Kruizas po Tolimuosius Rytus

Įspūdžių kupina kruizinė kelionė aplankant Singapūrą, Malaiziją, Tailandą, Mianmarą, Indiją ir JAE

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
18 n. kruiziniame laive + pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžiai, nealkoholiniai gerimai + jūrų uostų mokesčiai + pramogos laive
Kaina:
nuo 3279 € vidinėje kajutėje, nuo 3509 € išorinėje su langu, nuo 4839 € išorinėje su balkonu
Laivas:
Oceania Nautica

Kelionės programa

Tolimieji Rytai — išskirtinis kraštas, nepalyginamas su niekuo kitu. Čia susipina ne tik egzotika, autentiška Azijos kultūra, skirtingos religijos, margos hinduistų šventyklų smailės, indiškasis bolivudas, bet ir modernūs architektūros šedevrai. Kruizas Tolimuosiuose Rytuose — neeilinė galimybė aplankyti net 6 autentika spinduliuojančias valstybes, apie kurias svajoja ne vienas keliautojas: mdoernųjį Singapūrą, žavingąją Malaiziją, egzotiškąjį Tailandą, autentiškąjį Mianmarą, prieskoniais kvepiančią Indiją ir tikrą Arabijos perlą — Jungtinius Arabų Emyratus.

Jūsų laukia įspūdžių kupina kelionė prabangiame kruiziniame laive „Oceania Nautica” , kuriuo keliauti jau savaime yra neįkainojama patirtis, o kur dar vienas už kitą gražesni aplankomi uostamiesčiai ir akvarelės verti Tolimųjų Rytų peizažai.

1 diena:

Singapūras. Registracija į laivą 13:00 val.

Kruizinę kelionę pradėsite žavingame Singapūre, dar vadinamame Sodų Miestu. Senasis kinų kvartalas, spalvingos hinduistų šventyklos, modernūs dangoraižiai ir garsieji botanikos sodai, savo aromatus skleidžiantys pačiame miesto centre — tai, kas užburia ne vieną čia apsilankiusį keliautoją. Prieš kruizinę kelionę pavaikščiokite garsiuose Tigro balzamo ir orchidėjų soduose, pasigrožėkite Marina Bay Sands futuristine viešbučio architektūra ir Gardens by the Bay magiško grožio dirbtinių medžių šviečiančiomis struktūromis. Dėmesio verta miesto panorama atsiveria nuo apžvalgos rato Singapore Flyer.

Išplaukimas 17:00 val.

2 diena:

Kuala Lumpur (Port Klang), Malaizija. Atplaukimas 11:00 val.

Leiskitės į pažintį su Malaizijos sostine Kuala Lumpur. Čia verda šalies finansinis ir ekonominis gyvenimas, o dangų remia ikoniškieji Petrono bokštai-dvyniai — pagrindinis miesto simbolis ir Menara televizijos bokštas. Aplankykite Batu Caves — kalkakmedžio olose esantį hinduistų šventyklų kompleksą, prie kurio aukso spalva šviečia milžiniška karo dievo skulptūra. Sustokite pasigrožėti mauriška architektūra pasižyminčiu Sultono Abdul Samado pastatu ar užsukite į Perdana botanikos sodą. Didmiesčio šurmuliavimą pajusite Bukit Bintang plačioje gatvėje, kurioje akys mirga nuo neoninių švieslenčių, prabangių parduotuvių blizgesio ir barų gausybės. Netoli nuo čia rasite tikrą gatvės maisto rojų — Jalan Alor, ypač populiarų tarp vietinių. Čia galėsite išbandyti Malaizijos virtuvės patiekalų ir jais mėgautis lauke.

Išplaukimas 21:00 val.

3 diena:

Penangas, Malaizija. Atplaukimas 10:00 val.

Kruizo po Tolimuosius Rytus trečiąją dieną sustosite Penange — saloje, buvusioje Britanijos kolonijoje, kurioje susipina įvairios kultūros, gausu šventyklų, o paplūdimiai čia tiesiog nuostabūs. Lankantis salos sostinėje Džordžtaune rekomenduojame aplankyti žymiąsias budistų šventyklas: Kek Lok Si irDhammikarama Burmese bei prašmatnias kinų šventoves: Goddess of Mercy Temple ir Leong San Tong Khoo Kongsi. Dėmesio verta miesto panorama atsiveria nuo Penango kalno, o Gurney Drive promenada — puiki vieta romantiškam pasivaikščiojimui prie jūros ir pasižvalgymui po gatvės maisto užkandines bei mielų smulkmenų krautuvėles.

Išplaukimas 19:00 val.

4 diena:

Puketas, Tailandas. Atplaukimas 7:00 val.

Kelionės į Tolimuosius Rytus metu aplankysite nuostabaus grožio Tailando salą — Puketą. Į žavią Puketo panoramą pietuose įsilieja milžiniška Budos skulptūra, esanti Nakkerd kalvos viršūnėje. Valtimi plaukiokite Phang Nga įlankoje, kurioje tyvuliuoja smaragdinis vanduo, o iš jo iškyla aukštos įvairiaformės uolos — tai vaizdai, kurie žadą atima net visko mačiusiems.

Išplaukimas 17:00 val.

5 diena:

Kruizas Andamanų jūroje.

6 diena:

Jangonas, Mianmaras. Atplaukimas 8:00 val.

Keliaudami po Tolimuosius Rytus aplankysite didžiausią Mianmaro miestą — Jangoną. Viena už kitą gražesnės pagodos, britiški kolonijiniai pastatai, mečetės, daugiabučių kvartalai ir į bendrą panoramą įsipaišantys modernūs pastatai — tai sparčiai besikeičiantis miestas, kupinas kontrastų, menančių turtingą šalies istoriją.

7 diena:

Jangonas, Mianmaras. 

Keliaudami Mianmare aplankykite žymiausią Jangono vietą — auksu tviskančią Švedagono pagodą, o svajingais vaizdais pasigrožėkite prie Kandawgyi ežero.

8 diena:

Jangonas, Mianmaras. Išplaukimas 12:00 val.

9 diena:

Kruizas Bengalijos įlankoje.

10 diena:

Kruizas Bengalijos įlankoje.

11 diena:

Kruizas Lakadyvų jūroje.

12 diena:

Kočinas, Indija. Atplaukimas 8:00 val.

Kita kruizo po Tolimuosius Rytus stotelė — Indijos miestas Kočinas. Uostamiestis žavi vandens kanalais, senoviniais kaimais ir įvairia kolonijine architektūra: olandiška, portugališka, britiška. Aplankykite Santa Cruz baziliką ir šv. Pranciškaus bažnyčią, kurioje ilgą laiką buvo saugomi keliautojo Vasko de Gamos palaikai. Atsipalaiduokite gražiajame Cherai paplūdimyje, kuriame rasite žavių kriauklių, o jei pasiseks, pamatysite delfinų.

Išplaukimas 18:00 val.

13 diena:

Mangalūras, Indija. Atplaukimas 8:00 val.

Dieną praleiskite pažindami unikalųjį Mangalūrą — Arabijos jūros uostamiestį. Vaikščiokite turistų mažai pramintais takais: aplankykite Kadri Manjunath šventyklą ir pamatykite joje esančias bronzines skulptūras, užsukite į St. Aloysious koplyčią, kurios ornamentais dekoruoti skliautai tiesiog užburia. Saulę palydėkite nuostabiame Tannirbhavi paplūdimyje.

Išplaukimas 19:00 val.

14 diena:

Goa, Indija. Atplaukimas 8:00 val.

Goa — tai žiupsnelis Portugalijos vakarinėje Indijoje. Šis, kolonijų laikais Portugalijai priklausęs kraštas, pasižymi nuostabiais paplūdimiais, prieskonių plantacijomis ir žymiais istoriniais statiniais. Aplankykite Chapora fortą, Bom Jesus baziliką. Turėdami laiko galite nuvykti pasigrožėti Dudhsagar kriokliais.

Išplaukimas 17:00 val.

15 diena:

Mumbajus, Indija. Atplaukimas 8:00 val.

Šios dienos kruizo po Tolimuosius Rytus stotelė — Mumbajus, didžiausias Indijos miestas, kuriame telpa viskas: bolivudo žavesys, aukšti dangoraižiai, prašmatni architektūra, daugybė šventų vietų bei kontrastingi skurdžių rajonai. Pažinkite miestą, kuriame filmuotas garsusis filmas „Lūšnynų milijonierius“, pasivaikščiokite senamiesčio gatvėmis, aplankykite Mumbajaus „Triumfo arką“ — Indijos Vartus, Chhatrapati Shivaji Terminus istorinę traukinių stotį, didingąjį Prince of Wales muziejų, senovinį olų meną apžiūrėkite Elefanto saloje, o Hanging Gardens parke išvysite gyvūnų skulptūras gyvatvorėse bei kitus sodininkystės stebuklus. Prašmatnus Taj Palace viešbutis, populiarus tarp Indijos turtuolių — puiki vieta atokvėpiui ir arbatos puodeliui prabangioje aplinkoje.

Išplaukimas 20:00 val.

16 diena:

Kruizas Arabijos jūroje.

17 diena:

Kruizas Arabijos jūroje.

18 diena:

Fudžeira, JAE. Atplaukimas 8:00 val.

Fudžeira— Omano įlankoje esantis emyratas, keliautojus žavintis puikiais paplūdimiais. Tai ideali vieta jūrinei žvejybai ar nardymui. Norintiems daugiau pažinti vietovę, rekomenduojame aplankyti 16 amžiaus gynybinę Fudžeiro pilį, šeicho Zaido mečetę, Fujairah Museum istorijos muziejų ar tradicinio kaimo muziejų po atviru dangumi — Fujairah Heritage Village.

Išplaukimas 17:00 val.

19 diena:

Dubajus, JAE. Atplaukimas 8:00 val. Išsiregistravimas iš laivo.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • 18 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje su maitinimu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • Gala vakarienės;
 • Gourmet maisto degustaciniai renginiai;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • sporto klubas;
 • baseinas su gultais ir skėčiais;
 • nemokamas WI-FI internetas laive;
 • pasirinktiniai vienai kajutei: lengvi alkoholiniai gėrimai arba 800 USD kreditas laive arba 8 ekskursijos pasirinktinai.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • skrydžiai: Vilnius — Singapūras, Dubajus — Vilnius;
 • nuvykimas iš oro uosto iki kruizinių laivų uosto ir atgal;
 • 1 n. Singapūre (rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1 n. anksčiau);
 • arbatpinigiai laivo personalui – 16 USD/asm. per dieną;
 • alkoholiniai gėrimai (galite užsisakyti iš anksto*);
 • ekskursijos*;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo ir daugiau informacijos teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalingos vizos, keliaujant kruizu po Tolimuosius Rytus?

Trumpalaikiam vizitui (iki 90 dienų) į Singapūrą, Malaiziją, Jungtinius Arabų Emyratus vizos nereikia. Atvykstant į Malaiziją būtina įsitikinti, kad pase įdėtas Malaizijos sienos kirtimo spaudas. Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande be vizos gali būti iki 30 dienų. Mianmaro ir Indijos vizas galite įsigyti internetu. Daugiau informacijos apie reikalingus dokumentus rasite paspaudę ant kiekvienos šalies pavadinimo: Singapūras, Malaizija, Tailandas, Mianmaras, Indija, JAE.

Kokie asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant kruizu po Tolimuosius Rytus?

Keliaujant į šį kruizą su savimi būtina turėti LR piliečio pasą, kuris galiotų ne mažiau kaip 6 mėnesius nuo grįžimo iš kelionės datos, taip pat Indijos ir Mianmaro vizas.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, prieš kruizą po Tolimuosius Rytus rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar yra būtinų skiepų keliaujant kruizu po Tolimuosius Rytus?

Privalomų skiepų į kruizo metu aplankomas valstybes nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Singapūras, Malaizija, Tailandas, Mianmaras, Indija, JAE.

Kokia oficiali valiuta kruizo metu aplankomose šalyse?

 • Singapūras: Singapūro doleris (SGD). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Malaizija: Malaizijos ringitas (MYR). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Tailandas: Tailando batas (THB). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Mianmaras: Mianmaro kiatas (MMK). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • Indija: Indijos rupija (INR). Valiutos kursą galite sužinoti čia.
 • JAE: dirhamas (AED). Valiutos kursą galite sužinoti čia.

Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja turėti šiek tiek grynų pinigų smulkioms išlaidoms. Laive ir dideliuose prekybos centruose galima atsiskaityti kortele, tačiau grynųjų pinigų gali prireikti atsiskaitant už vietiniuose turgeliuose ar mažose krautuvėlėse.

Kodėl verta keliauti kruizu po Tolimuosius Rytus?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant šiuo kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti net šešias valstybes per palyginus trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, belieka tik mėgautis nepamirštamomis atostogomis.

Ko verta paragauti kruizo metu aplankomose valstybėse?

Kruizo po Tolimuosius Rytus metu leiskitės ir į skonių kelionę ir paragaukite azijietiškos bei indiškos virtuvių gardumynų. Singapūre paragaukite tradicinio Chili Crab patiekalo su jūros gėrybėmis ar Nasi lemak ryžių su kokosų pienu. Keliaudami Malaizijoje išbandykite Nasi Kerabu tradicinio ryžių patiekalo su džiovinta žuvimi. Keliaudami Tailande paragaukite Tom Yam sriubos – rytietiškais prieskoniais praturtintos, su maloniu aštrumo pojūčiu bei keliautojų pamėgtą patiekalą Pad Thai, kuris yra gaminamas iš makaronų, egzotiškų prieskonių ir kitų priedų. Mianmaro virtuvės įdomybės: arbatos lapų salotos, Shan ryžių patiekalas, o desertui – gardūs ryžių ir rudojo cukraus rutuliukai. Indija visame pasaulyje garsėja savo išskirtiniais skoniais bei vegetariškais patiekalais. Paragaukite Alu Gobi — valgio su bulvėmis ir žiedinias kopūstais, garsiojo vištienos kario, tradicinių pyragėlių su įvairiais įdarais — Samosas bei Byriani – ryžių su mėsa, daržovėmis, jogurtu, svogūnais ir agurkais. Desertui Indijoje paragaukite Gulab Jamun – iš pieno miltelių pagamintų gruzdintų spurgyčių pateikiamų su vaniliniais ledais.  Keliaudami po JAE paragaukite tradicinių patiekalų: machbūs – ryžių su mėsa, daržovėmis ir džiovintais vaisiais. Išbandykite harees – kviečių ir mėsos troškinį, shawarma kepsnį, patiekiamą su pitos duona ir salotomis.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų?

Keliaudami Singapūre nenusivilsite įsigiję puikaus kokosų džemo ar kvapiųjų aliejų. Lankydamiesi Malaizijoje lauktuvėms nupirkite rankomis austų papuošalų ar šokolado, pagardinto tropiniais vaisiais. Mianmaro parduotuvėse rasite gražių smėlio paveikslėlių, dailių gobelenų ar drožinių, šalis taip pat garsėja brangakmeniais. Keliaudami į Tailandą parvežkite tailandietiško šilko gaminių, papuošalų, pintų dirbinių, keramikos, lėkščių, medinių drambliukų. Estravel ekspertai iš kelionės į Indiją rekomenduoja parsivežti tikrų autentiškų lauktuvių: tradicinį apdarą sarį, kurie Indijoje marginami įvairiausiomis spalvomis ir raštais, puošnių pašminos šalikų, įvairiausių prieskonių, vietinių amatininkų dirbinių – skulptūrėlių, paveikslų ar Taj Mahal šventyklos replikų. Iš JAE populiaru parvežti datulių, riešutų, prieskonių rinkinių, kvapiųjų aliejų, šilko ir rankų darbo kilimų.

 

OCEANIA NAUTICA

„Oceania Nautica“ kruizinis laivas pakeri klasikine elegancija. Šiame laive rasite viską, ko reikia prabangiam poilsiui: erdvios kajutės, puikus maistas, baseinas, SPA centras bei aktyvios pramogos, o profesionalus ir draugiškas kolektyvas pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų nepamirštama.

„Oceania Nautica“ laive yra 342 prabangios ir erdvios kajutės, puoštos neo-klasikiniais baldais. Interjero spalvų paletėje susipynę subtilūs jūros, dangaus ir žemės tonai kuria jaukią atmosferą, nuteikiančią kokybiškam poilsiui. „Oceania Cruises“ kruizinių laivų išskirtinumas  — Ultra Tranquility ergonominiai čiužiniai su patobulinta mikrospyruoklių sistema užtikrins maksimalų komfortą miego metu. Laivo nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.

Kruizo metu leiskitės į kulinarinę naujų skonių kelionę keturiuose laivo restoranuose. „Grand Dining Room“ keliautojus kasdien džiugins plačiu maisto asortimentu, europietiškos kulinarijos patiekalais ir veganišku meniu. Pagrindiniame restorane esantis „The Bistro“ yra įkvėptas legendinio prancūzų ir amerikiečių virtuvės šefo Jacques Pépin. Meniu rasite puikių prancūziškos virtuvės patiekalų bei „Taste of World“ sekciją, kurioje — Meksikos, Skandinavijos, Italijos, Tailando, Maroko ir kitų pasaulio valstybių įkvėpta kulinarija. „Polo Grill“ siūlo laiko patikrintą klasiką — gardžiausius kepsnius ir jūros gėrybių patiekalus, o „Toscana“ nustebins puikia itališka virtuve. Neįpareigojančia atmosfera ir svajingais jūros vaizdais mėgausitės „Terrace Cafe“ kavinėje su terasa, o meniu rasite viską nuo salotų, burgerių, picų iki sušių. „Baristas“ kavos bare Jūsų lauks puiki kava ir gardūs pyragai. Kruiziniame laive atsigaivinti galėsite penkiuose baruose: „Martinis“, „Grand Bar“, „Lounge“, „Horizons“ ir prie baseino esančiame „Waves Grill“.

Kruiziniame laive — išskirtinis dėmesys prabangiam Jūsų poilsiui ir sveikatai. Plaukiosite denyje esančiame baseine, o atsipalaiduoti galėsite dviejose sūkurinėse voniose. Aktyvaus poilsio mėgėjams — sporto klubas su moderniausiais treniruokliais. Taip pat galėsite dalyvauti jogos, pilateso užsiėmimuose, aerobikoje ar grupinėse treniruotėse. Atsipalaiduokite sūkurinėse voniose, saunoje ar garinėje pirtyje. Kruizo Tolimuosiuose Rytuose metu apsilankykite SPA centre „Canyon Ranch Spa“, kur galėsite išbandyti talasoterapiją ir kitas sveikatinimosi procedūras, pasilepinti masažais bei atsipalaiduoti saunoje ar garinėje pirtyje. Norintiems ramybės patiks kruiziniame laive esanti biblioteka, kurioje — populiariausių knygų kolekcija anglų kalba.

Kruizo Tolimuosiuose Rytuose metu tikrai nenobuodžiausite! Poilsiautojų pamėgtoje pramoginėje vakaro programoje laukia įvairūs muzikiniai pasirodymai, šokiai, džiazo vakarai, teminiai vakarėliai ir koncertai. Azarto mėgėjai galės apsilankyti kruizinio laivo kazino.

Kruizu vienu metu plaukti gali iki 684 keliautojų. Laivo komandą sudaro 400 žmonės. Laivo ilgis – 181 m., keliautojams skirtų denių skaičius — 9.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti