Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujienos keliaujantiems: 38 sav.

Jau dabar planuojate kitų metų atostogas? O gal atostogauti ketinate dar šią žiemą? Geriausi savaitės pasiūlymai, akcija kelionėms į Maldyvus ir dar daugiau – 28-os sav. kelionių naujienose.

Rugsėjo 16

„Companion entertainment” – nauja „Turkish Airlines“ aviakompanijos programėlė, leisianti peržiūrėti skrydžio pramogų sistemos turinį dar prieš skrydį. Pasižymėkite mėgstamus filmus, TV programas, paleiskite, stabdykite įrašus per savo mobilųjį telefoną ir dar daugiau. Pasinaudokite skrydžių akcija verslo klase ir programėlę išbandykite jau netrukus!

 

 

 

 

Rugsėjo 17

Nuo spalio 1 d. lietuviams keliautojams vizos į Sankt Peterburgą bus išduodamos nemokamai, o planuodami kelionę iš anksto dar ir pasinaudosite labai geromis skrydžių kainomis!

 

 

 

 

Rugsėjo 17

Ar žinojote, kad keliaudami iš Varšuvos, Dominikos Respubliką, Meksiką, Mauricijų, Žaliojo Kyšulio ir Kanarų salas, Omaną, Šri Lanką ir Keniją pasieksite patogiais skrydžiais labai geromis kainomis? Pradinė kelionės įmoka TIK 15 %!

 

 

 

 

 

Rugsėjo 19

Maldyvai – Jūsų svajonių kelionių sąraše? Dabar planuoti poilsį juose pats geriausias metas: kelionėms galioja akcija, skrisite patogiomis avialinijomis, ilsėsitės ekspertų aptikrintuose kokybiškuose viešbučiuose, o ir datą pasirinksite patogiausią – nuo gruodžio iki gegužės mėn., kai oras Maldyvuose idealus poilsiui!

 

 

 

Rugsėjo 19

Kodėl apie vasaros atostogas verta pagalvoti dabar?  Liko TIK 10 d. pasinaudoti mažiausios kainos garantija bei geriausiomis išankstinių 2020 m. pavasario-vasaros kelionių įsigijimo sąlygomis! Pradinė įmoka tik 50 € ir vasaros atostogos – garantuotos.

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 19

Vilniuje svečiams duris atvėre pirmasis „Hilton“ ženklo viešbutis „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“. Kodėl verta apsistoti viešbutyje, pataria Estravel kelionių ekspertai.