Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Mokinių atostogos 2023: Kur keliauti su vaikais per rudens atostogas?

Artėja mokslo metų pradžia, o kad mokslai ir darbai būtų sėkmingi, būtina laiku ir kokybiškai pailsėti ne tik vasarą, bet ir per atostogas mokslų sezonu – juk poilsio reikia ir saugusiems, ir vaikams! Artėjančios savaitės itin svarbios tiems, kurie dar nori spėti gauti vietų populiariausiose atostogų kryptyse ir rekomenduojamuose viešbučiuose per rudens mokinių atostogas (2023 m. vaikų atostogos spalio 30 d. – lapkričio 3 d.). Tad kur dar galite keliauti su visa šeima šiuo laikotarpiu? Jeigu jau turite išsirinkę kelionių kryptį – mielai lauksime Jūsų užklausos, o jei dar svarstote – rinkitės iš puikių, patikrintų ir populiarių mokinių atostogų kelionių idėjų. 

Kelionių idėjos su pradinukais (1-4 kl.)

Turkija ir Egiptas

Turkija ir Egiptas – dvi populiariausios atostogų kryptys ne tik tarp lietuvių, bet ir visos Europos keliautojų. Kodėl šios kryptys idealiai tinkamos atostogoms su vaikais? Saulėti orai, geri smėlio paplūdimiai, kokybiški viešbučiai su didelėmis teritorijomis, plačiu “viskas įskaičiuota” paslaugų spektru ir stipriomis animatorių programomis. Beveik visi 4-5* viešbučiai turi vaikų užimtumo klubus įvairaus amžiaus vaikams. Viešbučiuose dalis baseinų būna šildomi ir turi nusileidimo kalnelius, o didesni viešbučiai turi net nuosavus vandens parkus. Beje, Egiptą keliautojai renkasi ir todėl, kad čia gausu gražių koralinių rifų nardymui. Tad veiklos čia puikioms atostogoms gausu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems! 

Jeigu norite keliauti į Egiptą, tačiau įprastas atostogas prie jūros norite praturtinti ekskursijomis po istorinius Egipto objektus: įvairiausias šventyklas, požemius, senovės Egipto statinius ir rūmus – rekomenduojame keliauti unikalia Nilo upe kruizu. Šios kelionės ypatumas – ne tik daugybė unikalių senovės Egipto istorinių vietų, bet ir vyšnaitė ant torto – “viskas įskaičiuota” poilsis Marsa Alamo kurorte prie jūros (Marsa Alamas garsėja puikiais koraliniais rifais), 5* viešbutyje. Tad vienos kelionės metu bus suderinti ir vaikų, ir saugusių norai, tiek lėtų, tiek aktyvių atostogų poreikiai. Kruizas bus nuostabi idėja keliaujant ir su mažais, ir su vyresniais vaikais. Vien pats kruizas upe paliks didelį įspūdį vaikams.

Malaga

Ispaniška saulė, nuostabi virtuvė, auksiniai smėlio paplūdimiai, jūra ir nuotaikingas gyvenimo ritmas – tai atrasite Malagoje. Su mažesniais vaikais taip pat Malagoje galėsite aplankyti vandens parką, delfinariumą, Tivoli pramogų parką, unikalų akvariumą Sea Life Benamaldena kur žuvys ir rajos plaukios tiesiai virš galvos, zoologijos sodą netoliese ir daugiau. Vaikams reikia jūros, smėlio ir pramogų – būtent tai rasite Malagoje. 

Viena

Kelionė į Vieną – ne tik apie karališkus rūmus ir elegantišką miesto dvasią. Su mažesniais vaikais Viena yra puikus pasirinkimas, o didelis privalumas – artimas skrydis (tiesioginis skrydis iš Vilniaus trunka tik ~2 val.). O pramogų Vienoje, kurios paliks įspūdį vaikams – tikrai nemažai, ir visos jos labai įtraukiančios, edukuojančios ir smagios. Pavyzdžiui – galite aplankyti Drugelių namus, kurie įkurti rūmus primančio pastato oranžerijoje, pazivažinėti tikromis karietomis su žirgais, terariumą-akvariumą su įvairiais ropliais, vandens gyvūnais ir net rykliais, galite keliauti į Prater pramogų parką su apžvalgos ratu – tai vienas seniausių ir įdomiausių pramogų parkų Europoje. Vienos Marionečių teatre taip pat galite išvysti unikalių marionečių lėlių spektaklių, kurios įkūnija visame pasaulyje garsias pasakas.  

Kelionių idėjos su vidurinės mokyklos amžiaus vaikais (5-8 kl.)

Tenerifė

Šeimoms, norinčioms derinti puikų paplūdimio poilsį su pažinimu – rekomenduojame keliauti į Kanarų salą Tenerifę. Tenerifėje yra daug nacionalinių parkų, Teidės ugnikalnis, daug kalnuotų vietovių žygiams – tad sala tikrai patiks aktyvaus poilsio mėgėjams ir vaikams, mėgstantiems kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Tenerifė taip pat turi nuostabų Loro zoologijos parką, kuris palieka įspūdį įvairaus amžiaus vaikams. 

Gran Kanarija

Gran Kanarija – dar viena nuostabi Kanarų sala, kurioje telpa tiek visko daug, kad jausitės tarsi atskirame žemyne. Keliauti su vyresniais vaikais čia nuostabu, nes yra labai daug lankytinų vietų pažinimui: krokodilų parkas, kaktusų parkas, Rūko uola, Aborigenų miestai Galdaro arba Mundo, nuostabūs kalnai žygiams, taip pat labai labai daug paplūdimių (puikios sąlygos norintiems išbandyti įvairius vandens sportus). O kur dar magiškos, ir kur akys bepažvelgs besitęsiančios, Maspalomas smėlio kopos, kuriomis garsėja Gran Kanarija! O su vaikais poilsiui rekomenduojame viešbutį kuriam galioja nerealiai geros kainos, yra viskas įskaičiuota maitinimas bei nuosavas vandens parkas!

Paryžius (kelionė į Disneilendą)

Foto: www.disneylandparis.com

Trumpai kelionei su vaikais idealiai tiks nuostabusis Paryžius, kuriame kartu su šeima rekomenduojame pramogauti milžiniškame Disneilendo pramogų parke! Esame įsitikinę – Disneilendas – kiekvieno vaiko svajonė! Visame pasaulyje gerai žinomos „Disney“ animacijos pradininkas ir puoselėtojas Voltas Disnėjus yra pasakęs „Gera istorija gali nuvesti į fantastišką kelionę.“. Ir iš tiesų magiškos istorijos verta bus Jūsų šeimos kelionė į Disneilendą.

Kruizas po 3 žemynus (Graikija, Turkija, Kipras,  Izraelis, Egiptas)

Norintiems pamatyti dvi populiariausias vasariškų atostogų kryptis vienoje kelionėje rekomenduojame visai šeimai leistis į kelionę kruizu po 3 žemynus, aplankant Atėnus ir Rodo salą Graikoje, Kušadasio uostą Turkijoje, nusotabią ir istorija turtingą Kipro salą, Kairą Egipte (turite puikią galimybę vykti iki Gizos piramidžių) bei Ašdodo uostą Izraelyje. Nuobodžiauti nebus kada, nes per savaitęs kruizą kiekvieną dieną aplankysite naują uostą. O Rudenį keliauti šiuo kruizu idealu, nes orai jau nebe tokie karšti kaip vasarą. Mėgaukitės su visa šeima kruizine kelione, bekraščiais jūros vaizdais, tyrinėkite mūsų civiliazijai svarbią miestų istoriją ir ne tik. 

Kelionių idėjos su gimnazistais (9-12 kl.)

Viduržemio jūros kruizas (Ispanija, Italija, Prancūzija)

Vienas patogiausių ir pigiausių būdų pakeliauti po gražiausias Viduržemio jūros regiono vietas – kruizas. Kruizas po Viduržemio jūrą – puikus sprendimas pamatyti keletą šalių ir miestų vienos kelionės metu. Italija, Ispanija, Prancūzija – šalys, kurios kupinos pačių madingiausių vietų, pasaulinio lygio muziejų, prabangiausių boutique patirčių ir unikaliausių gamtos bei istorinių vietų. Keliauti į kiekvieną šalį atskirai – gana brangu, o kruizu galite aplankyti daug daugiau už vienos kelionės kainą.  Beje, šiemet šis Viduržemio jūros kruizas vyksta laivu MSC World Europa – tai pats naujausias, ekologiškiausias ir prabangiausias MSC Cruises kompanijos laivas. Jūsų laukia užburiantis maršrutas, maitinimas ir pramogos laive bei visam gyvenimui įstrigę atsiminimai apie šią kelionę!

Jungtiniai Arabų Emyratai (Dubajus)

Jungtiniai Arabų Emyratai – Dubajus ir Abu Dabis bus idealus pasirinkimas toms šeimoms, kurios nori kasdien pamatyti ir patirti vis ką nors naujo, prabangaus, unikalaus. Dubajuje vaikams patiks Dubajaus dangoraižiai, inovatyvus Ateities muziejus, Burj Khalifa dangoraižis su apžvalgos aikštelėmis, unikalus atrakcionų parkas vaikams ir suaugusiems – Dubai Parks & Resorts (čia yra teminių atrakcionų parkų rojus skirtinga tematika – įvairių animacinių herojų, filmų, serialų ir kt.) Atlantis vandens parkas Palmės saloje ir dar daugiau. Prabangioms ir nepaprastai įdomioms šeimos atostogoms!

Atkreipiame dėmesį, kad norintiems aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus ne tik per rudens, bet ir per žiemos mokinių atostogas rekomenduojame jau dabar rezervuoti vietas įspūdingame Jungtinių Arabų Emyratų kruize. Laive, plaukiančiame po JAE, erdvės didelės, jų daug ir pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Pradedant LEGO dirbtuvėmis, vaikų žaidimų kambariais ir baigiant įspūdingu vandens parku bei čiuožykla per keletą laivo denių.

Tolimų egzotinių kelionių idėjos visai šeimai

Jeigu su vaikais norėtumėte rudens atostogoms išskristi ten, kur aplink vien palmės ir balto smėlio paplūdimiai, skaniausi egzotiški vaisiai ir vandens pramogos – Estravel atrinko keletą tolimų egzotinių kelionių idėjų.

Maldyvai

Maldyvai tiesiog ideali atostogų vieta pavargusiems nuo kasdienybės, automobilių kamščių ir pasiilgusiems dangiškos ramybės bei šilumos. Į Maldyvus tikrai skrenda ne tik poros, draugai, bet ir šeimos su įvairaus amžiaus vaikais. Dėl Maldyvų išskirtinumo ir kvapą gniaužiančių, romantiškų kraštovaizdžių ir galimybės užsakyti itin privatų poilsį (pvz.: privačias vilas ant vandens) čia dažnai keliauja ir jaunavedžiai ar šeimos su įvairaus amžiaus vaikais – tiek pradinukais, tiek vyresniais, norinčios daugiau privatumo ir mažiau keliautojų aplink (Maldyvuose įprastai vienoje saloje yra vienas ar pora viešbučių, tad ramybės ir privatumo būna itin daug). Keliaujant į Maldyvus rekomenduojame rinktis tokį viešbutį, kur pramogų būtų gausu vienoje vietoje, nes atskirdus atostogų į Maldyvus – ilsėsitės vienoje saloje visą laiką. Tad svarbu, kad įdomu būtų ir vaikams, ir tėvams. Būtent tokį viešbutį Maldyvuose ir atrinkome Jūsų šeimos atostogoms.

Mauricijus

Mauricijaus sala – dar vienas rojaus kampelis Indijos vandenyne. Tačiau Mauricijus – ne tik baltas smėlis ir žydras vanduo. Į Mauricijų rekomenduojame keliauti ne tik paplūdimio, bet ir aktyvų poilsį mėgstančioms šeimoms. Čia yra nuostabių vietų ir didingas Le Morne kalnas žygiams gamtoje, pasakiško grožio kriokliai, vaizdingi maršrutai važinėjant keturačiais, galimybė skristi virš salos lynu, aplankyti 7 spalvų Chamarel žemę ir daugiau. Tobula norintiems įvairiapusiško poilsio. Galimybių aktyvioms veikloms labai daug, tad įdomiau čia bus keliauti su vyresnio amžiaus vaikais, paaugliais. 

Karibų jūros regionas (Kankunas Meksikoje, Jamaika)

Norintiems keliauti į Karibų regioną ir mėgautis žydra ir labai šilta Karibų jūra – rekomenduojame su šeima rinktis Kankuno kurortą Meksikoje arba keliauti atpalaiduojančių atostogų į Jamaiką (taip pat rekomenduojame keliauti su vyresnio amžiaus vaikais, paaugliais). Šiose kryptyse bus ką veikti tiek lėtą poilsį mėgstantiems keliautojams, tiek aktyvų pažinimą norintiems įgyvendinti keliautojams. Abiejose kryptyse – Jamaikoje ir Meksikoje, atrinkome Jums pasaulyje puikiai žinomos RIU tarptautinės grandinės viešbučius, kurie garsėja labai geru kainos-kokybės santykiu, plačiu pramogų spektru visai šeimai ir labai geru “viskas įskaičiuota”.

Meksikoje galėsite ne tik ragauti šviežius vaisius ir maudytis jūroje nuostabaus grožio balto smėlio paplūdimiuose, bet ir keliauti pažinti senovinių Inkų ir Actekų civiliazijos palikimo, išbandyti pirtis džiunglėse, maudynes pasakiško grožio požeminiuose ežeruose (cenote), mėgautis pasakiško skonio virtuve mėgstama visame pasaulyje. O be to, lapkričio 2 d. Meksikoje švenčiame Mirusiųjų diena – meksikietiškas helovinas, kur galite išvysti įspūdingus spalvingas persirengėlių fiestas, eisenas ir sudalyvauti kartu šiame šventiniame šurmulyje.  Tai tikrai bus įspūdingas reginys visai šeimai.

 Jamaikoje galėsite mėgautis unikaliais karibietiškais skoniais, regio muzikos ritmais ir išbandyti unikalias pramogas: žygius link krioklių, raftingą plaustais upe, aplankyti Bob Marlio, Kristupo Kolumbo muziejų, vėžlių parką su tropiniais sodais, kolibrių sodą, išbandyti įvairiausias vandens pramogas ir ne tik.

Tad jei norite savo vaikams parodyti įdomiausias pasaulio vietas, keliautojų puikiai įvertintus viešbučius, jūrą, kalnus, garsiausius pasaulio pramogų parkus ir daugiau – užsakykite (spauskite ir pildykite užklausos formą, siųskite laišką keliones@estravel.lt arba skambinkite 85 212 58 05) rudens vaikų atostogų keliones jau dabar. Atkreipiame dėmesį, kad kelionių kainos dabar kinta labai greitai – todėl tikslios kainos kuri galioja šiai akimirkai teiraukitės Estravel kelionių konsultanto. 

Taip pat kelionių entuziastus kviečiame prenumeruoti Estravel naujienlaiškį. Kiekvieną savaitę Jūsų el. pašto dėžutes pasieks įdomiausios kelionių, kruizų, aviakompanijų ir kt. turizmo naujienos, įkvepiantys blogo įrašai, geriausių kainų pasiūlymai ir daugiau. 

Parašykite komentarą

Daugiau Estravel kelionių idėjų ir naujienų: