Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Mokinių atostogos 2022: Kur keliauti su vaikais per rudens atostogas?

Artėja mokslo metų pradžia, o kad mokslai ir darbai būtų sėkmingi, būtina laiku ir kokybiškai pailsėti ne tik vasarą, bet ir per atostogas mokslų sezonu. Artėjančios 2 savaitės itin svarbios tiems, kurie dar nori spėti gauti vietų populiariausiose atostogų kryptyse ir rekomenduojamuose viešbučiuose per rudens mokinių atostogas. Tad kur dar galite keliauti su visa šeima šiuo laikotarpiu? Estravel rekomendacijos.

Kelionių idėjos su pradinukais (1-4 kl.)

Turkija ir Egiptas

Turkija ir Egiptas – dvi populiariausios atostogų kryptys ne tik tarp lietuvių, bet ir visos Europos keliautojų. Kodėl šios kryptys idealiai tinkamos atostogoms su vaikais? Saulėti orai, geri smėlio paplūdimiai, kokybiški viešbučiai su didelėmis teritorijomis, plačiu “viskas įskaičiuota” paslaugų spektru ir stipriomis animatorių programomis. Beveik visi 4-5* viešbučiai turi vaikų užimtumo klubus įvairaus amžiaus vaikams. Viešbučiuose dalis baseinų būna šildomi ir turi nusileidimo kalnelius, o didesni viešbučiai turi net nuosavus vandens parkus. Beje, Egiptą keliautojai renkasi ir todėl, kad čia gausu gražių koralinių rifų nardymui. Tad veiklos čia puikioms atostogoms gausu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems! 

Malaga

Ispaniška saulė, nuostabi virtuvė, auksiniai smėlio paplūdimiai, jūra ir nuotaikingas gyvenimo ritmas – tai atrasite Malagoje. Su mažesniais vaikais taip pat Malagoje galėsite aplankyti vandens parką, delfinariumą, Tivoli pramogų parką, unikalų akvariumą Sea Life Benamaldena kur žuvys ir rajos plaukios tiesiai virš galvos, zoologijos sodą netoliese ir daugiau. Vaikams reikia jūros, smėlio ir pramogų – būtent tai rasite Malagoje. 

Kelionių idėjos su vidurinės mokyklos amžiaus vaikais (5-8 kl.)

Tenerifė

Šeimoms, norinčioms derinti puikų paplūdimio poilsį su pažinimu – rekomenduojame keliauti į Kanarų salą Tenerifę. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Tenerifė taip pat turi nuostabų Loro zoologijos parką, kuris palieka įspūdį įvairaus amžiaus vaikams. 

Paryžius (kelionė į Disneilendą)

Trumpai kelionei su vaikais idealiai tiks nuostabusis Paryžius, kuriame kartu su šeima rekomenduojame pramogauti milžiniškame Disneilendo pramogų parke! Esame Kelionė į Disneilendąįsitikinę – Disneilendas – kiekvieno vaiko svajonė! Keliaudami į Disneilendą pagal Estravel suplanuotą programą tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus skrisite į Paryžių, turėsite 3 dienų bilietus į Disneilendo ir Walt Disney parką bei, geriausia dalis – po pramogų ilsėsitės prabangiame Disneilendo parke esančiame viešbutyje! 

Kruizas po Graikiją ir Turkiją

Norintiems pamatyti dvi populiariausias vasariškų atostogų kryptis vienoje kelionėje rekomenduojame visai šeimai leistis į kelionę kruizu po Turkiją ir Graikiją. Nuobodžiauti nebus kada, nes per savaitęs kruizą kiekvieną dieną aplankysite naują uostą. Stambulas, Santorini, Atėnai ir daugiau – ideali kelionė po šiuos uostus norintiems pasimėgauti bekraščiais jūros vaizdais, tyrinėti svarbių mūsų civilizacijai miestų istoriją ir daugiau.

Kelionių idėjos su gimnazistais (9-12 kl.)

Madeira

Planuojantiems šeimos kelionę per rudens moksleivių atostogas (ir ne tik per jas) vienas geriausių pasirinkimų bus Portugalijos sala Madeira! Šioje saloje daugiau nei pusę metų dirbusi, su visa šeima gyvenusi ir keliavusi Estravel vadovė Žydrė tikina, kad ši sala paliks didžiulį įspūdį tiek mažiausiems, tiek ir jų tėveliams. Madeiroje gausu veiklų ir pramogų gryname ore: kalnai, žygiai, vandenynas, botanikos parkai ir daugiau. Unikalios, aktyvios ir kupinos šviežio oro atostogos garantuotos. 

Jungtiniai Arabų Emyratai (Dubajus, Abu Dabis)

Jungtiniai Arabų Emyratai – Dubajus ir Abu Dabis bus idealus pasirinkimas toms šeimoms, kurios nori kasdien pamatyti ir patirti vis ką nors naujo, prabangaus, unikalaus. Dubajuje vaikams patiks Dubajaus dangoraižiai, inovatyvus tik šiemet atidarytas Ateities muziejus, įspūdingas apžvalgos ratas, Burj Khalifa dangoraižis, unikalus atrakcionų parkas vaikams ir suaugusiems – Dubai Parks & Resorts. Abu Dabyje įspūdį paliks Ferrari World pramogų parkas, didžiausias JAE vandens atrakcionų parkas, nacionalinių Abu Dabio paukčių – sakalų – priežiūros centras ir daugiau.

Norintiems aplankyti JAE ne tik per rudens, bet ir per žiemos atostogas rekomenduojame jau dabar rezervuoti vietas įspūdingame Jungtinių Arabų Emyratų kruize. Plauksite naujausiu ir didžiausiu MSC Cruises kompanijos laivu MSC World Europa. Pirmasis plaukimas – Kalėdų išvakarėse. Laive, plaukiančiame po JAE, erdvės didelės, jų daug ir pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Pradedant LEGO dirbtuvėmis, vaikų žaidimų kambariais ir baigiant įspūdingu vandens parku bei čiuožykla per keletą laivo denių.

Niujorkas

Niujorkas, Laisvės statulaJeigu Jūsų paaugliai žiūri filmus, serialus sukurtus Amerikoje, jie tikrai norės pamatyti žymiausią JAV miestą – Niujorką, jo pramogas ir niekada nemiegantį jo gyvenimą. Kruizas aplink Laisvės statulą, užkopimas į Empire State dangoraižį, Brodvėjaus šou, garsųjį Manheteno rajoną ir daugiau. Trumpa kelionė į Niujorką tikrai paliks įspūdį visai šeimai. 

Tad jei norite savo vaikams parodyti įdomiausias pasaulio vietas, keliautojų puikiai įvertintus viešbučius, jūrą, kalnus, garsiausius pasaulio pramogų parkus ir daugiau – užsakykite (spauskite ir pildykite užklausos formą, siųskite laišką keliones@estravel.lt arba skambinkite 85 212 58 05) rudens vaikų atostogų keliones jau dabar. Atkreipiame dėmesį, kad kelionių kainos dabar kinta labai greitai – todėl tikslios kainos kuri galioja šiai akimirkai teiraukitės Estravel kelionių konsultanto. 

Taip pat kelionių entuziastus kviečiame prenumeruoti Estravel naujienlaiškį. Kiekvieną savaitę Jūsų el. pašto dėžutes pasieks įdomiausios kelionių, kruizų, aviakompanijų ir kt. turizmo naujienos, įkvepiantys blogo įrašai, geriausių kainų pasiūlymai ir daugiau. 

Parašykite komentarą

Daugiau Estravel kelionių idėjų ir naujienų: