Naujametinis kruizas po Kanarų salas ir Madeirą

Aplankykite net 5 įspūdingas salas: Tenerifę, Gran Kanariją, La Gomerą, La Palmą ir Madeirą.

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2019-12-26 - 2020-01-02 (8 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai +registruotas bagažas + 7 n. kruiziniame laive + „soft viskas įskaičiuota“ maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 1089€ vidinėje kajutėje; nuo 1178€ išorinėje kajutėje su langu;
Laivas:
„MV Ocean Majesty“

Kelionės programa

Estravel kelionių ekspertai kviečia Jus leistis į kruizą po 4 Kanarų salas bei Madeirą Portugalijoje ir Naujuosius metus sutikti keliaujant! Už panašią kainą galite savaitę pailsėti vos vienoje Kanarų saloje, o per šią kelionę turėsite galimybę aplankyti net 5 Atlanto vandenyno perlus. Tenerifė padovanos nepakartojamą naktinį gyvenimą, Madeira džiugins žaluma ir svaiginančiu gėlių aromatu, La Palma puikiai tiks norintiems pažinti vandenyno paslaptis, Gran Kanarija taps neprilygstama žygių vieta, o La Gomera nustebins kultūra ir dar gyva Silbo švilpiamąja kalba.

1 diena:

Vilnius – Tenerifė. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus (VNO) į Tenerifės Reina Sofia (TFS) oro uostą. Atvykus – pervežimas į Santa Cruz De Tenerife jūrų uostą. Registracija į laivą. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su didžiausio salos miesto Santa Cruz de Tenerife įžymybėmis. Pačioje miesto širdyje – Plaza Espana, taip pat įsikūrusi seniausia salos bažnyčia Matriz de la Concepción. Nepraleiskite progos apsipirkti parduotuvių gatvelėje Calle Castillo. Apie 24.00 val. išplaukimas Gran Kanarijos link.

Galimos ekskursijos:

 • Gran Tour – trukmė apie 10 val. Kaina: 50 €/asm.
 • Viva el Norte – trukmė apie 4 val. Kaina: 32 €/asm.
 • Teide – trukmė apie 5 val. Kaina: 35 €/asm.
 • Taganana and La Laguna – trukmė apie 5 val. Kaina: 35 €/asm.
 • Loro Park – trukmė apie 5 val. Kaina: 53 €/asm.
 • Siam Park – trukmė apie 7 val. Kaina: 56 €/asm.
2 diena:

Gran Kanarija. Apie 05.00 val. įplaukimas* į Las Palmas uostą. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su salos įžymybėmis ar pailsėkite smėlėtame Las Canteras paplūdimyje.

Verta pamatyti seniausią miesto rajoną Vegueta, kur stovi  Šv. Onos katedra, ir apsilankyti Trianos verslo rajone. Apie 21.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Gomeros.

*Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.

3 diena:

La Gomera. Apie 06.00 val. įplaukimas* į San Sebastian De La Gomera uostą. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su žavinga salos sostine.

Keliautojus žavi nedidelis miesto paplūdimys ir jaukios gatvelės, tarsi įrėmintos Kanarams būdingais mūrinukais. Kultūros bei istorijos gerbėjams rekomenduojame aplankyti išlikusius istorinius paminklus – Ėmimo į Dangų bažnyčią bei Kolumbo namą. Apie 24.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link La Palmos.

*Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.

 

4 diena:

La Palma. Apie 5.00 val įplaukimas* į Santa Cruz De La Palma uostą, La Palmos sostinę. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su sostinės įžymybėmis. Apie 16.00 val. išplaukimas iš uosto ir vykimas link Madeiros.

Tai penkta pagal dydį Kanarų sala. Didžiausias jos privalumas – unikalus kraštovaizdis: kanjonai, miškai, kalnai, kurie susijungia su juodųjų vulkanų paplūdimiais, Caldera de Taburiente, mažais miesteliais ir begalė bananų plantacijų – visa tai sukuria išskirtinį La Palmos grožį. Ryškiai žalios spalvos kraštovaizdis suteikia salai kitą pavadinimą – La Isla Verde – Žalioji sala.

*Programos tvarka, atplaukimo, išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.

Galimos ekskursijos:

 • Nacionalinis parkas Caldera De Taburiente – trukmė ~4,5 val. Kaina: 35 €/asm.
 • Gran Tour La Palma – trukmė ~6 val. Kaina: 49 €/asm.
 • Pervežimas į Tazacorte – trukmė ~4 val. Kaina: 20 €/asm.
 • Santa Cruz  – trukmė ~5 val. Kaina: 27 €/asm.
5 diena:

Madeira. Apie 09.00 val atvykimas* į Funšalio uostą, Madeiros sostinę. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su salos įžymybėmis.

Funšalis – miestas, kuriame smagu tyrinėti ne tik daugybę įdomių vietų, bet ir užsukti į spalvingą turgų – švieži vaisiai, gėlės patrauks kiekvieno keliautojo akį. Pažinčiai su miestu puikiai tiks pasivaikščiojimai ir garsusis lyninis funikulierius – nustebsite kokie vaizdai atsiveria!

*Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti keisti maršrutą. Programos tvarka, atplaukimo, išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.
**Vietoje organizuojamų ekskursijų aprašymai pateikti informaciniai tikslais ir neturi būti laikomi komerciniu pasiūlymu. Jos vyksta susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

Galimos ekskursijos**:

 • Madeiros skoniai – trukmė ~4 val. Kaina: 25 €/asm.
 • Pažintis su Madeira – trukmė ~7,5 val. Kaina: 79 €/asm.
 • Pasivaikščiojimas levadomis– trukmė ~5 val. Kaina: 45 €/asm.
6 diena:

Madeira. Laisvas laikas laive. Skirkite jį pramogoms laive arba išlipkite į sausumą ir susipažinkite su salos įžymybėmis. Naujųjų sutikimas Funšalyje.

7 diena:

Madeira-Tenerifė. Apie 2.00 val. išplaukimas* iš Madeiros uosto ir vykimas link Tenerifės. Laisvas laikas laive, dalyvavimas laive pramoginėje programoje. Apie 20.00 val. įplaukimas į uostą Santa Cruz De Tenerife.

*Priklausomai nuo oro sąlygų, kapitonas gali nuspręsti pakeisti maršrutą. Programos tvarka bei atplaukimo ir išplaukimo iš uostų laikas gali keistis.

8 diena:

Tenerifė. Išsiregistravimas iš laivo. Nuvykimas į Reina Sofia oro uostą. Tiesioginis skrydis į Vilnių.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultancijos ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Las Palmas, Las Palmas – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: 55 cm x 25 cm x 40 ;
 • registruotas bagažas iki 15 kg/asm. Maksimalūs bagažo matmenys kruizo metu: 80 cm x 58 cm x 34 cm;
 • grupiniai pervežimai: oro uostas – jūrų uotas – oro uostas;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • maitinimas: „Soft viskas įskaičiuota“;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • privalomi uostų mokesčiai (150 €/asm.) – mokami vietoje grynaisiais arba kreditine kortele;
 • privalomas depozitas (iki 100 €/asm.) tik atsiskaitantiems grynaisiais;
 • arbatpinigiai laivo personalui (5,00 €/dienai) – neprivalomas mokestis;
 • „Ultra viskas įskaičiuota“ maitinimas (nuo 99,00 €/asm.);
 • galimybė pratęsti poilsį po kruizo;
 • ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant Kanarų salų kruizu?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems Kanarų salų kruizu, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant Kanarų salų kruizu?

Kelionei Kanarų salų kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kuri galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Svarbu žinoti, kad net rezervuojant kelionę kruizu būtina turėti galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę ir nurodyti vieno iš šių dokumentų duomenis. augiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant Kanarų salų kruizu rasite oficialiame URM puslapyje pagal šalį: Ispanija, Portugalija.

Ar rekomenduojate plaukiant Kanarų salų kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant Kanarų salų kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokios kainos galioja keliaujant šiuo kruizu, gyvenant aukštesnės kategorijos kajutėse?

Skirtingomis kelionės datomis kajučių kainos svyruoja. Norėdami sužinoti aukštesnės kategorijos kajutės kainą konkrečia data, teiraukitės Estravel kelionių konsultanto.

Kokie skiepai privalomi keliaujant Kanarų salų kruizu?

Keliaujant Kanarų salų kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę pagal šalį: Ispanija, Portugalija.

Kokia valiuta Ispanijoje ir Portugalijoje?

Ispanijoje ir Portugalijoje valiuta yra euras (EUR), todėl plaukiant šiuo kruizu nereikės rūpintis valiutos keitimu. Laive galima atsiskaityti eurais (EUR).

Kodėl verta keliauti kruizu?

Tai puikus atostogų pasirinkimas norintiems pažinti gražiausias Kanarų salas vienos kelionės metu už labai gerą kainą. Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, telieka tik mėgautis atostogomis.

Ką veikti laive, kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai – lyg moderniausi miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, sportinės veiklos galimybės – bėgimo takai, laipiojimas dirbtinių uolų sienomis, baseinai ir bangų simuliatoriai, barai, klubai ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje. Kelionės metu Jūsų laukia įvairios programos, koncertai ir kiti užsiėmimai.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausi kruizų pasiūlymai išperkami greičiausiai, todėl verta bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ką svarbu žinoti keliaujant šiuo kruizu?

Į laivą draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus ir pavojingus objektus, tokius kaip aštrūs įrankiai ir degios medžiagos.

Ar yra galimybė pratęsti atostogas?

Po kruizo yra galimybė prasitęsti poilsį geriausiuose salos kurortuose. Norėdami pratęsti atostogas po kruizinės kelionės, kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar patogu plaukti kruizu su vaikais?

Kruizas yra patogus būdas keliauti visai šeimai. Kruiziniai laivai primena plaukiojančius viešbučius su savo pramogų kompleksais, restoranais, SPA erdvėmis, todėl galite būti tikri, kad sau tinkamą pramogą ras ir vaikai, ir jų tėveliai. Galėsite ramiai ilsėtis kol jūsų mažieji bus užsiėmę įvairiausiomis veiklomis, o vakarais ilsėsitės patogiose kajutėse.

Ką verta paragauti plaukiant kruizu po Kanarų salas?

Turėdami galimybę, nepraleiskite paragauti Portugalijos virtuvės patiekalų – ši virtuvė labai spalvinga: šviežios turtingo skonio jūros gėrybės ir daržovės ant grilio. Desertui – gardusis pastei de nata pyragėlis su kiaušinių kremu. Paragaukite garsiojo Potveino, gardžios mėsos ir paukštienos.

Tradiciniai Ispanijos virtuvės valgiai, kurių verta paragauti kiekvienam keliautojui: vietinis Paella alicantina su vištiena bei vėžiagyviais, Arroz a la banda ryžių patiekalas, Esmorçaret alacantí jūros gėrybės. Tradicinis saldus vynas Fondillón puikiai tiks prie vietinių patiekalų ir šviežių, vietoje nuskintų vaisių.

Ką parvežti lauktuvių iš kruizinės kelionės po Kanarų salas?

Lauktuvėms iš Ispanijos galite įsigyti vėduoklių, kastanječių, keramikos gaminių, skraisčių. Estravel ekspertai rekomenduoja parsivežti avies ar ožkos sūrių, ispaniško vyno, kvapnaus vytinto kumpio ar skaniųjų alyvuogių. Iš Tenerifės rekomenduojame parvežti tradicinio ožkos pieno sūrio, Ron Miel likerio, kuris gaminamas palmių midaus pagrindu. Ispanijoje taip pat labai vertinami iš alijošių pagaminti produktai: įvairūs kremai, geliai, ekstraktai.

Lauktuvėms iš Portugalijos parvežkite portugališkų vynų, keramikos, gaminių iš kamštinės medžiagos, tradicinių amatininkų dirbinių, šalies simbolį – gaidelį, kuris šalyje labai gerbiamas dėl legendos apie Barcelos miestelio gaidį.

„MV OCEAN MAJESTY“

Pabėkite nuo rutinos ir kasdienybės plaukdami kruiziniu laivu „MV Ocean Majesty“. 7 naktų kruizas nuplukdys Jus į amžino pavasario Kanarų salas. Nors laivas ir nedidelis, tačiau jame atrasite 2 restoranus: pagrindinį ir „Lido Garden“- skanausite įvairius virtuvės šefo paruoštus tarptautinės virtuvės patiekalus, atsigersite šviežiai spaustų sulčių arba mėgausitės ką tik paruoštais desertais. Laive yra 6 barai. Vakare teatre galėsite stebėti šou pasirodymus arba pramogauti diskotekoje. Šis laivas yra puikus pasirinkimas šeimai: jame gausu pramogų mažiesiems keliautojams – žaidimų, pamokėlių, estafečių. Laive veikia sporto klubas, treneriai veda jogos užsiėmimus. Malonų poilsį ir tikrą atgaivą užtikrins SPA centro paslaugos – atsigaivinkite lauko baseine. Susisiekti su artimaisiais galėsite interneto kavinėje (20 val – 20 EUR).

Laivo kategorija: 3* Superior. Pastatytas: 1996 m, kiekvienais metais atnaujinamas. Keleivių skaičius: 620. Kajučių skaičius: 273. Įgulos skaičius: 250. Denių skaičius: 10. Ilgis: 135 m., plotis – 19,2 m, tonažas – 10417 t.

Maitinimas

„Soft viskas įskaičiuota” – rytinė kava, pusryčiai (7:30-9:30), pietūs (13:00 – 14:30), vakarienė (19:30 – 21:30). Pietums ir vakarienei – 0,5 l stalo vyno arba 1 bokalas alaus/1 stiklinė gaivių gėrimų ir stalo vanduo 0,5l/asm. Popietinė kava/arbata su užkandžiais. Vakaro metu nuo 18:30 iki 22:00 kiekvienam suaugusiam priklauso 3 alkoholiniai arba nealkoholiniai kokteiliai arba 1 bokalas alaus ir 2 taurės vyno. Naktipiečiai nurodytame bare. Minibaras papildomas 1,5 l butelio vandens kasdien.

„Ultra viskas įskaičiuota” už papildomą 200 EUR mokestį asmeniui. Neriboti 24 val. per parą alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, pažymėti vyno meniu nustatytuose baruose. Didžiulis pasirinkimas įvairių gėrimų: arbata, espresso kava, cappuccino kava, latte macchiato kava, sultys, prosecco vynas, rūšinis alus, vermutas, viskis, vynas, alkoholiniai ir nealkoholiniai kokteiliai. Papildoma 15% nuolaida rūšiniams alkoholiniams gėrimams buteliuose.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti