Savaitgalio kelionė į Paryžių ir Briuselį

Tiesioginiai skrydžiai + traukinio bilietai + 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Paryžiuje + kruizas Sena + 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Briuselyje.

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
tiesioginiai skrydžiai + traukinio bilietai + 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Paryžiuje + kruizas Sena + 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Briuselyje.
Kaina:
nuo 450€

Kelionės programa

Leiskitės į 3 d. savaitgalio kelionę į Europos pramogų sostinę Briuselį ir pažvelkite į Paryžių nuo Eifelio bokšto! Mini Europos miestelis, daug šokolado Belgijoje ir kerinti Paryžiaus panorama Senos upės kruize. Leisite vakarus 4* viešbučiuose Briuselyje ir Paryžiuje, o tarp miestų keliausite greituoju TGV traukiniu!

1 diena:

Vilnius – Briuselis. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus (VNO) į Briuselį (BRU).

Briuselis – tai tiek Belgijos, tiek ir visos Europos sostinė. Tai miestas, kuriame susimaišė kalbos ir architektūros stiliai. Šurmuliuojančioje Belgijos sostinėje įsikūrusios svarbiausios ES institucijos, akį džiugina nuostabūs parkai ir modernūs statiniai. Aplankykite Atomium architektūros statinį bei pakilkite į tris atomų sferas, atraskite žymius miestus Europos mini parke, mėgaukitės vienu gardžiausiu šokoladu pasaulyje, aplankykite Europos Sąjungos būstinęEuropos Parlamentą, Didžiąją aikštę, apsuptą gildijų namų, Karališkuosius rūmus, miesto Rotušę. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Briuselis – Paryžius. Pusryčiai viešbutyje. Iki pietų tolimesnė pažintis su Briuseliu. Skirkite laiko paskanauti tikrų belgiškų moliuskų su bulvytėmis, užgerdami tikruoju belgišku alumi. Per pietus greituoju TGV traukiniu išvyksite į Paryžių. Kelionės į Paryžių trukmė greituoju traukiniu vos 1 val. 20 min. Ilsėkitės ir mėgaukitės vaizdais, matomais pro traukinio langą.

Pakilkite į Eifelio bokštą ir supraskite, koks neaprėpiamas yra Paryžius, aplankykite Paryžiaus Dievo motinos katedrą ir Šventosios Širdies baziliką, mėgaukitės malonia atmosfera bohemiškame Monmartre, pajuskite Prancūzijos didybę, aplankę Triumfo arką, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į Eliziejaus laukų alėją. Pasivaikščiojimas Senos pakrante ir kruizas Senos upe vainikuos dienos įspūdžius. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Paryžius – Vilnius. Laisvas laikas Paryžiuje. Skirkite laiko aplankyti Luvro muziejų ir didingą parką. Papietaukite paryžietiško stiliaus restorane ir įsigykite lauktuvių. Vakare Jūsų laukia tiesioginis skrydis namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Briuselis, Paryžius – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Briuselyje;
 • 1n. 4* viešbutyje su pusryčiais Paryžiuje;
 • TGV traukinio bilietas iš Briuselio į Paryžių;
 • plaukimas Senos upe Paryžiuje.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • turistinis mokestis viešbučiuose;
 • papildomas maitinimas: pietūs ir vakarienės;
 • papildomos ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Prancūziją bei Belgiją reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šias šalis vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Prancūziją ir Belgiją?

Keliaujant į Prancūziją ir Belgiją Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos apie dokumentus rasite paspaudę šalies pavadinimą: Prancūzija, Belgija.

Ar rekomenduojate keliaujant į Prancūziją ir Belgiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į šias šalis rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Prancūziją ir Belgiją?

Keliaujant į šias šalis, privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę šalies pavadinimą: Prancūzija, Belgija.

Kokia valiuta Prancūzijoje ir Belgijoje?

Šiose šalyse oficiali valiuta – euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Ką veikti Paryžiuje ir Briuselyje?

Kelionė į Paryžių ir Briuselį praplės Jūsų akiratį. Keliaudami po Briuselį aplankykite Atomium architektūros statinį, Europos mini parką, Europos Sąjungos būstinę – Europos Parlamentą ir kitas svarbiausias ES institucijas, Didžiąją aikštę, apsuptą gildijų namų, Karališkuosius rūmus, miesto Rotušę. Keliaudami po Paryžių pakilkite į Eifelio bokštą, aplankykite Paryžiaus Dievo motinos katedrą, Šventosios Širdies baziliką, Monmartrą, Triumfo arką, Eliziejaus laukų alėją, Luvro muziejų ir sodus, pasivaikščiokite Senos pakrante ir leiskitės į kruizą Senos upe. Daugiau apie Paryžių ir Briuselį teiraukitės Estravel konsultanto arba skaitykite oficialiuose Prancūzijos ir Briuselio puslapiuose.

Kaip patogiausia keliauti Paryžiuje ir Briuselyje?

Keliauti po Paryžių ar Briuselį galima viešuoju transportu ar išnuomotu automobiliu. Trumpoms atostogoms tarp miestų rekomenduojame važiuoti greituoju traukiniu, o pamatyti visus lankytinus objektus galėsite patogiai įsitaisę „Hop on Hop off“ autobuse. Jums pageidaujant Estravel ekspertai pasirūpins papildomomis pervežimo paslaugomis ir ekskursijomis kelionės metu.

Ar rekomenduojate planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Paryžiuje ir Briuselyje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Paryžiuje ir Briuselyje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Paryžiuje ir Briuselyje suteiks konsultantas.

Kokia temperatūra Paryžiuje ir Briuselyje rudenį?

Orai Paryžiuje ir Briuselyje rudenį puikiai tinka komfortiškai keliauti po miestus. Briuselyje rugpjūtį rugsėjį vyrauja 18 – 22 laipsnių vidutinė temperatūra, o Paryžiuje 20 – 24 laipsniai.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Paryžių ir Briuselį?

“Likome sužavėti, kad per tokį trumpą laiką galima pamatyti tiek daug. Labai rekomenduojame apžvalginį turą autobusu po Paryžių – tai tikras architektūros ir meno šedevras. Pirmą dieną atradome tiek naujų potyrių aplankę Monmartrą, Paryžiaus katedrą ir Luvrą. Kitą dieną aplankėme Eliziejaus alėjos parduotuves, pakilome į Eifelio bokštą pasigrožėti panorama, o nusileidę leidomės romantiškai pasiplaukioti Senos upe. Galiausiai susiradome artimiausią parduotuvę, nusipirkome prancūzišką bagetę, sūrio ir raudono vyno – Paryžiaus efektas ir bohemiška nuotaika garantuota romantiškai vakarieniaujant Senos pakrantėje. Tuo tarpu Briuselis labai žavi savo istorine ir modernumo derme, o ką jau kalbėti apie tikrą belgišką alų!” – savo įspūdžius pasakoja keliautoja Ineta.

Rekomenduokite, ką paragauti Paryžiuje ir Briuselyje?

Keliaudami po Briuselį pasimėgaukite vienu gardžiausių šokoladų pasaulyje ir išbandykite vieną belgų mėgstamiausių patiekalų – moliuskų su bulvytėmis, kurį rekomenduojame ragauti su tikru belgišku alumi. Atostogos Paryžiuje atvers vartus į gurmanišką virtuvę – baltojo vyno padaže troškintos midijos, patiekiamos dideliame puode su gruzdintomis bulvytėmis, paragaukite prancūzų vertinamo foie gras, Kamambero sūrio ar prancūziškos svogūnų sriubos. Romantiškai vakarienei austrės ir meistriškai paruoštos sraigės su puikiu prancūzišku šampanu. Netoli Madeleine aikštės rasite daug nedidelių restoranėlių, siūlančių tipinius paryžietiškus patiekalus. Keliaudami po Paryžių nepamirškite stabtelti valandėlei ir pasimėgauti gardžia espreso kava ir dar šiltu prancūzišku kruasano rageliu ar gardžiu migdoliniu macaroons sausainiu.

Kokios rekomenduojamos lauktuvės iš Paryžiaus ir Briuselio?

Populiariausios lauktuvės iš atostogų Paryžiuje – miniatiūriniai Eifelio bokšteliai. Draugams galite parvežti ir prancūziškų macaroons sausainių, vyno ar sūrių, džiovintų levandų, parfumerijos ir kosmetikos gaminių, papuošalų keramikos ir kitų meno dirbinių. Iš Briuselio būtinai parsivežkite tikro belgiško šokolado ar alaus buteliukų.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti