Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 35 sav.

Tokios neįprastos vasaros, kokia buvo ši – tikrai neprisimename. Nors kelionių buvo daug mažiau, žiūrime į tai pozityviai. Kodėl? Nes turbūt dar niekad taip saugiai nekeliavome, kaip dabar! Žinome, kad viskas laikina, todėl į naują rudens darbų sezoną žengiame pasiruošę naujiems iššūkiams ir dar įdomesnėms Jūsų kelionėms!

O su kokiomis aktualijomis palydime 2020 m. vasarą? 35 sav. kelionių naujienos – Jūsų dėmesiui.

ŠĮ SAVAITGALĮ VISI KELIAI VEDA Į JAPONIJĄ

Su paskutine vasaros savaite baigiasi tris mėnesius trukęs teminių savaitgalių sezonas Vilniuje. Šį savaitgalį pramogos sostinėje Jus nukels į kitą pasaulio kraštą – tekančios saulės šalį Japoniją. Kas įdomaus vyks? Apie viską sužinokite mūsų bloge!

JAPONIŠKOS SPA PATIRTYS BIRŠTONE

Japoniškomis patirtimis norėtumėte pasimėgauti atokiau nuo šurmulingojo Vilniaus? Praleiskite porą dienų Birštone ir mėgaukitės autentiško kobido masažo malonumais. “Vytautas Mineral SPA” pasirūpins, kad profesionalus masažas nukeltų Jus į Tolimuosius Rytus!

SVAJOJANTIEMS APIE TIKRĄ JAPONIJĄ – 2 ĮSPŪDINGOS KELIONIŲ PROGRAMOS

Jeigu norėtumėte išvysti tikrąją Japoniją – planuokite keliones į šią nuostabią šalį 2021 m.

UNIKALUS PASIŪLYMAS – POILSIS PRIE BALATONO EŽERO

Ar žinote, kad didžiausio Vengrijos ežero Balatono vidutinis gylis yra vos 3 metrai? Dėl to, vanduo čia įšilęs kone visus metus ir yra turkio žydrumo. Prie šio ežero rudenį galite ilsėtis ir Jūs, nes paruošėme Jums išskirtinį 5 n. atostogų pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti!

PAŽINKITE NEPAKARTOJAMĄ BUDAPEŠTĄ ŠĮ RUDENĮ

Kuo Jus nustebins karališkoji Vengrijos sostinė? Milijono verta vakarine miesto panorama plaukiant Dunojaus upe, daugiau kaip 450 terminių vandenų SPA ir baseinais, senoviniuose pastatuose įsikūrusiais barais ir daugybe istorinių tvirtovių. Norite viską pamatyti? Šiam tikslui parengėme autorinę 3 n. savaitgalio kelionę į šį miestą!

PASKUTINĖ GALIMYBĖ APLANKYTI ALANDŲ SALAS

Kol neturime labai daug galimybių keliauti egzotiškais kruizais, kviečiame naudotis kiekviena galimybe ir šiemet išbandyti trumpesnius, bet ne mažiau įdomius kruizus Baltijos jūra. Vienas tokių – kruizas Ryga-Alandų salos-Ryga. Paskutiniai plaukimai – jau rugsėjo 4 ir 11 dienomis, o kaina – nuo 30 €. Nepraleiskite galimybės!

SAVAITGALIO KRUIZAS RYGA-HELSINKIS-RYGA

Dar vienas naujas šių metų kruizas Baltijos jūra – Ryga-Helsinkis-Ryga. Šiuo maršrutu moderniausias “Tallink” kompanijos laivas plauks iki 2021 m., todėl dar turite laiko pasinaudoti galimybe ir nuvykti į Helsinkį įdomiausiu būdu. Išplaukimai dažni – kas antrą dieną. Tikrai išsirinksite sau patogiausią kelionės datą!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Kviečiame skaityti ir kitus Estravel naujienų blogo įrašus: