Kelionė po Toskaną

Skrydžiai + 7n. vilose-viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + Estravel autorinis kelionės maršrutas

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7n. vilose-viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + Estravel autorinis kelionės maršrutas
Kaina:
nuo 1190€

Kelionės programa

Toskana – vienas labiausiai keliautojų lankomų regionų Europoje, kitaip dar vadinamas Europos renesanso lopšiu. Vietovė garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais bei meniniu palikimu. Kelionės į Toskaną metu aplankysite UNESCO pasaulio paveldo sąrašui priklausančius Florencijos, Sienos ir Gimignano senamiesčius, garsiąją Pizos aikštę ir katedrą bei kitus dėmesio vertus objektus. Kelionė į Toskaną – puikus pasirinkimas gurmanams: Toskanos regionui suteiktas skonių Italijos „Eataly“ vardas, kuris vaizdžiai apibūdina, kad kraštas turtingas plačiu vynų, sūrių, kumpių asortimentu.

1 diena:

Vilnius – Florencija – Montekatini Termė – Pistoa. Skrydis į Florenciją su tarpiniu persėdimu. Atvykę į Florenciją pasiimsite išnuomotą automobilį ir pradėsite kelionę į Toskaną. Florencija – tarsi muziejus po atviru dangumi. Šis nuostabus miestas yra saugomas UNESCO. Renesansiniai Patricijų rūmai, tylūs arkadomis apsupti vidiniai kiemeliai, apelsinais kvepiantys sodai. Apsistosite viloje – viešbutyje šalia Florencijos. Kelionė į Toskaną tęsis SPA kurorte Montekatini Terme, pamėgtame vietinių toskaniečių ir svečių. Taip pat aplankysite stilingą Pistoa, kurioje ypač verta pamatyti katedrą bei šalia jos esančią aštuoniakampę baptisteriją. Nakvynė vienuolyne Florencijoje.

3 diena:

Luka – Pisa. Ramios Lukos gatvės vingiuoja tarp viduramžiškų pastatų. Už posūkių netikėtai atsiveria bažnyčios, nedidelės aikštės ir kiti ilgaamžės miesto istorijos liudininkai. Luka – buvusi Romos kolonija ir miestas, kuriame gimė operų kompozitorius Džiakomas Pučinis. Toliau kelionės metu keliausite į Pizos miestą ir aplankysite UNESCO saugomą senamiestį, pamatysite pasvirusį Pizos bokštą. Dvi naktis apsistosite šarmingoje viloje tarp Lukos ir Pizos.

5 diena:

San Gimignano. Kelionė į Toskaną tęsis San Gimignano mieste – dar viename UNESCO saugomame perle. Sakoma, kad Niujorko dangoraižių idėja buvo nusižiūrėta nuo šio miestelio viduramžių bokštų! Nakvynei apsistosite ramiame Toskanos kampelyje, tarp kalvų, kiparisų ir vynuogynų. Tai buvusi XIX a. florentiečių vila. Šimtamečių parkų apsuptoje teritorijoje galėsite atsivėsinti ir baseine!

6 diena:

Siena – Florencija. Kelionė į dar vieną UNESCO saugomą miestą – Sieną! Tai unikalus, viduramžių ir renesanso laikais susiformavęs miestas, kurio centrinėje aikštėje verta praleisti ilgesnį laiką.  Renesanso inžinieriai miestą suprojektavo tiesiog genealiai – atsisėskite terasos šešėlyje, užsisakykite itališkų ledų ir mėgaukitės vaizdu! Kelionė į Toskaną baigsis Florencijoje, kur paskutines dvi naktis praleisite nuostabioje viloje, nuo kurios baseino terasos atsiveria nepamirštamas Toskanos kraštovaizdis!

8 diena:

Florencija – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Nuvykimas iki oro uosto. Skrydis į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Florencija; Florencija – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uostų mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8kg/asm.;
 • 7 n. tradicinėse vilose – viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam periodui (pasiimant ir grąžinant oro uoste);
 • pagrindinis automobilio draudimas;
 • Estravel autorinis kelionės maršrutas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas (jeigu bus reikalingas);
 • kuras automobiliui kelionės metu;
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • papildomos ekskursijos. Dėl įdomiausių ekskursijų užsakymo rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Italiją reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į Italiją vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją? 

Keliaujant į Italiją Lietuvos Respublikos piliečiams būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK). Daugiau informacijos apie dokumentus, kurie reikalingi keliaujant į Italiją skaitykite oficialiame URM puslapyje.

Ar rekomenduojate keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Italiją?

Keliaujant į Italiją, privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Italijoje?

Oficiali valiuta Italijoje – euras, todėl vykstant į šią šalį valiutos keitimu rūpintis nereikės.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Toskanos regioną?

Savarankiška kelionė automobiliu – puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Kelionės pabaigoje Estravel ekspertai rekomenduoja skirti šiek tiek laiko poilsiui ir pasidžiaugti regiono teikiamais malonumais.

Kuo garsus Toskanos regionas?

Toskana laikoma Europos renesanso lopšiu ir tikrąja  Italų renesanso gimtine. Toskanoje gimė ir dirbo tokios mokslo bei meno įžymybės kaip Frančeskas Petrarka, Dantė, Botičelis, Mikelandželas, Leonardo da Vinči, Galilėjus, Amerigas Vespučis ir Pučinis. Regionas garsėja įspūdingais itališkais kraštovaizdžiais, kultūriniu palikimu ir vyno bei maisto kultūra.

Ką aplankyti savarankiškos kelionės metu?

Savarankiškos kelionės automobiliu metu rekomenduojame aplankyti Florenciją, Montekatini Termę, Pistoa, Luka, Pisa, San Gimignano, Siena ir kitus miestus.

Kaip patogiausia keliauti nuskridus į Italiją?

Italijoje patogiausia keliauti automobiliu. Puikiai išvystyta infrastruktūra, geri keliai ir neaukštos automobilių nuomos kainos. Jeigu kelionės metu nenorite vairuoti, galite rinktis kitus būdus pasiekti vieną ar kitą tašką: autobusais, traukiniais arba teiraukitės kelionių konsultanto apie organizuojamas ekskursijas.

Koks klimatas vyrauja Italijos pietuose sezono pradžioje ar pabaigoje?

Gegužės mėnesį nuskridę į Italiją džiaugsitės vyraujančiu maloniu klimatu, kuris puikiai tiks poilsiui ir patogiam keliavimui po šalį. Vidutinė oro temperatūra gegužės mėn. yra apie 24 laipsnius dieną ir apie 11 laipsnių naktį. Rugsėjį-spalį vidutinė temperatūra dieną laikosi apie 22-28 laipsnius, o naktį apie 10-14 laipsnių.

Ką rekomenduojate paragauti atostogų Italijoje metu?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus. Be to, italai laikomi geriausiais kulinarais, tad būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos skirtingos! Italija garsėja makaronų tradicijomis, tad nepraleiskite progos išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Išragaukite skirtingų sūrių ir kumpių, pavyzdžiui, garsiojo Buratos sūrio ar Prosčiuto kumpio. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš viešnagės gastronomijos tėvyne vadinamos Italijos – įvairūs maisto produktai. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti