Kelionė aplink Aliaską

11 n. pažintinė kelionė plaukiant „Premium“ klasės kruiziniu laivu + pilnas maitinimas + pramogos kruiziniame laive + užburianti ekskursinė programa

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
11 n. pažintinė kelionė plaukiant „Premium“ klasės kruiziniu laivu + pilnas maitinimas + pramogos kruiziniame laive + užburianti ekskursinė programa
Kaina:
nuo 2259€ vidinėje kajutėje; nuo 2435 € išorinėje kajutėje su langu; nuo 2944 € išorinėje kajutėje su balkonu
Laivas:
„Radiance of the Seas“

Kelionės programa

Miškai, lediniai tyro vandens ežerai ir laukinė gamta – štai su kuo pirmiausiai asocijuojasi Aliaska. Pažintinė kelionė po Aliaską kartu su kruizu yra vienas geriausių būdų pažinti šį kraštą per ganėtinai trumpą laiką. Susipažinsite su didžiausiu Aliaskos miestu Ankoridžu, trečiu pagal dydį JAV nacionaliniu Denalio parku bei aplankysite senovinį Talkeetna miestelį. Keliaujant kruizu po Aliaskos pakrantes atviroje jūroje galėsite mėgautis įstabiais gamtos bei miestų peizažais, stovėdami ant laivo denio palydėsite besileidžiančią saulę, o jei pasiseks, galbūt pamatysite įlankoje plaukiojančius banginius.

Aplankykite amžino sniego žemę Aliaską, pajauskite laukinės gamtos didybę ir tuo pačiu mėgaukitės pramogomis elegantiškame Royal Caribbean kruiziniame laive Radiance of the Seas.

1 diena:

Vilnius – Ankoridžas. Patogus skrydis su tarpiniu persėdimu. Atvyksite į Ankoridžą – didžiausią Aliaskos valstijos miestą. Oro uoste Jus pasitiks vairuotojas ir nuveš į viešbutį, kuriame Jūsų lauks kelionės vadovas. Įsikūrę turėsite laisvo laiko prieš pradedant pažintį su miestu. Rekomenduojame paragauti  eklektiškos virtuvės patiekalų, vietinio alaus, aplankyti Aliaskos kultūros paveldo centrą ar pasimėgauti nuostabiu saulėlydžiu vaikštant 11 mylių besidriekiančioje Ankoridžo pakrantėje.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Ryte Wilderness Express® traukiniu keliausite į Aliaskos širdyje esantį Denalio nacionalinį parką. Panoraminiai traukinio langai leis nevaržomai grožėtis atsiveriančiais kraštovaizdžiais. Denalio Nacionalinis parkas tai daugiau nei 24 tūkstančių km teritorija, kurioje saugoma laukinė Aliaskos gyvūnija ir augalija.  Šiose apylinkėse gausu įvairiausių rūšių gyvūnų: šiaurės elnių, kalnų avių, vilkų, didelių grizlių bei lokių. Parkas garsėja aukščiausia viršukalne Šiaurės Amerikoje – Makinlio kalnu (6196m.) ir  kasmet sulaukia daugybės lankytojų, kurie atvyksta pabūti laukinės gamtos apsuptyje. Rekomenduojame aplankyti parke esantį muziejų arba užsisakyti papildomų ekskursijų: plaukimą plaustu Nenana upe ar džipų safarį laukinėje gamtoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Šią dieną pradėsite pažintiniu turu po Denalio nacionalinį parką, kurio metu aplankysite gražiausias šių apylinkių vietas, sužinosite daugiau apie parko gamtą ir istoriją. Pasibaigus ekskursijai patogiu deluxe autobusu keliausite į mažą istorinį Talkeetną miestelį. Atvykę apsistosite jaukiame Talkeetna Alaskan Lodge kalnų viešbutyje, įsikūrusiame Denalio ir Aliaskos slėnių apsuptyje. Galėsite pasivaikščioti netoliese esančiomis trasomis arba užsisakyti ekskursiją mažu lėktuvu, kurios metu pamatysite kalnus ir ledynus iš paukščio skrydžio. Norintiems pažintį su laukine gamta paįvairinti ir iš arti pamatyti parko gyventojus, rekomenduojame už papildomą mokestį užsisakyti pažintinį turą: “Tundra Wilderness Tour”.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Šiandien autobusu išvyksite į Alyeska. Atvykus į Girdwood‘e esantį „Alyeska” viešbutį galėsite skirti laiko savarankiškai pažinčiai su apylinkėmis: pasivaikščioti Crow Pass Trail rajone, pakilti į Alyeska kalnus ir pasigrožėti nuostabiais Chugach slėniais, pasimėgauti kurorto teikiamais patogumais arba  užsisakyti papildomas ekskursijas į  netoliese esančius ledynus.  Nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Iš ryto vyksite į Aliaskos laukinės gamtos rezervatą Alyeska miestelyje, kuriame yra siekiama išsaugoti šių apylinkių unikalumą, rūpinamasi ir teikiama pagalba laukiniams gyvūnams, puoselėjama laukinė flora.  Prieš įlipdami į laivą,  užsukę į Suardą – istorinio uosto miestelį, aplankysite Aliaskos jūros akvariumą, kur galėsite stebėti jūros gyvūnus. Suardas yra pietinėje Kenai pusiasalio dalyje, kuris dėl ilgalaikio ledynų poveikio pasižymi unikaliu kraštovaizdžiu:  čia susijungia ledynai,  kalnai, upių vandenys ir kerinti  “Prisikėlimo” įlankos pakrantė. Kelionę tęsite laivu Radiance of the Seas. Registracija į laivą, apgyvendinimas pasirinktoje kajutėje. Stovėdami laivo denyje galėsite mėgautis nuostabiais reginiais, o jei pasiseks –  išvysti plaukiojančias orkas, kuprotuosius banginius,  jūrų liūtus ar ūdras. Nakvynė laive.

6 diena:

Šią dieną praleisite laive grožėdamiesi įspūdingais Ledynų įlankos, dar kitaip vadinamos „krentančio ledo simfonijos”, gamtos stebuklais.  Plaukdami stebėsite susiformavusius fiordus, kurių pakrantėse veši miškai, stebėsite, kaip didžiuliai  ledo luitai krenta į įlankos vandenį  (šį unikalų gamtos reiškinį Tlingit genties žmonės vadina ,,baltuoju griaustiniu” ) ir mėgausitės harmoninga vietinės gamtos didybe. Nakvynė laive.

7 diena:

Keliausite į Aliaskos sostinę – Džuną (angl. Juneau). Šiame mieste nėra jokių sausumos kelių, jį galima pasiekti tik oru arba vandeniu. Tai buvęs aukso kasybos ir prekybos centras, kur dar ir dabar galima rasti aukso. Visgi didžiausiu šio miesto lobiu laikoma gamta. Džunas yra apsuptas fiordų, miškų ir snieguotų kalnų, kurie  šiam  miestui suteikia ypatingo žavesio. Nors miestelis ir mažas, tačiau keliautojams siūlo daug įdomių veiklų: žygiai po kalnus, plaukimas pripučiamais plaustais, pasivažinėjimas šunų kinkiniais, banginių stebėjimas ar žvejyba. Nakvynė laive.

8 diena:

Kelionė į Skagvai – sparčiai augantį miestą, kuris buvo įkurtas aukso karštligės metu ir todėl vadinamas   „vartais į aukso laukus“. Susipažinsite su istoriniu Jukono kelio geležinkeliu ir stotimi. Važiuojant senoviniu traukiniu stebėsite gražią aplinką, pažinsite įdomų ir iššūkių reikalaujantį likimo ieškotojų maršrutą, kuriuo kadaise jie keliavo pėsčiomis.  Čia rasite ir nemažai dėmesio vertų lankytinų objektų: Baltosios perėjos, seniausias Skagvai pastatas – atradėjo namas bei Arkties brolybės salė.  Nakvynė laive.

9 diena:

Ši diena skirta pažinčiai su Čičiagovo sala, kur keliautojai susipažins su turtinga vietinių kultūra ir  papročiais bei turės galimybę pasivaikščioti ledynų takais. Čia galima pamatyti ant ledkalnių žaidžiančius ruonių jauniklius ar lašišas žvejojančius lokius. Nakvynė laive.

10 diena:

Aplankysite Ketčikano miestelį, įsikūrusį Tongass įlankoje, kurią kaip ir Aliaskos sostinę, galima pasiekti tik lėktuvu arba laivu. Seniau čia buvo Tinglit genties tautos žvejų kaimelis, kuris pradėjo klestėti, kai airis Mikas Martinas įkūrė žuvies perdirbimo fabriką. Dabar miestelis vadinamas „pasaulio lašišos sostine” ir laikomas pagrindiniu žuvininkystės uostu Aliaskoje. Išlipus į krantą būtinai užsukite į senąją Creek gatvę, kurioje galėsite pamatyti indėniškų toteminių stulpų kolekciją, Tongass istorinį muziejų arba užsukite į vietinį žuvies restoraną, kur paragausite šviežios žuvies patiekalų.  Nakvynė laive.

11 diena:

Vidinė Aliaskos protaka – tai pakrantės maršrutas, kuriuo plaukdami patirsite kokia nuostabi yra  Aliaskos gamta, mėgausitės tyru grynu oru bei papildysite savo nuotraukų albumą įspūdingo grožio kraštovaizdžiais:  rūke paskendusiais miškais bei  didingais fiordais. Nakvynė laive.

12 diena:

Vankuveris (Kanada). Šią dieną praleisite Vankuveryje. Tai stilingas daugiakultūris metropolis, iš trijų pusių apsuptas vandenų ir sniegu padengtų kalnų.  Rekomenduojame aplankyti  istorinį miesto kvartalą Gastauną, kuriame galima pamatyti seną garų laikrodį bei kitas miesto įžymybes. Užsukite į kinų kvartalą, kuriame savaitgaliais galima stebėti įvairius teatralizuotus renginius. Dienos įspūdžius aptarkite ragaudami vietinius patiekalus jaukioje kavinukėje. Nuvykimas į oro uostą. Skrydis namo.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • visi programoje nurodyti pervežimai pažintinio turo metu;
 • nakvynės 3-4* viešbučiuose;
 • pažintis turas Aliaskoje prieš kruizą;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas kruizo metu: pusryčiai, pietūs, vakarienės;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • pramoginiai vakaro šou laive;
 • 6 val. ekskursija po Denalio nacionalinį parką;
 • gido paslaugos pažintinio turo metu (anglų kalba);
 • kelionė „Wilderness Express“ traukiniu.
 • Rekomenduojame apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu;*
 • privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV, ESTA (apie 15 eur/asm);
 • skrydžiai: Vilnius – Ankoridžas ir Vankuveris – Vilnius (nuo 1500 eur/asm.);
 • nuvykimas iš Vankuverio jūrų uosto iki oro uosto;
 • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai kruizo metu (išskyrus vandenį, kavą ir arbatą);
 • papildomos ekskursijos (teirautis Estravel kelionių konsultanto);
 • įėjimai į mokamus objektus ir papildomos pramogos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreiptis į Estravel kelionių konsultantą.

Ar keliaujant į Aliaską reikalinga viza? 

Trumpalaikei kelionei iki 90 d. į JAV Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia. Lietuvos piliečiai prieš vykstant į JAV privalo gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization).

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Aliaską?

Kelionei į Aliaską būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas,  kuris po grįžimo iš kelionės datos galios ne trumpiau nei 6 mėnesius. Daugiau apie asmeninius dokumentus reikalingus kelionei į Aliaską skaitykite oficialiame URM puslapyje. 

Ar rekomenduojate apsidrausti sveikatos ir kelionės draudimu prieš keliaujant į Aliaską? 

Taip, keliaujant į Aliaską rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar reikalingi skiepai keliaujant į Aliaską?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia. 

Kokia valiuta Aliaskoje?

Aliaska – Jungtinių Amerikos Valstijų valstija, tad valiuta čia kaip ir visoje JAV – doleris. Euro ir Amerikos dolerio kursą sužinosite čia.

Ką reikėtų žinoti, prieš keliaujant į Aliaską?

Vasaros metu Aliaskoje saulė šviečia net 20 val. per dieną, todėl kelionės metu patariame į kuprinę įsidėti kepurę ir akinius nuo saulės bei apsauginius kremus. Lankytinų objektų Aliaskoje tikrai labai daug, todėl rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus, kurie ne tik kruopščiai suplanuos maršrutą bet ir  patars kuriuos gamtinius objektus geriausia aplankyti ir kokias pramogas išbandyti.

Kelionėje po Aliaską galima sutikti nuostabių, niekur nematytų gyvūnų. Sutikus gyvūną Aliaskoje yra draudžiama jam trukdyti ar kitaip jį gąsdinti, negalima jo vaikyti, turite eiti kita kelio puse arba palaukti kada jis nueis ir tik tuomet tęsti savo kelionę.

Ar yra galimybė pratęsti šią kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Aliaskoje. Norintiems pratęsti kelionę rekomenduojame savarankišką kelionę po rytinę JAV pakrantę arba skrydį ir pažintinę kelionę po Niujorką. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Koks klimatas vyrauja Aliaskoje?

Kadangi Aliaskoje vyrauja subarktinis klimatas norėdami užtikrinti jūsų kelionės patogumą rekomenduojame pasirūpinti tinkama apranga. Drabužiai turi būti šilti, neperšlampantys, kvėpuojantys ir komfortiški, o avalynė – patogi. Rekomenduojame keliauti birželio – rugsėjo mėnesiais, kai yra optimali oro temperatūra (12-18 °C) keliavimui.

Ką rekomenduotumėte paragauti Aliaskoje?

Nuo rūkytos lašišos, pasakiško skonio mažosios angliažuvės marinuotos sojų padaže, tradicinio Aliaskos patiekalo Muktuk iki nuostabių ledų, pagamintų iš miško uogų: spanguolių, aviečių, mėlynių ar juodųjų varnauogių.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš Aliaskos?

Lauktuvės ir suvenyrai iš Aliaskos – tikrai įdomūs ir netradiciniai. Aliaskoje galite išvysti daug plaukiojančių banginių, tad pakabukas primenantis banginio uodegos peleką, iš tradicinio šalies akmens – nefrito, bus puošnus ir išskirtinis atsiminimas. Alkoholinių gėrimų kolekcijai galite parsivežti alkoholinių gėrimų, pagamintų iš Aliaskos ledynų vandens. Ypatingas atsiminimas bus inuitų pagaminti žiemos batai, kurie pagelbės vaikštant per lietuviškos žiemos pusnis šaltuoju sezonu.

 

„RADIANCE OF THE SEAS“

„Royal Caribbean“ komapnijos laivai išsiskiria savo elegantiškumu, puikiu dizainu ir rafinuota europietiška atmosfera. „Radiance of the Seas“ laivas – tai ramybės ir poilsio oazė.

Laive į gastronomines keliones  leisitės net 8 išskirtiniuose restoranuose, kuriuose galėsite mėgautis amerikiečių, meksikiečių, italų, japonų ir net brazilų virtuvės patiekalais. Laivas nors ir nėra didelis, bet turi 16 skirtingos tematikos barų ir klubų.

Laive yra 3 plaukiojimui skirti bei 3 sūkuriniai baseinai, veikia soliariumas, kopimo uolomis siena, krepšinio ir mini golfo aikštelės, bėgimo takeliai. Po įspūdžių kupinos dienos Aliaskos uostuose, laive galėsite pasilepinti atpalaiduojančiomis SPA, procedūromis, masažais ir akupunktūra, o norintiems palaikyti gerą kūno formą ir aktyviai leisti laiką rekomenduojame apsilankyti sporto klube, kuriame vyksta jogos ir net Tai Chi pamokos.

Techninė laivo informacija: ilgis – 264 m., greitis – 24 mazgai, svoris – 78 000 tonų. Laive yra 11 denių, talpinančių 2 435 keleivius, kuriuos aptarnauja 800 žmonių komanda.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Gita Rimšienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti