Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

39 savaitės kelionių naujienos: kokie skrydžiai ir kelionės prasideda spalį?

Sveiki atkeliavę į dar vieną nuostabų rudens mėnesį! Žengiame į spalį su džiaugsmu, nes turime labai gerų naujienų keliautojams. Sužinosite viską Estravel 39-os savaitės aktualijų apžvalgoje.

  • Kokie tiesioginiai skrydžiai prasideda spalį?
  • Kur dar yra vietų išvykti spalio gale ir atostogauti pirmąją lapkričio savaitę?
  • Kur jau galima ruoštis keliauti 2023 m. vasarą?

PRASIDĖJO TIESIOGINIAI UŽSAKOMIEJI SKRYDŽIAI Į MALAGĄ

Penktadienį prasidėjo tiesioginiai užsakomieji skrydžiai į Malagą Ispanijoje – ši kryptis tokia populiari spalio mėn. atostogoms, kad vietų liko tik į du skrydžius spalio 14 ir 21 dienomis. Norite dar spėti užsakyti kelionę? Rinkitės iš mūsų rekomenduojamų viešbučių Malagoje ir aplink.

NUO SPALIO 30 D. PRASIDEDA TIESIOGINIAI SKRYDŽIAI Į ZANZIBARĄ

Spalio pabaiga taip pat bus dosni naujomis skrydžių kryptimis. Norintiems egzotiškų atostogų balto smėlio paplūdimiuose – rekomenduojame keliauti į Zanzibarą! Nuo spalio 30 d. į šią unikalią prieskonių salą bus vykdomi tiesioginiai užsakomieji reisai. Poilsiui rekomenduojame viešbutį, kurio kainos ir kokybės santykis vertinamas labai gerai!

NUO SPALIO 31 D. LENGVIAU PASIEKIAMAS MAROKAS

Nuo spalio 31 d. taip pat lengviau galėsime pasiekti Maroką – prasideda tiesioginiai skrydžiai į Marakešą iš Rygos, o jungtys su skrydžiais iš Lietuvos – labai patogios. Tad ištroškusius pažintinių kelionių džiaugsmo, norintiems pamatyti autentiškiausias vietas ir išgirsti paslaptingiausias istorijas – kviečiame į Maroką!

NET 18 NAUJŲ KRYPČIŲ VASAROS SKRYDŽIAMS | IŠPARDAVIMAS

Nerealiai džiugios naujienos ir tiems, kas jau planuoja vasaros atostogas – mūsų partneriai airBaltic pristato net 18 naujų saulėtų krypčių kelionėms iš Baltijos šalių vasarą. Iš Vilniaus – net 4 tiesioginės kryptys: Maljorka, Malaga, Nica ir Heraklionas! Rekomenduojame jau dabar išsirinkti ir užsisakyti lėktuvų bilietus pigiau, nes šioms kryptims, tik šį savaitgalį galioja akcija!

NAUJAS PAŽINTINIS MARŠRUTAS PAJŪRYJE

Ar girdėjote, kad pajūrio regione yra naujas pažintinis maršrutas keliautojams? Naujas maršrutas “Paukščių takai” leidžia geriau pažinti Tyrų pelkę, išgirsti čia gyvenančių paukščių giesmes, grožėtis unikalia pelkių augmenija. Takas veda link naujo apžvalgos bokštelio iš kurio atsiveria Tyrų pelkės panorama.

6 IDĖJOS ATOSTOGOMS PIRMĄ LAPKRIČIO SAVAITĘ

Kur dar yra vietų norintiems išvykti per moksleivių rudens atostogas, ar poroms, prasitęsusioms lapkričio laisvadienius iki pilnos savaitės? Jūsų dėmesiui: Madeira, Šarm el Šeichas, Tenerifė ir daugiau idėjų.

3 PRABANGIOS ARTIMŲJŲ RYTŲ ŠALYS VIENOJE KELIONĖJE

Estravel kviečia nuo šio gruodžio keliauti įspūdingu kruizu po prabangiausius Artimųjų Rytų uostus – JAE, Katarą ir Saudo Arabiją – su naujausiu MSC Cruises laivu. Suplanavome kelionę su jau įskaičiuotais skrydžiais ir pervežimais. Pilno kelionės paketo kaina labai gera – nuo 1289 €.

KOMANDOS FORMAVIMO VEIKLA GURMANAMS

Ieškote komandos formavimo veiklos, kuri būtų ne tik smagi pramoga, bet ir paaštrintų kiekvieno dalyvio protą? Estravel rekomendacija – maisto gaminimas! Kartu ruošdami maistą sužinosite kas iš Jūsų tikri lyderiai, kas yra kūrybiškiausi, įsiklausantys. Esame patys išbandę šią pramogą – įspūdžiai patys geriausi.

KAIP SEKASI ESTRAVEL TRAVEL AGENT ACADEMY STUDENTAMS?

Antroji Estravel Travel Agent Academy savaitė kupina praktinių įgūdžių. Kokioje aviakompanijoje bei kokiame populiariame Vilniaus viešbutyje lankėsi mūsų akademijos studentai? Ką įdomaus sužinojo ekskursijos po oro uostą metu? Sužinokite daugiau mūsų Facebook.

Jeigu dar nesuplanavote spalio, lapkričio ar būsimų žiemos bei vasaros atostogų – kviečiame pasikalbėti. Estravel padės išsirinkti kelionės idėją, pakonsultuos, suplanuos ir užsakys viską, kas reikalinga, tobulai kelionei. Siųsti užklausą dėl savo atostogų Estravel galite Jums patogiu būdu: rašykite laišką el. p. keliones@estravel.lt, skambinkite 85 212 58 05 arba siųskite užklausą čia.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu ir daugiau Estravel kelionių idėjų bei patarimų: