Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Lėktuvų bilietai po Šiaurės ir Pietų Ameriką

Estravel kelionių ekspertai kviečia Jus svajoti ir didžiausias svajones įgyvendinti. Turime Jums super gerą lėktuvų bilietų pasiūlymą – sukūrėme nepakartojamus nuotykius dovanojantį skrydžių maršrutą.

Šį lėktuvų bilietų pasiūlymą galite užsakyti tik Estravel kelionių centre, tiesiogiai kreipdamiesi į Estravel kelionių komandą. Užsakyti šių bilietų internetu už tokią kainą – nėra galimybės.

STOKHOLMAS ✈️ NIUJORKAS ✈️ SAN CHUANAS ✈️ RIO DE ŽANEIRAS (savarankiškas nuvykimas) SAN PAULAS ✈️ LAS VEGASAS (savarankiškas nuvykimas) SAN FRANCISKAS✈️ STOKHOLMAS

Niujorkas (JAV)

Niujorkas – energingas ir niekada nemiegantis miestas rytinėje Jungtinių Amerikos Valstijų pakrantėje. Šiame mieste dangų skrodžia aukšti dangoraižiai, o gatvėse šurmuliuoja milijonai žmonių. Dieną gyventojai ieško ramybės pagrindiniuose miesto parkuose, o vakarais įsisuka į naktinio gyvenimo linksmybes. Meniški ir kosmopolitiški rajonai, pasaulinio lygio Brodvėjaus šou, skaniausi beigeliai ir ne tik.  Niujorkas – nuostabus didelių svajonių miestas, kurį verta aplankyti bent kartą gyvenime. Plačiau apie rekomenduojamas patirtis ir lankytinas vietas Niujorke – skaityti čia.

San Chuanas (Puerto Rikas)

San Chuanas siūlo gausybę veiklų istorijos mylėtojams, šeimoms, vaikams, romantikams, gurmanams, pirkėjams, šokėjams, muzikos gerbėjams, paplūdimio ar vandens sporto entuziastams ir nuotykių ieškotojams. Rekomenduojame pavaikštinėti San Chuano gatvėse, aplankyti Casa Bacardi, Casa Blanca, Museo de las Américas, didingą de San Felipe Del Morro pilį ar leistis į Rio Camuy uolų parko ekskursijas.

Rio de Žaneiras (Brazilija)

Rio de Žaneiras – tai sambos ritmu pulsuojantis miestas. Miestas labiausiai atpažįstamas dėl Kristaus Atpirkėjo staulos, kuri žvelgia į miestą nuo Korkovado kalno. Taip pat šiame Brazilijos mieste verta pamatyti Cukraus kalva vadinamą kūgio formos kalną, krio viršūnę galima pasiekti lynų keltuvu. Taip pat čia vyksta visame pasaulyje garsus Rio de Žaneiro karnavalas.

San Paulas (Brazilija)

San Paulas – didžiausias Brazilijos miestas, kuris stebina ne tik verslo centrų ir dangoraižių begalybe, bet ir įspūdingu kultūriniu, gastronominiu ir naktiniu gyvenimu. Čia apstu muziejų, galerijų, įdomaus gatvės meno bei pasaulinio lygio renginių. TOP Estravel rekomendacijos ką pamatyti ir patirti San Paule: Paulista Avenue – ilgiausia ir judriausia miesto promendama, Vila Madalena – hipsteriškas kvartalas, Museu de Arte de Sau Paulo – ryškiausas San Paulo muziejus.

Las Vegasas (JAV)

Miestas vidury dykumos, kuris vakare sužiba ryškiomis šviesomis ir keliautojus traukia unikaliomis pramogomis. Čia galima apsilankyti viešbučiuose, kurie tarsi muziejai ir atspindi garsius pasaulio miestus kaip Veneciją, Paryžių ar Niujorką. Keliautojų akis prikausto pagal muziką šokantis fontanas, nauja ir įspūdinga pramogų erdvė “Sphere”, galimybė išvysti fantastiškus “Cirque du Soleil” ir kitokius pasirodymus. Ir žinoma, galima išmėginti sėkmę kazino.

San Franciskas (JAV)

Miestas, kuris žavi išskirtine Viktorijos laikų architektūra, į kalvas kylančiomis ir raitytomis miesto gatvelėmis. Lankantis čia verta ne tik įsiamžinti prie garsaus ir miesto vizitine kortele tapusio Auksinių Vartų tilto, bet ir apsilankyti kinų kvartale, Dolores bažnyčioje, Šiauriniame paplūdimyje, garsaus serialo “Twin Peaks” apžvalgos aikštelėje, žvejų prieplaukoje. Taip pat dėmesio verta Alkatraso sala, į kurią yra vykdomos išvykos laivu.

Lėktuvų bilietų užsakymo sąlygos

 • Keliauti rekomenduojama nuo 2024 m. lapkričio  mėn. iki 2025 m. kovo mėn.
 • Maksimalus kelionės laikotarpis – neribojamas.
 • Lėktuvų bilietų kaina pateikta asm. skrendant į abi puses.
 • Visos kelionės metu prireikus gausite Estravel pagalbą 24/7. 
 • Į visus skrydžius įskaičiuotas rankinis (8 kg.)  ir  registruotas bagažas (2 vnt. po 23 kg.).
 • Lėktuvų bilietai negrąžinami.
 • Pasiūlymo galiojimo laikotarpiu galimi valiutų keitimo kursų pokyčiai, dėl kurių gali šiek tiek keistis galutinė lėktuvų bilietų kaina. (teiraukitės Estravel kelionių konsultanto pagal pasirinktą maršrutą).
 • Nurodyta lėktuvų bilietų kaina galioja tik tol, kol yra laisvų vietų (atkreipiame dėmesį, kad jų yra labai nedaug).
 • Nurodytos lėktuvų bilietų kainos negalioja šventiniais laikotarpiais (Kalėdos, Naujieji metai, Velykos).

Lėktuvų bilietus, poilsį viešbučiuose, pilnus kelionių pasiūlymus visose aukščiau minėtose kryptyse galite užsakyti Estravel kelionių agentūroje. Visos kelionių paslaugos vienoje vietoje. Pirmiausia rekomenduojame rezervuoti lėktuvų bilietus, kuriems galioja akcija, o po to planuoti pervežimus, apgyvendinimą, ekskursijas. Mūsų kelionių ekspertų komanda padės Jums suplanuoti lankytinas vietas, patars dėl maršruto korekcijų jei bus reikalinga, rekomenduos ir užsakys populiariausias, įdomiausias ekskursijas, kelionių draudimą ir dar daugiau. 

Užsakydami Estravel lėktuvų bilietus Estravel – Jūsų kelionė yra patikimose ir saugiose rankose 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Daugiau naudingų Estravel kelionių patarimų: