Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Lankytinos vietos ir kiti kelionių patarimai planuojantiems atostogas Majamyje

Majamis – vienas garsiausių JAV miestų, esantis Floridos valstijoje ant Atlanto vandenyno kranto. Keliautojai Majamį labiausiai myli dėl nuostabaus grožio paplūdimių ir gausybės kitų pramogų, kurias galima išbandyti, nepriklausomai nuo metų laiko. Todėl nesvarbu kokiu metų laiku nuspręsite keliauti į Majamį, šiame didžiuliame mieste tikrai rasite ką nuveikti, o patirti įspūdžiai išliks atmintyje ilgam!

Kokios žymiausios lankytinos vietos Majamyje?

  • Art Deco rajonas – spalvingas Majamio rajonas, kuriame rasite nuo 1930-ųjų restauruotus pastelinių ar neoninių spalvų pastatus. Čia galėsite ne tik pasigrožėti statiniais, prie jų įsiamžinti, bet ir apsilankyti ten įsikūrusiuose restoranuose, kavinėse ar baruose. 
  • Majamio zoologijos sodas – jame išvysite daugiau nei 2000 laukinių gyvūnų, kuriems yra užtikrinamos natūraliai gamtai artimos sąlygos. Šiame parke taip pat išvysite daugybę tropinių augalų, orchidėjų kolekciją. 
  • South Beach – tai vienas populiariausių paplūdimių, kuris įsikūręs visai netoli Art Deco rajono. 
  • Majamio mokslo muziejus – norintiems išvysti daugybę interaktyvių eksponatų, apjungiančių chemijos, biologijos ir fizikos mokslus.
  • Apsipirkinėjimas – daugybė prabangių ir garsių prekės ženklų parduotuvių, kuriuose geromis kainomis įsigysite ne tik lauktuvių sau, bet ir artimiesiems.

Ką dar verta žinoti planuojant kelionę į JAV? 

  • Dokumentai ir viza į JAV. Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia. Vykstant į JAV su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.
  • Oficiali JAV valiuta JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.
  • Majamyje vyrauja subtropinis klimatas, todėl šiltomis atostogomis čia galima mėgautis ištisus metus. Tačiau yra išskiriami du metų laikai: šiltas ir sausas nuo lapkričio iki balandžio bei karštas ir drėgnas oras nuo birželio iki rugsėjo.  
  • Lauktuvėms iš Majamio – parvežkite lauktuvių kosmetikos, kvepalų ar kitų populiarių dizainerių gaminių. Taip pat iš Majamio populiaru parsivežti įvairiaspalves skrybeles, skaras, rankų darbo papuošalys, magnetukus ir kt. 
  • Maistas Majamyje. Čia galima paragauti Karibų regiono, Indijos, Vietnamo, meksikietiškų patiekalų ar išbandyti vietinę Majamio virtuvę. Rekomenduojame paragauti traškios vištienos, įvairių saldžių kepinių, kokteilių. Majamis garsėja labai gerais restoranais, kavinėmis, barais, į kuriuos norisi grįžti dar ne kartą.

Kelionės į Majamį – nenuvils nė vieno poilsinių kelionių mėgėjo. Čia pramogų ras tiek mėgstantys aktyvų, tiek ir ramesnį poilsį. Estravel kelionių ekspertai pasirūpins visomis šiomis patirtimis ir profesionaliai suplanuotomis poilsinėmis ar pažintinėmis kelionėmis į Majamį. Kreipkitės, išsakykite savo poreikius, lūkesčius ir padarysime viską, kad kelionė į Majamį būtų pati įsimintiniausia.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: