus ir leopardus bei daug kitų gyvūnų.  Pakeliui grožėsitės kvapą gniaužiančiais vaizdais Didžiąjame lūžių slėnyje. Po pietų pasieksite parką, kuriame neišdildomus įspūdžius paliks verdantis laukinės gamtos gyvenimas:  buivolų, zebrų ir antilopių būriai, nuolat medžiojami plėšriųjų šakalų, hienų ir kitų gyvūnų.

 

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Masai Mara nacionalinis parkas. Anksti ryte pasinaudokite galimybe pamatyti užburiančias Masai Mara nacionalinio parko platybes iš… skrydžio oro balionu! Tai unikali proga pamatyti bundančius gyvūnus, gyvenančius įprastu gyvenimo ritmu: žalumynus skambančias ilgakakles žirafas, jaunikliais besirūpinančias liūtes ar upėje besimaudančius dramblius.  Grįžę iki popietės galėsite atsipalaiduoti lodžijos baseine. Vakare – išvyka į parką stebėti gyvūnų.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

 Nairobis – Mombasa. Pusryčiai lodžijoje. Išsiregistravimas ir išvykimas Nairobį. Po pietų – vietinis skrydis į Mombasą. Mombasoje apsistosite 5* viešbutyje „The Sands at Nomad“, įsikūrusiame nuostabiame Diani paplūdimyje. Viešbutyje pasinerkite į gurmaniškų skonių kupiną kulinarijos pasaulį, mėgaudamiesi gardžiais patiekalais aukščiausios klasės 2-uose a la carte restoranuose. Viešbučio restoranai garsėja sveikais patiekalais, gaminamais iš vietinių ingredientų: šviežiai pagautos žuvies ir kitų jūros gėrybių, vaisių, daržovių, kvapnių žolelių bei kitų prieskonių.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos „The Sands at Nomad“ viešbutyje bei nuostabiame balto smėlio paplūdimyje. Norintiems pasinerti į atostogų malonumus prabangiame spa centre rekomenduojame užsakyti įvairias grožio bei sveikatinimo procedūras.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos „The Sands at Nomad“ viešbutyje bei nuostabiame balto smėlio paplūdimyje. Mėgstantiems aktyvias pramogas – galimybė tyrinėti povandeninį pasaulį nardant su vėžliais.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

 

 

8 diena:

Diani Beach. Ramus poilsis ir pramogos „The Sands at Nomad“ viešbutyje bei nuostabiame balto smėlio paplūdimyje. 

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

9 diena:

Diani Beach – Mombasa. Pervežimas į Mombasos oro uostą. Skrydis verslo klase į Vilnių  (su tarpiniu persėdimu). Stambulo oro uoste mėgausitės visais „Turkish Airlines“ verlo klasės klubo privalumais ir privilegijomis. 

 • profesionalios kelionių ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Nairobis, Mombasa – Vilnius;
 • vietinis skrydis: Nairobis – Mombasa;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas: iki 8 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas: iki 40 kg/asm.;
 • privatūs pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 1 n. Nairobyje;
 • 4 n. 5* viešbutyje Diani Beach kurorte;
 • 2 n. Masai Mara nacionaliniame parke;
 • pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • visos programoje numatytos ekskursijos.

• rekomenduojame apsidrausti kelionės draudimu*;
• Kenijos viza: 50 EUR – gaunama atvykus į oro uostą;
• papildomos ekskursijos;
• maitinimas: gėrimai;
• asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Keniją? 

Taip, į Keniją keliaujantiems Lietuvos piliečiams vizos reikia. Prašymą gauti vizą į Keniją galite pateikti paspaudę nuorodą elektroninėje vizų išdavimo sistemoje. Vizą taip pat galite užsakyti kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą. 

Kokie dar asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Keniją?

Kelionei į Keniją būtinas Lietuvos Respublikos piliečo pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos.

Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu planuojant kelionę į Keniją?

Taip, keliaujant į Keniją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Ar reikalingi skiepai keliaujant į Keniją? 

Privalomų skiepų keliaujantiems į Keniją nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo Geltonojo drugio bei Maliarijos. Pilną rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Kenijoje? 

Kenijos valiuta yra Kenijos šilingas (KES arba „Bob“). Kenijos šilingo ir euro kursą rasite paspaudę ant nuorodos. Jų galima išsikeisti Mombaso oro uoste. Daug kur galėsite atsiskaityti USD arba EUR (prekybos centruose galima atsiskaityti banko kortele), tačiau smulkioms išlaidoms, tokioms kaip arbatpinigiai ar suvenyrai, rekomenduojama turėti grynųjų pinigų vietine valiuta.

Kodėl verta keliauti iš Varšuvos?

Varšuva – gana lengvai pasiekiama lietuviams kryptis, į kurią nuvykti galima ir automobiliu, ir autobusu, ir net valandos netrunkančiu skrydžiu. Iš Varšuvos oro uosto patogiai pasieksite daugiau tolimų egzotiškų krypčių tiesioginiais skrydžiais. 

Į ką verta atkreipti dėmesį planuojant kelionę į Keniją?

 • Kenijoje ypač kaitri saulė, todėl būtinas apsauginis kremas su aukštu SPF rodikliu, akiniai nuo saulės, skrybėlė plačiais kraštais ir odą dengiantys rūbai.
 • Jei ketinate vykti į ekskursijas po nacionalinius gamtos parkus, rekomenduojame į kelionę pasiimti žiūronus.
 • Arbatpinigiai nėra privalomi, tačiau aptarnaujantis personalas, gidai ir vairuotojai bus labai pamaloninti gavę šiek tiek arbatpinigių (pageidautina Kenijos šilingų).
 • Nėra problematiškų krypčių, tik netinkamas pasiruošimas kelionėms. Kenijai tai ypač aktualu. Dėl kitos klimato juostos ir mums, europiečiams, nebūdingos augmenijos bei gyvūnijos, būtina turėti vaistų nuo peršalimo, alergijos (antihistamininių vaistų) ir diarėjos.
 • Nešiojantiems kontaktinius lęšius ar akinius vertėtų pasiimti atsarginę porą, kadangi prireikus jų įsigyti Kenijoje bus sudėtinga.
 • Atostogos Kenijoje – puikiai tinka romantiškam pabėgimui dviese, keliauti vienam (neabejotinai susirasite įdomių draugų) bei išvykoms su draugais.

Ką rekomenduojate paragauti Kenijoje? 

Viešint Kenijoje rekomenduojame paragauti įvairiausių tradicinių patiekalų. Išbandykite Ugali – mėsos arba pupelių troškinio, patiekamo su kukurūzinių miltų pagardu, Sukuma Wiki – troškintų kopūstų su svogūnais, Chips Mayai – bulvyčių su omletu, Mutura – kraujinės dešros, kurią Kenijoje ragauja kartu su alumi. Desertui galite paragauti tradicinės afrikietiškos spurgos Mandazi ir baobabų sėklų su cukrumi Mabuy. Taip pat paragaukite tradicinio bananų alaus – Urwagawa. 

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš kelionės į Keniją? 

Masajų genčių karoliukų dirbiniai – vienos populiariausių lauktuvių iš Kenijos. Tai spalvoti, daug darbo ir kruopštumo reikalaujantys suvenyrai. Mados gerbėjams rekomenduojame įsigyti Kiondo – Kenijos genčių moterų nešiojamų rankinių, kurias gamina vietiniai amatininkai. Taip pat galite parvežti kvapnios kavos ar makadamijos riešutų. 

THE SANDS AT NOMAD HOTEL 5*, DIANI BEACH

„The Sands At Nomad Hotel” viešbutis — tikra atgaiva egzotikos gerbėjams. Įspūdingos tropinės augalijos apsuptas viešbutis įsikūręs prie pat nuostabaus Diani paplūdimio. Tai vienas gražiausių balto smėlio paplūdimių Afrikoje su krištolo skaidrumo vandenynu ir spalvingu koraliniu rifu. Nuo viešbučio iki Mombasos oro uosto – 41 km.

Viešbučio interjere naudojami aukščiausios kokybės raudonmedžio baldai. Kambariai pasižymi ypatingu jaukumu ir autentišku afrikietišku dizainu. Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

„The Sands At Nomad Hotel” viešbutyje mėgausitės aukštos klasės kulinarija dviejuose à la carte restoranuose. Maistas čia gaminamas iš šviežiausių ingredientų — vaisiai, daržovės ir prieskoninės žolelės užauginamos vietoje, o šviežią žuvį tiekia vietiniai žvejai, besirūpinantys tvaria žvejyba. „Nomad Beach Bar & Restaurant” rasite įvairių pasaulio virtuvių patiekalų, šviežių jūros gėrybių, picų ar vietoje pagamintų ledų. Prie baseino esantis „Riva“ restoranas siūlo lengvus užkandžius ir puikius kokteilius, kurie atgaivins Jus karštą dieną. Viešbučio vyninėje — rinktinių pasaulio vynų kolekcija.

Atostogų metu pasilepinkite saulės voniomis prie viešbučio baseino. Norintys pasilepinti galės apsilankyti viešbučio SPA centre. Čia Jūsų lauks ypatingai atpalaiduojanti atmosfera, masažai: nuo aromaterapinio iki švediško, grožio procedūros veidui ir kūnui bei daugybė kitų puikių pasirinkimų.

Diani paplūdimys — tiesiog puiki vieta išbandyti įvairias vandens pramogas, kurias galėsite užsakyti viešbutyje. Leiskitės į nardymo ir pamatykite spalvingus koralinius rifus ir vėžlius, plaukiokite irklentėmis ar išbandykite burlenčių sportą Indijos vandenyne. Norintys daugiau įspūdžių galės leistis į išvyką motorine valtimi į stulbinančio grožio Chale salą.

Viešbutis yra pelnęs Travelife“ sertifikatą už aplinkos saugojimą bei rūpinimąsi ekologija ir vietinėmis bendruomenėmis. Travelife“ – tai tarptautinė organizacija, besirūpinanti ir skatinanti socialiai atsakingą verslą bei aplinką tausojantį turizmą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas