Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Estravel Turizmo mėnuo 2024: specialūs pasiūlymai kruizams

Praėjusių metų sausį keliautojus džiuginome Turizmo savaite, o šiemet džiaugiamės, galėdami nudžiuginti jus visu Estravel Turizmo mėnesiu – skelbiame jo startą! Taip, žinome, kad tikriems kelionių entuziastams ir kelionių ekspertams kiekvienas mėnuo yra turizmo, tačiau šį kartą turime daugybę akcijų ir specialių pasiūlymų. Tad pats laikas planuoti keliones į išsvajotus kalnus, paplūdimius, jūras ir vandenynus!

Estravel – didžiausia kelionių agentūra Baltijos šalyse – tad Turizmo mėnesį mūsų tikslas yra pasiūlyti keliautojams geriausius kelionių variantus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos Baltour 2024 bei Tourest 2024 kelionių mugių Estijoje. 

  • Estravel turizmo mėnuo 2024: sausio 17 – vasario 10 d. 
  • Latvijos kelionių mugė Baltour 2024: vasario 2-4 d.
  • Estijos kelionių mugė Tourest 2024: vasario 8-10 d.

Nepraleiskite puikiausių pasiūlymų, naujienų ir kelionių ekspertų rekomendacijų Estravel Turizmo mėnesį! Kviečiame sekti mūsų naujienas užsiprenumeravus Estravel kelionių naujienlaiškį, sekti nsujienas Estravel Facebook, Instagram paskyrose.

Kokios akcijos galioja Estravel Turizmo mėnesį? 

Šiame puslapyje žemiau rasite visas šiuo metu Estravel Turizmo mėnesį galiojančias akcijas kelionėms kruizais ir keltais.  Nuolatos pildysime ir atnaujinsime informaciją apie galiojančias akcijas ir naujienas. Visas keliones galite užsakyti Estravel.

ESTRAVEL TURIZMO MĖNUO: AKCIJOS IR SPECIALŪS PASIŪLYMAI

UPIŲ KRUIZAI SU „AMAWATERWAYS” 

Įspūdinga akcija ekskliuzyviniams, prabangiems AmaWaterways upių kruizams po Bordo regioną, Paryžių ir Normandiją bei gražiausias tulpių žydėjimo vietas Europoje! Kainos – net 3-4 kartus mažesnės nei įprastai. Akcijos laikas labai ribotasiki vasario 29 d., o ir vietų už akcijos kainą labai nedaug. Atrinkome Jums 3 įspūdingiausių maršrutų upių kruizus. Kviečiame išsirinkti ir paspausti mygtuką po aprašymu.

1 | UPIŲ KRUIZAS PO PARYŽIŲ IR NORMANDIJĄ

Kviečiame Jus leistis į kruizą Senos upe po Normandijos regioną, kartu aplankant Prancūzijos sostinę Paryžių. Normandija – skanių sūrių, šviežutėlių jūros gėrybių, naminio sidro, geriausio pasaulyje kalvadoso, prabangios gotikinės architektūros, bangų mūšos, gaivaus jūros oro, nenuilstančių vėjų regionas. Paryžius – vienas romantiškiausių ir gražiausių pasaulio miestų, kuris taip pat garsėja kaip mados, kultūros, dizaino ir „aukštosios“ virtuvės sostinė. Yra vietų per Velykas.


 

2 | UPIŲ KRUIZAS PO BORDO REGIONĄ 

Kviečiame Jus leistis į kruizą Garona ir Dordonė upėmis, kur plaukdami pro laivo langus stebėsite atsiveriančius nuostabius miestų vaizdus bei vietinį gyvenimą. Išvysite vieną žinomiausių Prancūzijos regionų Bordo, kuris iš kitų išsiskiria didžiulėmis pilimis ir vynuogynais. Bordo miestas neretai laikomas vyndarystės sostine. Yra vietų per Velykas.


3 | UPIŲ KRUIZAS PO OLANDIJĄ IR BELGIJĄ TULPIŲ ŽYDĖJIMO METU

Kviečiame Jus leistis į upių kruizą Europoje, kurio metu aplankysite tulpių žieduose paskendusius Amsterdamo, Roterdamo, Antverpeno, Gento ir kitus miestus. Lėtai, neskubėdami mėgausitės kiekviena išskirtinės kelionės akimirka.


YPATINGŲ PATIRČIŲ KRUIZINĖS KELIONĖS

Keliaujančius su „MSC Cruises“ kompanija, Estravel komanda lepina keliautojus ypatingomis patirtimis. Atrinkome Jums 2 kruizines programas. 

1 | KRUIZAS PO NORVEGIJOS FIORDUS (Nebegalioja)

Kruizas Norvegijos fiordai skirtas norintiems atrasti nepaprastą šiaurietišką Europos regiono grožį. Tai puikus būdas per 7 n. aplankyti net dviejų šalių, Norvegijos ir Vokietijos, įdomiausius uostus. Laukinis kraštovaizdis, upeliai, tarpekliai, svaiginantys kriokliai sužavės kiekvieną. 

Keliautojus, užsakančius šią kruizinę kelionę Turizmo mėnesio metu – Estravel lepina ekskursija po Alesundo miestą-fjordą.


2 | KRUIZAS PO ARTIMŲJŲ RYTŲ UOSTUS (Nebegalioja)

Aplankysite prabangiausius uostus: Dubajų, Abu Dabį, privačią Sir Bani Yas salą, Dohą ir Bahreiną vienos kruizinės kelionės metu. 

Keliautojus, užsakančius šią kruizinę kelionę Turizmo mėnesio metu, Estravel komanda lepina pusės dienos ekskursija po Dubajų.


KITOS KELIONIŲ AKCIJOS

15 % NUOLAIDA KELIONIŲ DRAUDIMUI (Nebegalioja)

Draudimas – būtinas kelionės elementas, jei norite keliauti ramia širdimi ir saugia pinigine. Estravel visuomet bus patikimas partneris renkantis tinkamas Jūsų kelionei draudimo rūšis ir jo tiekėjus. Tik iki vasario 5 d., Turizmo mėnesio proga – kelionių draudimui taikoma 15 % nuolaida. Užsakyti galima kreipiantis tiesiogiai į Estravel kelionių komandą.


AKCIJOS KELTŲ BILIETAMS BALTIJOS JŪRA

Kviečiame nepraleisti puikių kainų keltų bilietams, plaukiant Baltijos jūra. Šiuo metu galiojančios akcijos:

Pasakiškai įdomių ir turiningų kelionių ir puikaus Turizmo mėnesio!  Visas aukščiau išvardintas kruizines keliones su akcijomis galite užsakyti:

  • atvykę į biurą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius (Forum Palace IV a.);
  • paskambinę tel. nr. 85 212 58 05;
  • parašę mums laišką el. p. keliones@estravel.lt

Jums taip pat gali būti aktualu: