Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 36 sav.

Labas rytas Jums tariame su 36 sav. kelionių aktualijomis! Ne veltui sakome, kad kelionių pasaulis – labai dinamiškas. O pandemijos metu jis dar greičiau besikeičiantis. Kaip spėti susekti, kas svarbiausia? Jums tuo tikrai rūpintis nereikia, nes kiekvieną šeštadienio rytą gaunate aktualiausius savaitės perliukus iš Estravel.

Tęsiame tradiciją ir šįryt pristatome saviizoliacijos Europoje naujienas, naujus kelionių pasiūlymus saugiose šalyse ir dar daugiau.

Rugsėjo 4 d. 
ATNAUJINTI SAVIIZOLIACIJOS REIKALAVIMAI

Planuojantiems keliones – labai svarbu žinoti šalis, į kurias keliauti galima be privalomos saviizoliacijos tiek nuvykus, tiek grįžus į Lietuvą. Šviežiai atnaujintas tokių Europos šalių sąrašas – Jūsų dėmesiui.

Rugsėjo 3 d.
RUDENS ATOSTOGOS LIETUVOJE IR LATVIJOJE

Kol rugsėjis dar dosnus saulėtais orais, pasinaudokite galimybe ir išnaudokite gerus orus kelionėms po Baltijos šalis. Išmainykite savaitgalį namuose į 2-3 dienas poilsio Lietuvoje ar Latvijojekeliaukite į pieno dvarą, pažinkite nacionalinius parkus, išbandykite geriausius SPA ir dar daugiau.

Rugsėjo 2 d. 
GERĖJANTI SITUACIJA KIPRE

Pilkas rudens nuotaikas vejame šalin su dar viena džiugia žinia – saulėtasis Kipras fiksuoja vis sparčiai mažėjantį COVID-19 rodiklį. Todėl nieko nelaukdami kviečiame planuoti rudens poilsį nuostabiame UNESCO saugomame Pafose, šurmulingoje Agia Napoje ar visoje graikiškoje salos dalyje, keliaujant po ją automobiliu. Pasirinkimas – Jūsų!

Rugsėjo 1 d. 
POILSIS TIK SUAUGUSIEMS PAFOSE

Kalbant apie Kiprą, norime priminti Jums vieną naujausių Estravel kelionių į Pafosą, sulaukusią didelio susidomėjimo. Kuo šis pasiūlymas ypatingas? Nes tai poilsis išskirtinai tik suaugusiems! Kokybiškas 4* viešbutis, pasakiško grožio paplūdimio ruožas “Dievų krantas” ir nuostabus nacionalinis parkas su alyvmedžių giraitėmis ir uolomis.

Rugpjūčio 31 d.
WEBINARAS KELIAUJANTIEMS VERSLO TIKSLAIS

Ko negali praleisti keliautojai, planuojantys išvykas verslo tikslais? Nemokamo Estravel webinaro, ateinantį trečiadienį. Ką jame sužinosite? Išimtis verslo keliautojams, aviakompanijų naujienas, komandos formavimo renginių idėjas rudeniui ir dar daugiau. Registruokitės ir pasižymėkite datą kalendoriuje!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau aktualių naujienų ir Estravel blogo įrašų: