Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Estravel Turizmo mėnuo 2024: akcijos kelionėms, specialūs pasiūlymai

Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu – skelbiame jo startą! Taip, žinome, kad tikriems kelionių entuziastams ir kelionių ekspertams kiekvienas mėnuo yra turizmo, tačiau šį kartą turime daugybę akcijų ir specialių pasiūlymų. Tad pats laikas planuoti keliones į išsvajotus kalnus, paplūdimius, jūras ir vandenynus!

Estravel – didžiausia kelionių agentūra Baltijos šalyse – tad Turizmo mėnesį mūsų tikslas yra pasiūlyti keliautojams geriausius kelionių variantus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos Baltour 2024 bei Tourest 2024 kelionių mugių Estijoje. 

  • Estravel turizmo mėnuo 2024: sausio 17 – vasario 10 d. 
  • Latvijos kelionių mugė Baltour 2024: vasario 2-4 d.
  • Estijos kelionių mugė Tourest 2024: vasario 8-10 d.

Nepraleiskite puikiausių pasiūlymų, naujienų ir kelionių ekspertų rekomendacijų Estravel Turizmo mėnesį! Kviečiame sekti mūsų naujienas užsiprenumeravus Estravel kelionių naujienlaiškį, sekti nsujienas Estravel Facebook, Instagram paskyrose.

Kokios akcijos galioja Estravel Turizmo mėnesį? 

Šiame puslapyje žemiau rasite visas šiuo metu Estravel Turizmo mėnesį galiojančias akcijas poilsinėms, egzotinėms, pažintinėms, slidinėjimo ir kitoms kelionėms.  Nuolatos pildysime ir atnaujinsime informaciją apie galiojančias akcijas ir naujienas. Visas keliones galite užsakyti Estravel.

ESTRAVEL TURIZMO MĖNUO: AKCIJOS IR SPECIALŪS PASIŪLYMAI

YPATINGŲ PATIRČIŲ KELIONĖS

Estravel komanda lepina keliautojus ypatingomis kelionių patirtimis

1 | PAŽINTINĖ KELIONĖ Į ŠRI LANKĄ (Nebegalioja)

Pažintinės kelionė į Šri Lanką metu pažinkite „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą unikalią šalį, pasimėgaukite Ceilono arbata, pasinerkite į egzotiškų kvapų ir prieskonių pasaulį bei pailsėkite prie šiltojo vandenyno krantų. 

Keliautojus, užsakančius šią pažintinę kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina ekskursija po Kolombo miestą.


2 | EGZOTIŠKAS POILSIS TAILANDE (Nebegalioja)

Kviečiame keliauti į Tailando kurortą Khao Lak, kur galėsite mėgautis ramiu ir atpalaiduojančiu poilsiu, užsiimti aktyvia sportine veikla bei pažinti apylinkes ir autentišką vietos gyvenimą prabangiame „Robinson Club Khao Lak” 5* viešbutyje.

Keliautojus, užsakančius šią egzotinę kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina tailandietiško maisto gaminimo pamoka „Robinson Club Khao Lak”  viešbutyje.


3 | EGZOTIŠKAS POILSIS MAURICIJUJE (Nebegalioja)

Kviečiame keliauti į Mauricijų. Tai nuostabi sala Indijos vandenyno platybėse, kuri puikiai tiks gamtos mylėtojams bei išsiilgusiems paplūdimio poilsio ar norintiems atitrūkti nuo kasdieninės rutinos. Atostogoms atrinkome 5* viešbutį „Maritim Resort & Spa Mauritius “.

Keliautojus, užsakančius šią egzotinę kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – visos dienos ekskursiją po Chamarel 7 spalvų žemę. 


4 | GURMANIŠKOS ATOSTOGOS MADEIROJE (Nebegalioja)

Kviečiame gurmaniškų atostogų į Madeirą. Nuostabias ir autentiškas patirtis Madeiroje užtikrins viešbutis “Socalco Nature Hotel” ramiame Calhetos kurorte, netoli smėlio paplūdimio.  Viešbutį įkūrė vienas geriausių šefų Madeiroje Octavio Freitas.

Keliautojus, užsakančius šią gurmanišką kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – gourmet vakariene “Socalco Nature Hotel”.


5 | PRABANGUS POILSIS ABU DABYJE (Nebegalioja)

Kviečiame planuoti prabangias atostogas Abu Dabyje, puikioje vietoje – Abu Dabio marinoje – įsikūrusiame viešbutyje 5* “RIXOS Marina Abu Dhabi”. Keliautojai viešbutyje ypatingai giria iš čia atsiveriančias nuostabias panoramas, patogią viešbučio lokaciją bei puikų maistą.

Keliautojus, užsakančius šią prabangią kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – visos dienos ekskursiją po Abu Dabį.


6 | AKTYVIOS ATOSTOGOS GRAN KANARIJOJE (Nebegalioja)

Kviečiame tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus keliauti į Kanarų salą – Gran Kanariją. Keliautus čia traukia auksiniai paplūdimiai ir kiek akys mato Maspalomas smėlio kopos, nuostabus oras ( + 20 ºC šilums), daugybė pramogų vandens sporto mėgėjams, puikūs viešbučiai.

Keliautojus, užsakančius kelionę į Gran Kanariją Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – turu po įdomiausias ir populiariausias Gran Kanarijos vietas. 


7 | PAŽINTINĖ KELIONĖ Į PERU (Nebegalioja)

Kviečiame 2024 m. aplankyti Pietų Amerikos perlą Peru. Pažintinė kelionė po Peru– nuostabi galimybė pažinti bei pamatyti šalį, kurioje kiekvienas žingsnis yra lydimas istorijos, tradicijų, kultūrinių ir gamtinių objektų ir daug daugiau.

Keliautojus, užsakančius pažintinę kelionę į Peru Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – skrydžiu virš Naskos linijų.  


8 | PAŽINTINĖ KELIONĖ Į JAPONIJĄ (Nebegalioja)

Kviečiame leistis į pažintinę kelionę po Japoniją – tai ypatingi, rytietiški įspūdžiai ir nepamirštamos patirtys. Vos per 2 savaites aplankysite vienus gražiausių Japonijos miestų ir miestelių, susipažinsite su šios šalies kultūra, istorija, ragausite tradicinius japoniškus patiekalus ir daug daugiau.

Keliautojus, užsakančius pažintinę kelionę į Japoniją Turizmo mėnesio metu – Estravel komanda lepina – vakariniu turu, kurio metu pažinsite Japonijos maisto kultūrą.  


AKTYVIOS ŽIEMIŠKOS KELIONĖS

1 | KELIONĖ Į LAPLANDIJĄ

Kelionė į Laplandiją – tikra svajonė aktyvias žiemos atostogas mėgstantiems keliautojams. Puiki žinia ta, kad visą 2024 m. žiemos sezoną skrendant į Laplandiją slidžių ar snieglentės gabenimas yra visiškai NEMOKAMAS!


SVARBU PASIRŪPINTI RPIEŠ KELIONĘ

15 % NUOLAIDA KELIONIŲ DRAUDIMUI (Nebegalioja)

Draudimas – būtinas kelionės elementas, jei norite keliauti ramia širdimi ir saugia pinigine. Estravel visuomet bus patikimas partneris renkantis tinkamas Jūsų kelionei draudimo rūšis ir jo tiekėjus. Tik iki vasario 5 d., Turizmo mėnesio proga – kelionių draudimui taikoma 15 % nuolaida. Užsakyti galima kreipiantis tiesiogiai į Estravel kelionių komandą.

 

Pasakiškai įdomių ir turiningų kelionių ir puikaus Turizmo mėnesio! Visas aukščiau išvardintas keliones su akcijomis galite užsakyti:

  • atvykę į biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius (Forum Palace IV a.);
  • paskambinę tel. nr. 85 212 58 05;
  • parašę mums laišką el. p. keliones@estravel.lt

Jums taip pat gali būti aktualu: