Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujas pažintinis takas pajūryje – “Paukščių Takai”

Nuotrauka: Klaipėdos turizmo informacijos centras

Šį spalį keliausite trumpo poilsio į Lietuvos pajūrį? Ieškote įdomių pažintinių takų šiame regione, kur galėtumėte pasivaikščioti gaiviais rudens rytais? Estravel rekomenduoja aplankyti naują pažintinį taką miške, maršrutą “Paukščių Takai”, Kliošių kraštovaizdžio draustinyje. Pažintinio tako ilgis – net 14 km, tad aktyvaus poilsio gerbėjams vaikštinėti juo bus tikras malonumas. 

Naujas maršrutas “Paukščių takai” leidžia geriau pažinti Tyrų pelkę, išgirsti čia gyvenančių paukščių giesmes, grožėtis unikalia pelkių augmenija ir visa tai padaryti einant specialiai įrengtu taku, nekenkiant vietinei florai ir faunai. Pažintinis takas veda link naujo apžvalgos bokštelio iš kurio atsiveria Tyrų pelkės panorama.

Ką išvysite keliaudami šiuo nauju pažintiniu taku “Paukščių Takai?”

  • Pradėsite žygį Drevernos uoste – čia galite užlipti į apžvalgos bokštą ir pasigrožėti marių vaizdais.
  • Eisite palei Karaliaus Vilhelmo kanalą ir įsuksite į seną mišką, grožėsitės pelkių užlietomis pievomis. 
  • Pažintinio tako pabaigoje išvysite apžvalgos bokštelį, nuo kurio galėsite pasigrožėti Tyrų pelkės, Kuršių marių bei Kuršių Nerijos smėlio kopų vaizdais.
Nuotraukos: Klaipėdos turizmo informacijos centras

Visame take yra įrengtos specialios edukacinės lentelės su paukščių atvaizdais. Nuskaitę QR kodą lentelėje su savo mobiliuoju telefonu ir parsisiuntus programėlę BirdNET galima dar geriau pažinti vietinių paukščių giesmes ir išvysti kaip jie atrodo. 

Norite keliauti prie jūros ir ieškote įdomaus kelionės varianto, ekskursijų ar viešbučio Palangoje, Klaipėdoje ar kitame pajūrio mieste nakvynei? Susisiekite su mūsų profesionalia kelionių Lietuvoje komanda – pasiūlysime tikrai kokybiškus apgyvendinimo, ekskursijų, komandinių išvykų, pažintinių turų ir pan. variantus. Siųskite užklausą arba skambinkite tel. 85 212 58 03 ir pasikalbėkime dėl Jūsų kelionės po Lietuvą!

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu daugiau Estravel kelionių patarimų ir naujienų: