Pažintis su Islandija

Įspūdinga pažintinė kelionė po Islandiją aplankant Reikjaviką-Hverageršio kaimą-Gulfoso krioklį-Strokuro geizerį-Tingvelyro parką ir daugiau

Svarbu žinoti
Į Islandiją be apribojimų kol kas gali vykti tik paskiepyti nuo COVID-19 keliautojai.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 3 n. 4* viešbutyje miesto centre + pusryčiai + 2 ekskursijos + pervežimai
Kaina:
nuo 730€

Kelionės programa

Islandija traukia keliautojus savo unikalia gamta. Nuotykių ieškotojai tvirtina, kad tai, ką čia patyrė – žodžiais sunku apsakyti. Islandija nelyg Mėnulis, o gal Marsas? Tai šalis, kurioje verta apsilankyti bent kartą gyvenime: sostinė Reikjavikas, garsėja gydančiomis karštosiomis versmėmis, maudynės Žydrojoje lagūnoje, Gulfoso krioklys, banginių stebėjimas, Tingvelyro nacionalinis parkas, kuriame susijungia du žemynai ir serialo Sostų karai filmavimo vietos!

Islandija vasaros metu yra tiesiog magiška, todėl pasinaudokite galimybe ir įsigykite patogiai suplanuotą kelionę į Islandiją – kvapą gniaužiančių gamtos stebuklų šalį! Tai tikrai unikali patirtis ir suaugusiems keliautojams, ir vaikams.

1 diena:

Vilnius – Reikjavikas. Atvykimas į Reikjaviko oro uostą. Pervežimas į 4* viešbutį miesto centre.

Reikjavikas – išvertus „krantas dūmuose“. Taip Pietuose esančią vietovę pavadino pirmieji gyventojai, atsikėlę čia iš Norvegijos, pamatę iš karštųjų šaltinių kylančius garus. Islandijoje rasite didelį gydomųjų baseinų kompleksą, skirtą atsipalaidavimui, poilsiui ir jėgų atgavimui, jaukias kavinukes, islandiškus barus ir restoranus. Pasinaudokite galimybe susipažinti su islandiška virtuve, paragaukite rūkytos lašišos, ėriuko kumpio, džiovintos žuvies ar išskirtinių patiekalų iš banginio mėsos.

Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Pusryčiai viešbutyje ir laisva diena savarankiškai pažinčiai su Reikjaviku.

Estravel ekpertai rekomenduoja aplankyti įžymius miesto statinius. Neliks nepastebėti 73 metrus aukščio siekiantys Halgrimuro bažnyčios stogai, Islandijos nacionalinis muziejus ir Arbearo muziejų kompleksas supažindins Jus ne tik su Islandijos, bet ir su kitų šiaurietiškų šalių kultūra. Reikjaviko istorija puikiai atsispindi miesto senamiestyje: siauros gatvelės, senoviniai pastatai, amatų mugės – vertėtų prisėsti gardžios vakarienės viename iš senamiesčio restoranų. Vakarą galėsite užbaigti romantišku pasivaikščiojimu svarbiausio Islandijos uosto krantine. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Reikjavikas. Pažintinis turas „Auksinis Ratas“. Pusryčiai viešbutyje.

Jūsų laukia 8 val. pažintinis turas „Auksinis Ratas“ po žymiausias Islandijos vietas. Važiuosite į Hverageršio kaimą, kuriame pasitelkiant geoterminę energiją šildomuose šiltnamiuose auginami vaisiai ir daržovės. Iš ten vyksite prie Kerido ugnikalnio kraterio į senąją tradicinę vyskupiją Skalholtą. Keliausite prie gražiausių šalies krioklių Gulfoso, karštųjų versmių šaltinių ir Strokuro geizerio, kas 5 min. iššaunančio 20 m. vandens kaskadą aukštyn į dangų. Važiuosite pro ežerą Laugarvatną į nacionalinį parką Tingvelyrą, kuriame kiekvieną vasarą rinkdavosi islandų Altingas (Parlamentas) leisti įstatymų ir spręsti ginčytinų bylų. Parke aplankysite įstatymų uolą – Lögbergą, įspūdingą Öxarirfosso krioklį ir Almannagjá tarpeklį, kuriame susijungia du žemynai. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Reikjavikas-Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Reikjavikas, Reikjavikas – Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas (iki 8 arba 10 kg/asm. – priklausomai nuo skrydį vykdančių avialinijų);
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 3 n. 4* viešbutyje miesto centre;
 • maitinimas: pusryčiai viešbutyje;
 • 2 pažintiniai turai anglų kalba.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas (jeigu pageidausite);
 • maitinimas: pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Islandiją?

Trumpalaikiam buvimui Islandijoje Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos Respublikos piliečiai Islandijoje be vizų gali būti ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį.

Kokių dokumentų reikia keliaujant į Islandiją?

Lietuvos Respublikos piliečiai, keliaujantys į Islandiją, su savimi privalo turėti pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Islandiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Islandiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Islandiją?

Keliaujant į Islandiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Islandijoje?

Islandijos valiuta – Islandijos krona (ISK). Daugelyje vietų galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, bet rekomenduojama turėti Islandijos kronų suvenyrams ir kitiems smulkiems pirkiniams. Prekybos centruose galima atsiskaityti net ir eurais, tačiau grąžą gausite kronomis. Kronos kursą galite sužinoti čia.

Ką veikti Islandijoje?

Be abejonės – keliauti ir grožėtis gamta. Tik Islandijoje pamatysite visus gamtos stebuklus: geoterminius baseinus, geizerius, uolas, krioklius. Nuvykę į Islandiją turėsite galimybę išvysti banginius, paukščių kolonijas. Savarankiškos kelionės po Islandiją metu su Estravel ekspertų parengta profesionalia programa aplankysite sostinę Reikjaviką, Tingveliro ir Skaftafelio nacionalinius parkus, Kraflos ir Heklos ugnikalnius, Vatnos ledyną, Dyrholaey uolas, Hvitos kanjoną, Gulfosso krioklį, Keridos ugnikalnio kraterį, Žydrąją Lagūną ir dar daugiau.

Kokia oro temperatūra Islandijoje vasarą?

Vasarą Islandijoje oro temperatūra svyruoja nuo 10 iki 15 laipsnių šilumos. Oras kinta kas 5 min, todėl kartais temperatūra būna aukštesnė nei 20 laipsnių, o kartais reikia ir termo drabužių, apsaugančių nuo vėjo.

Ką paragauti Islandijoje?

Islandija pasižymi išskirtiniais produktais: žuvis, džiovintos žuvies gabaliukai, valgomi su sviestu arba kopūstų salotomis, jogurtas, rūkyta ėriena, dešra iš avies mėsos. Islandijoje labai populiari banginių mėsa. Galėsite paragauti ryklio mėsos, rūkytos rajos, valgio iš ruonio pelekų, įvertinti ar kmynų degtinė išties stipri!

Ką parvežti lauktuvių iš Islandijos?

Islandija garsėja avininkyste. Sakoma, kad avių čia gyvena daugiau nei žmonių, todėl nenuostabu, kad šalis turtinga natūralia ir kokybiška vilna, o populiariausios lauktuvės iš kelionės į Islandiją yra vilnoniai gaminiai: megztiniai, kepurės, pirštinės. Taip pat galima įsigyti papuošalų iš lavos, molinių trolių ir kitų suvenyrų su islandiška atributika.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti