Slidinėjimas Italijoje

Slidinėjimas šiaurės Alpių kalnuose, Livinjo kurorte

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis + 7 n. apartamentuose + pervežimai + bagažas
Kaina:
asmeniui keliaujant dviese 839 €, kaina asmeniui keliaujant keturiese 549 €

Kelionės programa

Livinjo yra vienas didžiausių kalnų slidinėjimo kurortų Italijoje. Tai vaizdingas kurortas šiaurinių Alpių kalnuose, įsikūręs 1800 m aukštyje virš jūros lygio. Slidinėjimo trasos čia išsidėsčiusios iki 2800 m aukščio. Slidinėjimas Italijoje, Livinjo kurorte — tai puikus pasirinkimas žiemos sporto gerbėjams, kadangi čia yra daugiau nei 110 km įvairaus sudėtingumo trasų, pritaikytų tiek pažengusiems, tiek pradedantiesiems slidininkams. Leiskitės į nuostabią slidinėjimo kelionę ir įsitikinkite tuo patys!

1 diena:

Vilnius – Bergamas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Bergamą. Pervežimas iš Bergamo oro uosto iki viešbučio Livinjo slidinėjimo kurorte.

Apsistosite apartamentuose, 3 km atstumu nuo kurorto centro. Žiemos sporto mėgėjų patogumui autobusai nemokamai veža keleivius iki bet kurios kurorto vietos. Kaip sako patys italai, Livinjo – tai mažas, bet pasakiškas miestelis, kuriame visi namai pastatyti iš medžio ir akmens. Keliautojus čia vilioja žavus kraštovaizdis bei puikios galimybės mėgautis žiemos sporto malonumais. Čia įrengtos atskiros trasos lygumų slidinėjimo mėgėjams, yra rogučių trasa ir ledo arena, kurioje galėsite čiuožinėti pačiūžomis.

2 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

Be slidinėjimo Livinjo kurorte galėsite išbandyti ir kitas žiemos pramogas, pavyzdžiui: pasivažinėti ant užšalusio ežero nuomotais automobiliais ar sniego motociklais. Kurorto centre galėsite pasistiprinti ir skanauti itališkus valgius kavinėse ir restoranuose. Naktinio gyvenimo mėgėjai galės apsilankyti vietiniuose baruose.

3 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

4 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

5 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

6 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

7 diena:

Livinjo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Livinjo slidinėjimo kurorte.

8 diena:

Bergamas – Vilnius. Pervežimas iš Livinjo miestelio į Bergamo oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Bergamo į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius-Bergamas, Bergamas-Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 7 n. apartamentinio tipo viešbutyje.
 • kelionės ir sveikatos draudimas*;
 • slidinėjimo inventoriaus gabenimas;
 • slidinėjimo leidimas (ski pass);
 • ekskursijos*;
 • aukštesnės kategorijos apartamentai;
 • maitinimas kelionės metu.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?

Kelionei į šalį būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis vykstant slidinėti į Italiją?

Vykstant į slidinėjimo kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionės, sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimu. Tai padaryti galite paspaudę ant nuorodos arba kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Italiją?

Keliaujant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl keliaujant slidinėti į Italiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Ar Livinjo slidinėjimo kurortas tinkamas pradedantiesiems slidininkams?

Taip, Livinjo slidinėjimo kurorte yra įvairaus sudėtingumo trasų kalnuose, taip pat yra lygumų slidinėjimo trasos, todėl naujokams čia – puikios galimybės mokytis ir tobulėti. Livinjo miestelyje taip pat veikia kelios sporto mokyklos, joms vadovauja patyrę instruktoriai, todėl galėsite mokytis iš profesionalų. Kartą per savaitę mokyklų instruktoriai rengia pasirodymą naktinėje trasoje.

Ką dar galima nuveikti slidinėjimo kelionės metu Italijoje?

Atostogų Italijoje metu išbandykite ir kitas žiemos pramogas: važinėkite nuomotais automobiliais ar sniego motociklais ant užšalusio ežero, čiuožkite ledo arenoje ar užsukite į rogučių trasą. Kelionės metu aplankykite romėnų laikų miestelį Bormijų, į kurį galėsite nuvykti autobusu iš Livinjo kurorto. Ten yra puikus terminių pirčių kompleksas „Bagni Vecci“, kur 1493 m. lankėsi pats Leonardas da Vinčis. Bormijaus miestelyje trykšta 30 karšto vandens šaltinių, yra romėniškosios, viduramžiškos, imperatoriškosios pirtys, tepidariumas (salė šiltoms maudynėms), frigidariumas (šalto vandens baseinas), atviras šilto vandens baseinas bei kitos vonios.

Kada vykti slidinėti į Livinjos kurortą Italijoje?

Esant palankiam orui slidinėti galima net nuo lapkričio pabaigos, o sezonas tęsiasi iki balandžio pabaigos. Sezono metu Livinjo slėnis padengtas sausa puria sniego paklote.

Ką rekomenduojate paragauti Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Kelionės į Italiją metu pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – viešėdami Italijoje paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš slidinėjimo atostogų Italijoje?

Be puikių įspūdžių ir nuotraukų iš kelionės artimiesiems galite parvežti maisto gaminių ir gėrimų, kuriais garsėja šalis. Iš kelionės į Italiją galite parvežti autentiško vyno, Pekorino sūrį, asilienos dešros, naminių makaronų ar alyvuogių aliejaus.

LIVIGNO 2*, LIVINJO

„Livigno 2*“ apartamentinio tipo viešbutis — tai puikus pasirinkimas slidinėjimo atostogoms Italijoje neieškantiems spindinčios prabangos. Rekomenduojamas kaip ekonominis variantas šeimoms ir draugų kompanijoms, planuojančioms aktyvų poilsį kalnuose. Visi siūlomi apartamentai nutolę apie 3 km nuo Livinjo centro, atstumas iki „Ski Bus“ stotelės – 200 m. Artimiausias keltuvas yra vos už 300 m. Atstumas iki Bergamo oro uosto — 207 km. Visuose apartamentuose yra nedidelės virtuvės su reikalinga buitine technika, todėl galėsite gaminti maistą patys.

Slidinėjimo Italijoje atostogų metu rasite, ką nuveikti ir be slidinėjimo! Užsukite pavalgyti ir jaukiai pasibūti Livinjo miestelio kavinėse, restoranuose ir baruose, taip pat apsipirkti maisto ir kitų itališkų gėrybių vietinėse parduotuvėse. Miestelio svečius vilioja neapmokestinama prekybos zona („duty-free“), kadangi Livinjo miestelis ribojasi su Šveicarijos siena. Čia veikia daugiau nei 200 neapmokestinamų prekių parduotuvių, todėl galėsite apsipirkti palankiomis kainomis.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti