Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Estravel kelionių naujienos | 22-os sav. naujienos

Šį savaitgalį švenčiame vasaros pradžią ir, žinoma, Tėčių dieną! Kviečiame apkabinti ir pabūti kartu su savo vienu brangiausių gyvenimo mokytojų – juk toks laikas yra didžiausia, gražiausia ir geriausia dovana, ką gali gauti kiekvienas vaikas ir jo tėvai. O būti kartu galite įvairiai – tiek namie, tiek gamtoje, tačiau Estravel tiki, kad įdomiausias laikas kartu kelionėse! Norintiems su visa šeima kuo greičiau nerti į saulėtą vasaros poilsį – Estravel 22 metų sav. kelionių idėjos ir naujienos.

KUR DAR KELIAUSIME BIRŽELĮ?

Šią savaitę tiesioginiai užsakomieji skrydžiai prasidėjo į Bodrumą (Turkija) ir Burgasą (Bulgarija), o birželio pradžioje:
🔸3 d. – Evija (Graikija)
🔸4 d. – Zakintas (Graikija)
🔸6 d. – Tirana (Albanija)

PIKO LAIKAI VILNIAUS ORO UOSTE BIRŽELĮ

Vasaros laikotarpis – labai intensyvus kelionių metas! Daugėjant skrydžių į Turkiją ir kitas saulėtas kryptis, išauga ir keleivių skaičius oro uostuose. Jūsų patogumui – keleivių srautų grafikas, kuris padės įsivertinti oro uosto užimtumą ir tinkamai susiplanuoti atvykimą į oro uostą!

NUO PIRMADIENIO – POKYČIAI VILNIAUS ORO UOSTE

Primename – nuo birželio 3 d. atvykus į Vilniaus oro uostą automobiliu, keleivius išlydėti ar pasitikti bus galima naujai įrengtoje aikštelėje P2, esančioje priešais baigiamą statyti išvykimo terminalą.

STARTAVO KRUIZŲ ALIASKOJE SEZONAS

Aliaską geriausia pažinti vasarą, nes keliavimo sezonas itin trumpas – nuo gegužės iki rugsėjo, o populiariausi ir palankiausi mėnesiai dėl oro sąlygų yra liepa, rugpjūtis. Kviečiame pažinti Aliaską – užsakyti paskutines vietas šios vasaros kruizuose arba kitiems metams ypač geromis kainomis.

NAUJA SKRYDŽIŲ KRYPTIS IŠ PALANGOS

Šią savaitę tiesioginius skrydžius tarp Palangos ir Amsterdamo pradėjo mūsų partneriai – aviakompanija airBaltic. Skrydžiai vyks 2 kartus per sav. tiek vasarą, tiek žiemą. Ši skrydžių jungtis leis greičiau pasiekti Olandiją bei patogiais jungiamaisiais skrydžiais keliauti į tolimas kryptis kaip JAV.

AKCIJA EGZOTIŠKOMS KELIONĖMS RUDENĮ TIK IKI ŠIO PIRMADIENIO

Suplanavusiems šios vasaros atostogas ir jau galvojantiems apie rudens poilsį – iki birželio 4 d. vyksta akcija kelionėms į egzotiškas kryptis: MeksikąMauricijų ir Singapūrą. Savaitgalis puikus metas suplanuoti rudens atostogas, o pirmadienį jas užsakyti pasinaudojant dar galiojančiomis nuolaidomis.

NAUJAS „RIU“ TINKLO VIEŠBUTIS DOMINIKOS RESPUBLIKOJE RUDENĮ

Džiugi žinia – 2024 m. rugsėjį Dominikos Respublikoje duris atvers naujas 5* RIU tinklo viešbutis – RIU Palace Bavaro. Kviečiame užsakyti ir pirmiesiems išbandyti egzotišką poilsį šiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ jau šį rudenį.

JAU ŠIĄ VASARĄ VIENAS DIDŽIAUSIŲ SPORTO RENGINIŲ PASAULYJE

Birželio 14 – liepos 14 d. Vokietijoje vyks UEFA EURO 2024 čempionatas. Pasaulinio lygio futbolo žvaigždės, geriausi stadionai, sportinės emocijos – neįkainojamos. Tai puiki proga suplanuoti įmonės kolektyvo ar draugų kelionę tikriems šio sporto fanams.

Jums taip pat gali būti įdomu: