Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Virtualių renginių TOP 5 Jūsų komandai – kodėl verta juos organizuoti?

Antro ir gerokai užsitęsusio karantino metu, daugeliui dirbant nuotoliniu būdu, komandos formavimo renginių ir bendrų susibūrimų poreikis stipriai išaugo. Šiuo laikotarpiu surengėme ne vieną virtualų renginį ir įsitikinome, kad šie renginiai ne tik padeda praskaidrinti karantino rutiną dirbant namuose, bet ir stiprina bendrystės jausmą bei motyvuoja komandą vieningai įveikti iššūkius.

“Žmonės pasiilgę neformalaus bendravimo su kolegomis. Įvairūs virtualūs renginiai, žinoma, neatstoja gyvo bendravimo, tačiau tikrai stiprina komandinę dvasią, o tuo pačiu ir palengvina gyvų renginių laukimą”, – sako kelionių ir renginių Baltijos šalyse skyriaus vadovė Nona. 

 • Virtualūs renginiai ne tik puikiai atlieka motyvacinę funkciją komandos nariams, bet ir kainuoja sąlyginai pigiai. “Virtualių renginių metu sutaupomi kelionės, nakvynės, maitinimo, apšvietimo ir įgarsinimo, patalpų nuomos ir kt. kaštai. Online renginys yra pigesnis už gyvą, tačiau jo kokybė prilygsta realiam renginiui, todėl tai – puikus kainos ir kokybės santykis”, – įsitikinusi Nona.
 • Virtualūs renginiai suteikia ir labai daug lankstumo ir galimybių efektyviai reaguoti į besikeičiančią situaciją. “Draudimas organizuoti gyvus renginius greičiausiai bus panaikintas tik paskutiniame karantino apribojimų atlaisvinimo etape. Todėl kviečiu planuoti virtualų renginį, o mūsų komanda visada yra pasiruošusi efektyviai reaguoti ir, pagerėjus situacijai, lanksčiai virtualų renginį pakeisti į gyvo bendravimo ir emocijų kupiną renginį”, – pažada Nona.

  Per pastaruosius metus mes, renginių organizatoriai, kartu su partneriais turėjome labai greitai prisitaikyti prie situacijos ir pasiūlyti savo klientams ne šiaip alternatyvą gyviems renginiams, bet tikrai kokybišką produktą. Klientai greitai pamėgo virtualius renginius, ir šiandien norime pasidalinti su Jumis labiausiai mūsų klientų pamėgtų virtualių žaidimų ir komandos formavimo veiklų TOP 5.

TOP 5. LENKTYNĖS APLINK PASAULĮ

 • Sukurta specialiai nuotoliniu būdu dirbantiems žmonėms.
 • Siekiant sėkmingai užbaigti visus tris lygius ir gauti maksimalų taškų kiekį, komandos privalės vieningai bendradarbiauti ir dalintis idėjomis.
 • Žaidimas pareikalaus dalyvių atidumo, turimos informacijos susisteminimo ir gebėjimo atlikti užduotis per tam tikrą laiką. 

Vienai įmonei atsižvelgiant į jų pageidavimus buvo suorganizuota speciali kalėdinė šio žaidimo versija, kuri sulaukė pozityvių atsiliepimų: “Noriu pasidalinti pačia didžiausia padėka, kurią siunčia mūsų komanda! Viskas praėjo itin sklandžiai, visų kokteiliai paruošti ir išskanauti. Ačiū, jog įgyvendinai mūsų paskutinės minutės idėjas!”Estravel komandai dėkoja klientė.

TOP 4.  APLINK PASAULĮ PER 80 MINUČIŲ

 • Puikus pasirinkimas visiems pasiilgusiems kelionių – galimybė virtualiai nukeliauti į išsvajotas šalis.
 • Geras kainos ir kokybės santykis.
 • Tik komandinis darbas ir sumanumas padės nukeliauti toliausiai ir laimėti šį nuotaikingą žaidimą.

“Pramoga abejingų mūsų kolektyve nepaliko. Tikrai buvo visi įtraukti į žaidimą, ir patyrėme daug gerų emocijų. Net ir po renginio ilgai dar aptarinėjome užduotis, klausėmės visų, kokios techninės kliūtys sutrukdė pasiekti norimų rezultatų. Progai pasitaikius mielai išbandytume ir kitas pramogas.”patirtimi ir ateities planais dalinasi Estravel klientas Algimantas.

TOP 3. DEGUSTACINIS ALAUS PAŽINIMO VAKARAS

 • Degustacinių rinkinių pristatymas tiesiai į Jūsų namus.
 • Profesionalus alaus someljė pasidalins savo žiniomis apie alaus istoriją, gamybos technologijas, derinimo su maistu principus.
 • Išragausite įvairias alaus rūšis ir išsirinksite savo favoritus.
 • Degustaciniai rinkiniai gali būti sudaromi ir pagal individualius pageidavimus.

Norime pasidalinti Estravel klientės Viktorijos atsiliepimais apie degustacinį alaus pažinimo vakarą: “Degustacija patiko: someljė Jonaistė puikiai nusimano savo srityje, todėl buvo įdomu klausytis. Alūs ir užkandžiai puikiai atrinkti, norint įvairovės”. 

TOP 2. ITALIŠKA KULINARINĖ VALANDA

 • Virtuali kulinarinė sesija su charizmatišku šefu Gian Luca Demarco, gaminant itališkus patiekalus pagal šefo receptus.
 • Naudingi profesionalaus virtuvės guru patarimai (tips & tricks), smagios itališkos istorijos ir daug juoko.
 • Esant pageidavimui, smagų ir šiltą kulinarinį vakarą galima paįvairinti užduotimis ir dovanomis dalyviams namuose.

Kulinariniais komandos įspūdžiais dalinasi Estravel klientė Vaida: “Mano žiniomis “vakarėlis” praėjo puikiai, tik geriausi atsiliepimai tiek apie Gian Luca, tiek apie visą vakarą. Džiaugsmas akims matyti vyrus virtuvėje. O su jumis ir studija man buvo ypač malonu bendrauti – per šį šventinį laikotarpį teko nemažai nemalonių patirčių apturėti, tad bendravimas su jumis tikra atgaiva”.

TOP 1. VIRTUALUS SEMINARAS SU FENOTIPOLOGU

 • Padės pažinti tiek savo, tiek kolegų charakterį, geriau suprasti stipriąsias ir silpnąsias savybes.
 • Geriau pažinodami vienas kitą, lengviau išvengsite bendravimo klaidų.
 • Ypač naudingas, jei karantino metu nuotoliniu būdu į Jūsų komandą buvo priimta naujų kolegų, kurių dar nepažįstate ir nematėte gyvai. 

“Apie Fenotipologijos seminaro naudą ir nuotaiką kaip užvesta pasakoju visiems ieškantiems idėjų virtualiam renginiui nuo pat tos minutės, kai pati tai išbandžiau”, – sako renginių organizatorė Nona, – “Šis seminaras neabejotinai yra šio karantino hitas. Sulaukėme tiek daug gerų atsiliepimų, kad nusprendėme, jog virtualios Kalėdos yra puiki proga išbandyti šią pramogą ir visai Estravel komandai. Pažiūrėkit, kaip daug skirtingų kolegų nuomonių apie vieną ir tą patį dalyką”:

Eglė: Labai patiko pats renginio formatas, šiltas ir nuotaikingas pristatymas bei bendravimas, charizmatiškas vedėjas. Labai rekomenduoju tokį renginį ne tik darbo kolegoms, bet ir draugų kompanijoms. Visos žmogaus savybės yra nei blogos, nei geros – tik reikia jas tinkamai nukreipti. Puikiai praleistas laikas!

Irena: Labai įdomu buvo išgirsti savo pačios charakterio bruožų apibūdinimą iš kito žmogaus. O dar labiau intrigavo galimybė sužinoti apie kolegas, ypač apie tuos, su kuriais turi kasdienį bendravimą darbe. Gavau pati sau atsakymus į daugelį iki šiol kamavusių klausimų. Visi mes skirtingi, ką vienas gali padaryti laisvai, kitam – didžiulis iššūkis.

Donatas: Neįtikėtina, kaip daug tiesos apie tave gali pasakyti pirmą kartą gyvenime tave matantis ir nepažįstantis žmogus. 

Benita: Pirmas dalykas, kas patiko labiausiai, tai pačio vedėjo šarmas ir charizma. Savo ‘asmenybe’ prikaustė prie ekrano, pavyzdžiai šmaikštūs ir nenuobodūs. Smagu išgirsti apie kolegas, ir patvirtinti, ar tai ką sako yra tiesa, ar įžvelgiam kitas savybes. Didelis pliusas, kad norintys po renginio gavom dar apibūdinimo papildymus asmeniškai, o tai faina, nes jauti pačio vedėjo rūpestį, nėra taip, kad pasakė ir pamiršo, stengias pasakyt viską, ką gali tam momentui. 

Gita: Paliko didelį įspūdį, apibūdinimas pačios pilnai atitiko ir netgi nustebino. Išgirstos naujienos apie save privertė susimąstyti. Vis prisimenu fenotipologo išsakytas mintis, kurios verčia judėti pirmyn kaip asmenybei ir nebijoti  atrasti save bei tobulėti.

Diana: Puikus renginys ir laikas praleistas kartu su kolegomis, ypatingai dėkui vedančiajam už nuotaikingą renginį. Į vedėjo žodžius reikia žiūrėti su humoru, o kaip sakoma, kiekviename juoke yra dalis tiesos.

Jeigu vis dar dvejojate dėl virtualaus renginio formato, svarstote, kaip viskas vyks ir ar pavyks, kviečiame Jus dalyvauti mūsų organizuojamuose demo webinaruose. Jų metu galite nemokamai išbandyti įvairius virtualius žaidimus ir veiklas bei įsitikinti, kad tai ne mažiau įdomu, interaktyvu ir linksma nei gyvame renginyje. Artimiausias demo webinaras – Interaktyvus magijos šou, kviečiame registruotis.

 

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip apt gali būti įdomu: