Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionės 2022 m. | Kur keliaus Estravel talentai?

2021 metai keliautojams buvo tikrai dosnūs – įsibėgėjęs skiepijimas nuo COVID-19 atvėrė daugelio šalių sienas keliautojams, kelionių organizatoriai įgyvendino naujų tiesioginių užsakomųjų skrydžių planus (tokius kaip Dominikos Respublika, Madeira, Fuerteventūra ir kt.), oro uostuose beveik sugrįžo iki-pandeminiai keliautojų srautai. Estravel talentų 2021-uosius metus taip pat praturtino kelionės į Madeirą, Gran Kanariją, Fuerteventūrą, Kapadokiją, Dubajų, Šri Lanką, Dominikos Respubliką ir daugiau. Ir tai tik dalis krypčių, kurias per pastaruosius metus aplankė mūsų kolegos. O kur gi keliausime šiemet? Visad sakėme, kad sėkmingi žmonės metus pradeda planuoti nuo atostogų – ne išimtis ir mes. Juk koks gyvenimas be kelionių! Tad Naujųjų metų proga kviečiame keliones 2022 metams planuoti kartu su mumisdalinamės Estravel komandos planais, o Jūs – galite semtis idėjų savo atostogoms! 

Poilsio ir pažinimo derinimo mėgėjai renkasi egzotiškiausias Europos salas

Portugalija, Porto miestasLapkričio mėnesį visa Estravel komanda darbostogavo Portugalijos saloje – Madeiroje. Donatą ir Solveigą ši sala taip apžavėjo, kad nedvejodami čia planuoja grįžti ir 2022-aisiais. Donatas Madeiroje jau buvo 2 kartus, o trečią kartą nori paskirti sportui: “Man patinka būti gamtoje, o be to Madeira – nuostabi vieta mano mėgstamam kalnų dviračių sportui”. Solveiga ramiam vasaros poilsiui planuoja tęsti tradiciją ir kuriam laikui keliauti į baltų smėlio paplūdimių nusėtą Latvijos pajūrį, tačiau taip pat 2022-aisiais svajoja grįžti ir į Madeirą – kalnai, vandenynas, portugališka virtuvė – dieviška. 

Madeira sužavėjo ir mūsų kolegą Remigijų, tačiau pamatęs Madeiros grožį, kelionių ekspertas panoro susipažinti su žemynine Portugalija. “Iš keliavusių girdžiu labai daug gerų atsiliepimų apie gamtą, maistą ir lankytinus objektus, tad norisi viską pamatyti, patirti pačiam.”. Žemyninę Portugaliją bei Portugalijai priklausančias Azorų salas norėtų aplankyti ir Vilma, kuri ilgą laiką gyveno Madeiroje – “Noriu pilnai pažinti Portugaliją”. 

Kolegė Aneta 2022-aisiais metais svajoja apie kelionę į netoli Afrikos krantų esančią Kanarų saląLanzarotę. “Čia labai įdomus ugnikalnių suformuotas žemės reljefas, gražūs žydri paplūdimiai, švelnus klimatas”. 

Gurmanus vilioja Italija

Jeigu kolegos planuotų bendrą kelionę, į Italiją keliautų nemaža dalis komandos. Į šią, tikrus kelionių, maisto ir gyvenimo gurmanus viliojančią šalį, 2022-aisiais svajoja nuskristi Aliona. “Domiuosi menais ir istorija, tad senai planuoju aplankyti “Uffizi” galeriją. Kelione po Italiją buvo planuota prieš pandemiją, norėčiau įgyvendinti šią svajonę 2022 m. ir atlaisvinti vietą kitai.”. Ne kartą į Italiją sugrįžti nori ir Monika “Į Italiją galima keliauti ir keliauti.” – sako kelionių ekspertė. Priešingai nei Monika, Italijoje nei karto nebuvo kolegės Skaistė ir Anželika – tad labai nori su šia šalimi susipažinti. 

Egzotiškų poilsio ir autentiškų patirčių gerbėjai keliaus į unikalias egzotiškas kryptis

Estravel vadovė Žydrė 2022-aisiais metais planuoja nuvykti į Japoniją – dar prieš pandemiją Žydrė turėjo kruizu keliauti po Japoniją, tačiau dėl COVID-19 teko kelionę atšaukti. “Labai noriu susipažinti su seniausia pasaulyje istorija, patirti gamtos ir žmogaus kūrybos grožį, japoniškas SPA tradicijas, susipažinti su inovatyviais naujausiais išradimais. “

“Noriu aplankyti Kosta Riką dėl užburiančios gamtos. Balio saloje noriu apsilankyti Ubude bei pailsėti laukiniuose paplūdimiuose. Hakuna Matata – būtent toks poilsis vilioja Zanzibare. Žinau, kad Kuba stipriai keičiasi, tad kol dar yra išlikusi dalis tikrosios Kubos dvasios, noriu nuvykti būtent ten. Apskritai, galimybė keliauti yra nuostabus jausmas, nepakartojamos patirtys ir geriausia investicija. Tad tiek sau, tiek kitiems linkiu kuo daugiau kelionių bei naujų patirčių 2022 metais.” – tiek daug didelių planų 2022-aisiais nori įgyvendinti mūsų kolegė Vyka, kuri labai pasiilgo egzotinių kelionių.  

Egzotiškų kelionių ir patirčių taip pat pasiilgo ir kolegė Monika, kuri naujaisiais metasi svajoja nukeliauti į Dominikos Respubliką bei sugrįžti pažinti Brazilijos. “Brazilija, nes dar liko daug pamatyti, Dominikos Respublika, nes čia “gimė” “Bachata”.” – sako kelionių ekspertė. Į Braziliją taip pat nori nukeliauti ir Vilma – “Noriu pažinti didžiausią portugalakalbę šalį”. 

Į egzotišką ir gražiausiu pasaulyje tituluojamą salyną – Seišelius, 2022-aisiais nori nuvykti ir kolegė Solveiga “Čia dar nebuvau ir labai labai noriu pamatyti visą tą grožį”. 

Slidžių ir gamtos didybės gerbėjai ieško kalnų

Estravel komanda turi dvi dideles slidžių entuziastes – Dianą ir Daivą. Kelionių ekspertės vos pasitaikius progai ieško galimybių keliauti ten, kur daug sniego, saulė ir aukšti kalnai. Diana 2022 metais svajoja nuvykti į slidinėti į Norvegiją – “Didinga, graži, natūrali ir nepakartojama Norvegijos gamta. Garantuotas natūralus sniegas, galimybė grožėtis poliarine pašvaiste – kas gali būti geriau?” – sako Diana. Priešingai nei Diana, Daiva konkrečios šalies slidinėjimui neturi – “Man svarbu ten, kur geras oras, daug saulės ir sniego. Beprotiškai pasiilgau slidinėjimo!”. 

Kalnų taip pat 2022-aisiais ieškos ir Benita “2021 m. viena iš įgyvendintų kelionių buvo į Lenkijos kalnų kurortą – Zakopanę ir Tatrų kalnus. Šiemet planuojame vykti į kitą Tatrų kalnų pusę Slovakijoje. Tik mes čia ne slidinėti, o žygiuoti kalnais (hiking) vykstame. Peizažai, kurie atsiveria su kiekvienu metru lipant aukštyn ir užkilus į kalnų viršūnes – gniaužia kvapą. “

Kalnais, kultūra ir nuostabia virtuve garsėjanti svetingoji Gruzija – kolegės Irenos svajonė dar nuo 2019 metų, kurios įgyvendinti nepavyko dėl pandemijos. “Noriu pamatyti ir pajausti gruzinišką svetingumą, gamtą ir istoriją.” – kelionių planais dalinasi Irena.

Ne tik kalnų, bet ir daugybės kitų gamtos stebuklų 2022-aisiais ieškos ir kolegė Greta, kuri tikisi su antrąja puse nuvykti į Kroatiją. “Tikimės, kad vasarą įgyvendinsime šią kelionę ir galėsime savo akimis išvysti nuostabų gamtos stebuklą Kroatijoje – Plitvicos Nacionalinį parką, sostinę Zagrebą, istorinį Splito miestą ir daugiau. Ši šalis vilioja ir savo pasakiškais Adrijos jūros peizažais, figų/abrikosų plantacijomis, visuomet šviežiomis jūrų gėrybėmis, svetingais vietiniais gyventojais. Kartą teko čia lankytis, bet šalis tokia turtinga gamtos/skonių/istorinių miestų prasme, kad dar ne kartą čia grįžčiau.” – sako kelionių ekspertė. 

Nors visus mus vienija kelionės – visų mūsų norai ir svajonės skirtingos. O gal mūsų ir Jūsų svajonės sutampa?  Naujaisiais metais matote save slidinėjant kalnuose, keliaujant po egzotiškiausias Karibų jūros ar Europos salas, ragaujant skaniausią maistą ir vyną Italijoje? Norite, kad Jūsų 2022 m. kelione nuo A iki Z būtų profesionaliai pasirūpinta? Tuomet pasikalbėkime – išsakykite mums savo svajones, o mūsų komanda padės jas įgyvendinti. O svajoti ir keliauti reikia čia ir dabar – pandeminiame kontekste kasdiena yra nežinomybė. 

Parašykite komentarą

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: