„Heidės“ ir „Serengečio“ atrakcionų parkai

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 3 n. 4* viešbutyje + pusryčiai + automobilio nuoma + bilietai į „Heidės“ ir „Serengečio“ parkus

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-07-05 - 2020-07-08 (4 dienos)
Įskaičiuota:
tiesioginis skrydis iš Vilniaus + 3 n. 4* viešbutyje + pusryčiai + automobilio nuoma + bilietai į „Heidės“ ir „Serengečio“ parkus
Kaina:
suaugusiam nuo 540 €; vaikui iki 12 m. keliaujant su 2 suaugusiais nuo 390 €

Kelionės programa

Du pramogų parkai vienos kelionės metu – kas gali būti smagiau? Adrenalino ir pojūčių mėgėjams „Heidės“ parkas ir aukščiausi linksmieji kalneliai, o gyvūnų mylėtojams – „Serengečio“ parko džiunglės. Leiskitės į nepamirštamą potyrių kelionę visai šeimai!

1 diena:

Vilnius – Brėmenas. Tiesioginis skrydis į Brėmeną. Atvykę keliausite nuomotu automobiliu iki  viešbučio, esančio miesto centre. Įsikursite viešbutyje ir pradėsite pažintį su Brėmenu. Rekomenduojame aplankyti nedideliais XV-XVIII a. namais garsėjantį Šnūro kvartaląŠv. Jono gotikinę bažnyčią, žaislų muziejų, pagrindinėje Marktplatz aikštėje esančią Bremeno rotušę, St. Petri romaninę katedrą, Brėmeno muzikantų skulptūrą, Kunsthalle muziejų. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Brėmenas – „Heidės“ Parkas. Pusryčiai viešbutyje. Iš Brėmeno nuvyksite iki Soltau ir skirsite visą dieną pramogoms „Heidės“ parke. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas – tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. Amerikietiški kalneliai, „Limitas“, „Skrajojantis pianinas“, aukštai virš medžių kylančios sūpuoklės! Vandens pramogų mėgėjų laukia dvi vandens trasos su 20 m aukščio kriokliais bei kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams rekomenduojame apsilankyti pirmykščių žmonių pasaulyje, vokiečių pasakų karalystėje su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėti senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingomis traukinukų trasomis. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou ar elektroninis paukščių teatras! Atrakcionų topu laikomas parke esantis didžiausias Europoje medinis geležinkelis – „Milžinas“. Naujausias atrakcionas – pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis“. Visai čia pat veikia kavinės ir suvenyrų parduotuvės. Vakare grįšite į Brėmeną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

„Serengečio“ parkas – Brėmenas. Pusryčiai viešbutyje. Pasinersite į laukinės gamtos pasaulį ir pažinsite visų žemynų gyvūnus „Serengečio“ parke. Šioje žvėrių šalyje laisvai klajoja daugiau nei 1000 laukinių gyvūnų. Automobiliu leisitės į safarį. Tam tikrose vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti parko gyventojus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai saugiai uždaromi. Linksmiausia bus „Beždžionių šalyje“ – šių gyvūnų čia gausu visur. Galima užeiti į jų narvus, iš arti stebėti mažylius. Gorilos, mandrilai, gibonai, šimpanzės gyvena užtvertoje teritorijoje. Galėsite išmėginti visų labai mėgstamą džiunglių safarį džipais, kurio metu kirsite upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais ir kitais laukinės gamtos gyventojais bei pasisemsite adrenalino visiems metams. Traukinuku važiuosite į „Vandenų šalį“, kur pamatysite 30 m aukščio krioklius, daug spalvingų karuselių ir egzotišką „Kongo kaimelį“. Vakare grįšite į Brėmeną. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Brėmenas – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje. Nuvykimas į oro uostą, skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Brėmenas, Brėmenas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 10 kg/asm.;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam laikotarpiui;
 • 3 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas viešbutyje: pusryčiai;
 • vienos dienos bilietas į „Heidės“ parką;
 • vienos dienos bilietas į „Serengečio“ parką.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • kuro išlaidos automobiliui;
 • papildomas maitinimas: pietūs ir vakarienės;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Vokietiją reikalinga viza?

Keliaujant į Vokietiją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Vokietiją?

Su savimi rekomenduojama turėsi pasą arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Asmens dokumentas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Vokietiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Vokietiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Vokietiją?

Keliaujant į Vokietiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Vokietijoje? 

Oficiali valiuta Vokietijoje euras (EUR), todėl keliaujant į Vokietiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Ką veikti Heidės ir Serengečio pramogų parkuose?

Pramogaudami „Heidės“ pramogų parke gausite tikrą adrenalino dozę: greitis ir stiprūs pojūčiai garantuoti leidžiantis amerikietiškais kalneliais, išbandant „Limito“ ir „Skrajojančio pianino“ atrakcionus, aukštai virš medžių kylančias sūpuokles ir kitus atrakcionus! Galėsite leistis vandens trasomis su 20 m aukščio kriokliais bei kruizu sraunia kalnų upe, pasivažinėsite senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingomis traukinukų trasomis. Gamtos mėgėjai galės stebėti delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou. Viešėdami „Serengečio“ parke pasinersite į laukinės gamtos pasaulį ir pažinsite visų žemynų gyvūnus, automobiliu leisitės į safarį džipais, traukinuku važiuosite į „Vandenų šalį“.

Ką verta pamatyti Brėmene atostogų metu?

Nuskridę į Brėmeną aplankykite garsų Šnūro kvartalą, Šv. Jono gotikinę bažnyčią, žaislų muziejų, pagrindinę Marktplatz aikštę ir Brėmeno rotušę, St. Petri romaninę katedrą, Brėmeno muzikantų skulptūrą, Kunsthalle muziejų ir kitus žymius objektus.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Vokietijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Vokietijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Vokietijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Vokietijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: „Disneilendu“ Paryžiuje, „Astrid Lindgren pasakų parku“ Švedijoje, vandens atrakcionais „Waterworld“ Kipre, Turkijoje, „Adventure“ parku ar Barselonos „PortAventura“. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel kelionių konsultantas.

Kiek kainuoja bilietai į pramogų parkus?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. Vieną dieną galėsite pramogauti „Heidės“ ir vieną dieną „Serengečio“ parke.

Ar vaikams galioja speciali kaina?

Taip, vaikams (iki 12 m.) galioja speciali kaina gyvenant kambaryje su dviem suaugusiais.

Ką rekomenduojate paragauti Vokietijoje?

Šalyje dominuoja pakankamai soti ir maistinga virtuvė – čia daugybė gardžių pieno produktų, mėsos, daržovių ir grūdinių kultūrų. Nuskridę į Vokietiją paragaukite kiaulės kojos su troškintais raugintais kopūstais, žirnių tyrės su virtomis bulvėmis, marinuotos silkės su prieskoniais, paršiuko su krienais ir kitų nacionalinių patiekalų. Desertui – pudingai, sausainiai, tortai, kremai.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Vokietijoje?

Iš atostogų Vokietijoje rekomenduojame parsivežti dešros ar kumpių, įvairių rūšių alaus ar riestainių. Atsiminimui įsigykite Bavarijos alaus bokalą, Meiseno porceliano, Harco kalnų medžio dirbinių, Švarcvaldo laikrodžių su gegute. Turistų lankomose vietose galima įsigyti įvairių su vietinėmis tradicijomis susijusių suvenyrų.

Kaip patogiausia keliauti Vokietijoje?

Vokietijoje gerai išvystytas vietinių skrydžių, autobusų, traukinių susisiekimas, taip pat galima keliauti privačiu ar išnuomotu automobiliu, miestuose ir regionuose – dviračiu, pėstute, viešuoju transportu.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti