Slidinėjimo kelionė į Italiją

Pinzolo slidinėjimo kurortas - idealu ieškantiems ramaus poilsio kalnuose ir puikių slidinėjimo trasų

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis + 7 n. 3* apartamentinio tipo viešbutyje + pusryčiai + pervežimai + registruotas bagažas
Kaina:
asm. keliaujant dviese nuo 585 €, keliaujant keturiese nuo 562 €

Kelionės programa

Slidinėjimas — viena populiariausių aktyvaus poilsio formų žiemos sezonu. Siūlome rinktis slidinėjimo atostogas Italijoje, kurioje žiemos sporto infrastruktūra yra ypač išvystyta. Leiskitės į žiemos nuotykius Pinzolo — žavingame slidinėjimo kurorte Italijos Alpėse. Tai vidutinio dydžio slidinėjimo kurortas su 18 įvairaus lygio trasų. Čia veikia šiuolaikiški keltuvai, kuriais Pinzolo sujungtas su garsiomis tarp slidininkų Madonna di Kampiglio ir Val di Solės regiono trasomis, todėl galėsite patogiai persikelti iš vieno miestelio į kitą bei pasigrožėti pasakiškais Dolomitinių Alpių vaizdais. Pinzolo miestelis yra ideali vieta ieškantiems pakankamai nebrangaus poilsio varianto bei puikių slidinėjimo trasų nuostabių kalnų apsuptyje.

1 diena:

Vilnius – Bergamas. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Bergamą. Pervežimas iš Bergamo oro uosto iki viešbučio Pinzolo slidinėjimo kurorte.

2 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

Leiskitės į žiemos nuotykius Pinzolo slidinėjimo kurorte, kuriame galėsite čiuožti nuo 1300 metrų vertikalaus nusileidimo tako. Dauguma Pinzolo slidinėjimo trasų yra vidutinio sudėtingumo — tinka pradedantiesiems, tačiau ir labiau patyrę slidininkai ras tinkamų trasų savo sugebėjimams patobulinti. Norintiems atrasti naujų takų ir kalnų takelių Pinzolo kurortas — ideali vieta. Slidėmis apsukite ratą per Val Rendenos ir Val di Solės regionus vakare, o į Pinzolo miestelį grįžkite patogia gondola stebėdami nuostabų saulėlydį iš aukštai.

3 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

Pačiame Pinzolo miestelyje rasite daug restoranėlių, barų ir klubų. Iš čia galėsite keliauti į specialius turus per greta esančias 150 km slidinėjimo trasų, pamatyti krioklius, kalnų ežerus, pavažinėti šunų kinkiniais ir pasidžiaugti kitomis žiemos pramogomis ne tik Pinzolo, bet ir netoliese esančiame Madonna di Kampiglio kurorte.

4 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

5 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

6 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

7 diena:

Pinzolo. Slidinėjimas, poilsis ir kitos pramogos Pinzolo kurorte.

8 diena:

Bergamas – Vilnius. Pervežimas iš Pinzolo miestelio į Bergamo oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Bergamo į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius-Bergamas, Bergamas-Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas: iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 7 n. 3* viešbutyje su pusryčiais.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?

Kelionei į šalį būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Kokias kelionės draudimo rūšis rekomenduojate rinktis vykstant slidinėti į Italiją?

Vykstant į slidinėjimo kelionę rekomenduojame pasirūpinti kelionės, sveikatos ir civilinės atsakomybės draudimu. Užsakyti šiuos draudimus galite internetu paspaudę nuorodą arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Italiją?

Keliaujant į Italiją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl keliaujant slidinėti į Italiją nereikės rūpintis valiutos keitimu.

Kodėl verta važiuoti slidinėti į Pinzolo kurortą Italijoje?

Pinzolo miestelis Italijoje(Trentino regione) yra vidutinio dydžio slidinėjimo kurortas su 18 įvairaus lygio trasų ir 7 keltuvais (1 gondola, 5 keltuvai, 1 paviršiaus liftas). Čia slidininkai gali čiuožti nuo 1300 metrų (4265 pėdų) vertikalaus nusileidimo tako. Pinzolo slidinėjimo kurortas rekomenduojamas vidutinę patirtį turintiems slidininkams ir snieglentininkams, bet yra trasų tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Spalvingas kalnų miestelis įsikūręs Val Rendenos aukštumoje, vos keli kilometrai nuo Madonna di Campiglio slidinėjimo kurorto. Tai ideali vieta ieškantiems ramaus poilsio nuostabių kalnų apsuptyje. Miesto slidinėjimo zona sudaryta iš kruopščiai prižiūrėtų trasų, čia veikia šiuolaikiški keltuvai, kuriais Pinzolo sujungtas su Madonna di Campiglio ir Val di Solės regiono trasomis. Keldamiesi gondolomis iš vieno miestuko į kitą galėsite grožėtis pasakiškais Dolomitinių Alpių vaizdais. Nuo Pinzolo miestelio iki Marilevos 900 kurorto važiuodami automobiliu kalnų keliais užtruksite maždaug valandą – vietoves skiria apie 40 km. Visą šį regioną nuo vieno galo iki kito per Madonna di Campiglio ir Folgaridos kurortus galėsite perčiuožti slidėmis ir persikelti keltuvais. Pačiame Pinzolo miestelyje rasite daug restoranėlių, barų ir klubų. Iš čia galėsite leistis į organizuojamas ekskursijas bei pasidžiaugti kitomis žiemos pramogomis ne tik Pincolo, bet ir Madonna di Campiglio kurorte, populiariame tarp slidininkų.

Ką dar galima nuveikti slidinėjimo kelionės metu Italijoje?

Slidinėjimo atostogų Italijoje metu slidėmis nučiuožkite ar keltuvais nusikelkite iki miestelio Val Rendenos aukštumoje – Madonna di Kampiglio kurorto. Čia gausu puikių slidinėjimo trasų, kasmet vyksta slidinėjimo ir kalnų slalomo varžybos. Vienas iš keliautojų traukos centrų šiame kurorte – 100 m aukštyje esantis Nardžio krioklys. Verta aplankyti ir romėnų laikų miestelį Bormijų, kuriame yra puikus terminių pirčių kompleksas „Bagni Vecci“, kur 1493 m. lankėsi pats Leonardas da Vinčis. Bormijaus miestelyje trykšta 30 karšto vandens šaltinių, yra įvairių šiltų baseinų ir vonių, romėniškų, viduramžiškų, imperatoriškų pirčių.

Ką rekomenduojate paragauti Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Kelionės į Italiją metu pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – viešėdami Italijoje paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš slidinėjimo atostogų Italijoje?

Be puikių įspūdžių ir nuotraukų iš kelionės artimiesiems galite parvežti maisto gaminių ir gėrimų, kuriais garsėja šalis. Iš kelionės į Italiją galite parvežti autentiško vyno, Pekorino sūrio, asilienos dešros, naminių makaronų ar alyvuogių aliejaus.

 GARNI LA PALU 3*PINZOLO

„Garni La Palu 3*“ — tai 26 kambarius turintis jaukus viešbutis, įsikūręs vos 300 metrų nuo Pinzolo kurorto centro. Kiekviename kambaryje yra LCD tipo televizorius, beveik visuose kambariuose yra balkonai. Viešbutyje tam tikrose patalpose galėsite naudotis nemokamu bevieliu internetu. Svečių patogumui slidinėjimo inventoriaus kambarys yra šildomas.

Viešbutis įsikūręs 170 km atstumu nuo Bergamo oro uosto. Visai šalia viešbučio yra autobuso stotelė, o iki artimiausio keltuvo  — apie 200 m.

Prieš žiemiškas pramogas rytais gardžiai papusryčiausite viešbutyje. Už papildomą mokestį galėsite pavalgyti a’la carte restorane, atsigaivinti gėrimais viešbučio bare.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +37052125805
 • Susisiekti
 • Roma Taradzevičiūtė
  Estravel kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti