Kelionė po Graikiją

Skrydžiai + 7n. viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + Estravel autorinis kelionės maršrutas

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7n. viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + Estravel autorinis kelionės maršrutas
Kaina:
nuo 950€

Kelionės programa

Graikija – šalis, kur gimė demokratija, filosofija, menai ir Olimpinės žaidynės. Kelionė po Graikiją automobiliu – unikali galimybė susipažinti su mūsų civilizacijos lopšiu! Estravel kelionių agentūros ekspertai sudarė kelionės maršrutą, kurios metu leisitės į nuostabų nuotykį po didingą Graikijos istoriją ir kultūrą. Aplankysite profesionalų atrinktus populiariausius ir įdomiausius miestus: Atėnus, Korintą, Mikėnus, Epidaurus, Olimpiją, Delfus ir Kalambaką.

1 diena:

Vilnius – Atėnai. Skrydis Vilnius – Atėnai, išnuomotu automobiliiu vyksite iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė ir pusryčiai Atėnuose. Kitą rytą keliausite pažinti vieno seniausių Europoje antikinio miesto. Kelionę pradėsite Dzeuso šventykloje. Vartai į miestą – Adrianos arka atvers kelią į Dionyso Areopaghito gatvę, kuri ves link antikinio Dioniso teatro po atviru dangumi. Lankysite Esklepiono griuvėsius, Eumenės kolonadą, užsukite į Herodo Alticus odeoną ir kitus objektus. Dienos kelionę vanikuos Akropolio uolos, ant kurių stūkso legendinė Partenono šventykla. Ten rasite pačius svarbiausius pasaulyje architektūros ir meno statinius: Propilėja, Atėnų Nikės šventykla ir Erektionas. Pavakaroti galėsite niekada nemiegančioje Plakos aikštėje. Nakvynė Atėnuose.

2 diena:

Atėnai – Argolidė – Tolo. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę automobiliu Graikijoje tęsit link Peloponeso pusiasalio. Kelionės tikslas – istorinis Argolidės regionas. Pažintis su vietove prasidės istoriniame Korinto mieste prie įspūdingo Korinto kanalo, kuris jungia Egėjo ir Jonijos jūras. Toliau vyksite į Homero aprašytą Mikėnų miestą, kuris garsus kilmingųjų visuomenės atstovų kapavietėmis. Aplankysite karališkas kapavietes, kurių įėjimą saugo legendiniai Liūtų vartai. Po Mikėnų keliausite link Asklepiono šventyklos ir teatro Epidaurus miestelyje, kuris garsus savo akustika.

Vakare automobiliu keliausit į Tolo miestą, kur Jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Tolo – Olimpija.  Pusryčiai viešbutyje. Keliausite į pirmųjų Olimpinių žaidynių miestą – Olimpiją. Čia užtruksite visą dieną: aplankysite senovės Olimpijos miesto ir šventyklos griuvėsius, ieškosite sportinės dvasios senoviniame Olimpinių žaidynių stadione, iš kurio iki šių dienų kiekvienų olimpinių žaidynių uždegti deglai pradeda kelionę link žaidynių šalies organizatorės. Nakvynė viešbutyje Olimpijoje.

4 diena:

Olimpija – Delfai. Pusryčiai viešbutyje. Keliausite pro vaizdingus uostamiesčius Patrus ir Nafpaktus link senovės graikų pasaulio centru laikytų Delfų. Miestas, garsėjęs kaip pati svarbiausia šalies kultūrinė ir religinė vietovė turės kuo nustebinti: šventasis kelias, vedantis į Apolono šventyklą,  7000 žiūrovų talpinantis  graikų teatras, Delfų muziejus, Atėniečių lobynas, Sibilės ola, Marmarijos teritorija, Kastalijos šaltiniai ir kiti objektai. Po kelionės po Delfus jūsų laukia nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Delfai – Termopylai – Kalambaka. Pusryčiai viešbutyje. Baigę tyrinėti Delfus galėsite užsukti į Arachovos kalnų miestelį, pastatytą ant šiaurinės Parnaso kalno papėdės, garsėjantį vietinių gyventojų rankų darbo kilimais ir jaukiomis tavernomis. Dienos tikslas – Kalambaka. Keliausite pro Termopilus, garsius karštųjų vartų perėja, kur vyko žymusis Termopilų ir kiti mūšiai. Vietovės pavadinimas kilęs nuo karštųjų šaltinių, trykštančių iš kalnų papėdės, kuriuos rekomenduojame aplankyti stabtelėjus Termopiluose. Vakarop pasieksite Kalambaka miestelį, įsikūrusį neįprastų Meteoro akmenų apsuptame slėnyje. Nakvynė Kalambakoje.

6 diena:

Kalambaka. Pusryčiai viešbutyje. Diena skirta Kalambakos regione įsikūrusių vienuolynų lankymui. Gėrėsitės įstabiais vaizdais nuo Meteorų kalnų uolų: Didžiojo Meteoro vienuolynas, Varlaam, Rusano, Šv. Stepono, Šventosios trejybės ir Šv. Nikolajaus vienuolynai. Jeigu liks laiko, galėsite tyrinėti Meteoro uolas, lankyti bažnyčias, archeologinius statinius ir muziejus ar tiesiog grožėtis gamtos suformuotais upeliais, ežerais ir kalnais. Nakvynė Kalambakoje.

7 diena:

Kalambaka – Atėnai. Pusryčiai viešbutyje. Iš Kalambakos grįžtate į Atėnus. Nakvynė Atėnuose.

8 diena:

Atėnai – Vilnius. Nuvykimas į oro uostą Atėnuose. Nuomuoto automobilio grąžinimas oro uoste. Skrydžiai Atėnai – Vilnius su persėdimu.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Atėnai, Atėnai – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas 40x20x25 cm;
 • B kategorijos automobilio nuoma visam kelionės laikotarpiui;
 • 7 n. 3 – 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose visos kelionės metu.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • registruotas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • kurorto/miesto mokesčiai (1-4 € už naktį/asm.);
 • parkavimo išlaidos;
 • kuro išlaidos;
 • aukštesnės kategorijos automobilis (teirautis konsultanto);
 • papildomas maitinimas;
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Graikiją?

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šią  valstybę (turistiniais tikslais) vizos nereikia.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į Graikiją Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Graikiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Graikiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Graikiją 2020 m. vasarą? 

Verta žinoti, kad keliaujantiems į Graikiją nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., likus ne mažiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį, reikia užpildyti specialią kleivio identifikavimo formą (angl. PLF – Passenger Locator form). Formoje būtina nurodyti detalią informaciją apie išvykimo vietą, ankstesnių apsilankymų kitose šalyse trukmę ir apsistojimo Graikijoje adresą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioje formoje adresai turi būti nurodomi pilni, su pašto indeksu (tiek išvykimo vietos, tiek apsistojimo Graikijoje vietos), o Graikijos regionai, į kuriuos vykstama, pateikiami graikų kalba: pvz.: Kreta Kriti, Rodas Notio Aigaio. Užpildžius formą keliautojui priskiriamas QR kodas, kurį prašoma pateikti atspausdintą ar parodyti mobiliajame telefone prie atvykimo į oro uostą vartų.

Keleivio identifikavimo formą galite pildyti čia.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į Graikiją skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu?
Savarankiška kelionė automobiliu puikus sprendimas per 11 dienų pažinti visą žemyninę Graikiją pagal profesionalų sudarytą maršrutą. Nepraleisite nei vieno istoriškai svarbaus objekto keliaudami, o maršruto pabaigoje Estravel ekspertai rekomenduoja atsipūsti ir pasidžiaugti Graikijos teikiamais malonumais: tobulais balto smėlio paplūdimiais, gardžia graikiška virtuve ir vietine kultūra bei Sirtakio šokiais.

Ką pamatysime savarankiškos kelionės automobiliu metu?
Savarankiškos kelionės automobiliu metu pamatysite profesionalų atrinktus popliariausius ir įstabiausius lankytinus žemyninės Graikijos objektus: Atėnus, Argolidės regione esančius Korinto, Mikėnų ir Epidaurus miestus, Olimpiją, mislinguosius Delfus, Termopilus, Meteorų kalnų apsuktą Kalambaką ir jos vienuolynus.

Ar galima kelionės metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?
Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Graikijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Graikijoje?
Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Graikijoje?
Kelionių ekpertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti