Kelionė į Fuerteventūrą

Poilsis Kanarų saloje, garsėjančioje idealiomis sąlygomis vandens sportui

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos + 7 n. 4* viešbutyje + "viskas įskaičiuota" maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 890€

Kelionės programa

Keliaukite į Fuerteventūrą, kur ištisus metus galima mėgautis paplūdimio poilsiu ir puikiomis sąlygomis burlenčių sportui! Šios Kanarų salos kranto linija tęsiasi net 340 km, iš kurių didžiąją dalį užima pasakiški paplūdimiai. Auksinės spalvos smėlis čia atpučiamas tiesiai iš Sacharos – nuo Fuerteventūros iki Afrikos tėra 115 kilometrų! Salos viduryje plyti įspūdingi kalnai, o vakaruose vyrauja uolėtos pakrantės. Kelionė į Fuerteventūrą ir poilsis puikiame šeimoms subalansuotame 4* viešbutyje “Club Drago Park” bus tikrai fantastiški!

1 diena:

Varšuva – Fuerteventūra. Kelionė į Fuerteventūrą tiesioginiu skrydžiu į Fuerteventūros oro uostą (FUE) iš Varšuvos. Pasitikimas oro uoste ir grupinis pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui.

Vidurinę salos dalį užima įspūdingi kalnų peizažai, vakaruose vyrauja uolėtos pakrantės, o gražiausi paplūdimiai – rytuose. Išnaudokite puikias sąlygas burlenčių sportui. Atostogų metu aplankykite garsųjį Sotavento paplūdimį, tituluotą vienu gražiausių pasaulyje. Aplankykite sostinę Puerto del Rosarijų, El Kastiljo statinį, Betancuria autentišką tradicinį miestelį ir muziejų, Cheese Majorero muziejų, tyrinėkite vulkaninį kraštovaizdį Montana de Tindaya, atraskite Ajuy uolas. Jeigu ieškote dar daugiau nuotykių – keltu pasiekite kaimyninę Lanzarotės salą.

Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Fuerteventūra. Atostogos ir poilsis viešbutyje arba laikas salos pažinimui. Kelionės programoje numatytas maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Fuerteventūra – Varšuva. Pusryčiai viešbutyje. Grupinis pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis Varšuva – Fuerteventūra.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Varšuva – Fuerteventūra, Fuerteventūra – Varšuva;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • „viskas įskaičiuota“ maitinimas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto;
 • savarankiškas nuvykimas iki Varšuvos oro uosto (WAW);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

Ar reikalinga viza keliaujant į Fuerteventūrą?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Fuerteventūrą ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Fuerteventūrą (Ispanija)?

Kelionei į Fuerteventūrą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK). Rekomenduojama, kad asmens dokumentas galiotų ne trumpiau nei 3 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Fuerteventūrą rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Fuerteventūrą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Fuerteventūrą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Fuerteventūrą?

Keliaujant į Fuerteventūrą privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta galima atsiskaityti Fuerteventūroje? 

Oficiali valiuta Fuerteventūroje kaip ir Ispanijoje – euras (EUR), tad galite būti ramūs – valiutos keliaujant į Ispaniją keisti nereikės.

Ką veikti atostogaujant Fuerteventūroje?

Poilsinių atostogų Fuerteventūros saloje metu rekomenduojame pasinaudoti išskirtine proga paplaukioti su burlentėmis šio vandens sporto mėgėjų giriamuose paplūdimiuose! Jeigu norite pasigrožėti salos įdomybėmis, rekomenduojame leistis į kelionę aplink salą: aplankykite draugiškų gyventojų ir kultūros kupiną Fuerteventūros sostinę Puerto dėl Rosarijų, garsųjį El Castiljo statinį, Fuerteventūros praeitį iliustruojantį Betancuria miestelį, ispaniško sūrio Cheese Majorero muziejų, pasivaikščiokite aplink vulkaninį kalną Montana de Tindaya, kuris aborigenų buvo laikomas magišku, tyrinėkite Ajuy uolas. Jeigu norite leisti į daugiau nuotykių kupiną kelionę – keltu persikelkite į kaimyninę Lanzarotės salą, į kurią turistai traukia pasižiūrėti suakmenėjusios ugnikalnių lavos. Daugiau idėjų nuotykiams šioje Kanarų saloje ieškokite oficialiame Fuerteventūros turizmo puslapyje arba kreipkitės patarimo į Estravel kelionių konsultantą.

Kaip patogiausia keliauti Fuerteventūroje?

Rekomenduojame saloje keliauti kartu su ekskursijų Fuerteventūroje gidais – jei norite jas užsakyti iš anksto, kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Jeigu nuspręsite salą pažinti savarankiškai, rekomenduojame išsinuomoti automobilį.

Ar galima užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Fuerteventūroje?

Planuojant kelionę į šią salą yra galimybė užsisakyti įvairaus pobūdžio grupines arba individualias ekskursijas Fuerteventūroje. Ekskursijų programų kainos nuolatos kinta, tad norėdami sužinoti konkrečią dominančios ekskursijos kainą – kreipkitės pagalbos į kelionių konsultantą – jis/ji bus nepamainomas patarėjas ieškant geriausių gidų ir įdomiausių ekskursijų kelionės metu.

Ar rekomenduojama į Fuerteventūrą keliauti su vaikais?

Taip, rekomenduojame atostogauti Fuerteventūroje su vaikais. Ši Kanarų sala orientuota į neįpareigojantį poilsį viešbučiuose, kurių dauguma turi animatorių komandas, žaidimų kambarius, užimtumo klubus mažiesiems, kur vaikučiai prižiūrimi profesionalų, tad tėveliai galės keletą valandų Fuerteventūroje skirti tik sau.

Ką rekomenduojate paragauti Fuerteventūroje?

Keliaudami po Fuerteventūrą paragaukite iš ožkų pieno spaudžiamo tradicinio ispaniško sūrio, kuris laikomas nacionaliniu šalies pasididžiavimu. Labai rekomenduojame paragauti šviežios žuvies ar kitų jūros gėrybių vietiniuose restoranuose kartu su taure itin aukštos kokybės ispaniško vyno.

Ką parvežti lauktuvėms iš Fuerteventūros?

Estravel kelionių ekspertai iš atostogų Fuerteventūroje rekomenduoja parsivežti ispaniško ožkos sūrio ar vyno, itin skanių alyvuogių ar Ron Miel likerio, kuris gaminamas iš romo ir palmių midaus. Fuerteventūroje taip pat galite įsigyti kokybiškų, iš alavijų gaminamų produktų – kremų, įvairių gelių ir ekstraktų, kurie perkami dėl gydomųjų savybių.

„CLUB DRAGO PARK“ 4*, COSTA CALMA

Keliaukite į Fuerteventūrą ir ilsėkitės populiariame ir puikius atsiliepimus turinčiame 4* viešbutyje. Viešbučio personalas pasirūpins, kad atitrūktumėte nuo kasdienybės. Erdvus viešbučio sodas ir aukštaūgių palmių pavėsis bus puiki vieta knygai skaityti, didžiulis baseinas – saulės spinduliais pasidžiaugti, o jaukiai įrengti restoranai – atrasti ispaniškos virtuvės paslaptis.

Viešbutis įsikūręs netoli (apie 1300 m) garsaus Sotavento paplūdimio, kurį pasieksite pėsčiomis arba iš viešbučio pora kartų per dieną nemokamai kursuojančiu autobusu. Vienu gražiausių pasaulyje tituluotas Sotavento paplūdimys bus puiki vieta ne tik saulės zuikučius gaudyti, bet ir užsiimti burlenčių sportu.

Aktyvioms pramogoms „Drago Park“ siūlo: vandensvydį, smiginį, stalo tenisą, skvošą, biliardą, pramoginius ir sporto renginius suaugusiems ir vaikams, specialias vakaro programas. Viešbutyje įrengta treniruoklių salė ir daugiafunkcė sporto aikštelė.

Šeimoms su vaikais viešbutyje taip pat bus ką veikti. Mažiausių turistų laukia užsiėmimai mini klube, mini diskoteka ir vaikiškas baseinas.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti